turk-dreamworld.com Sitesine Hoşgeldiniz.

4. sayfa - 7 sayfa var BirinciBirinci 1234567 SonuncuSonuncu
63 sonuçtan 31 ile 40 arası
    Senior Member -=sezo=- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    878 Toplam

Standart İlgi: Gemini 4.3.1 Klon Cihaz Çökmesi

Alıntı kendur Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    usta sana katılmam mümkün degil .son kullanıcının cezalandırılması kadar sacma bir şey olamaz sen orjinal sahte kacak klon cihazı tanırsın ömründe cihaz görmemiş insanlar var satıcı diyorki bu drerambox üstünde dreambox yazıyor vatandaşda alıyor ne bilsin nasıl bilsin klon oldugunu marka etiket hologram hepsi var klonlarda aynen dreambox orjinal gibi satılıyor ..

DMM nın bu vukuatı ilk degil eskiler bilir magic modülleride ucurmuşlardı zamanında DMM gücü sadece tüketiciye son kullanıcıya yetiyor.

madem bu işden rahatsızsın zarar ediyorsun git cinde ki fabrikayı mahkemeye ver yada başka yolunu bul mesala yazılım yapmışsın verme yazılımı puplic etme uydudan internetden yükleyecek bir secenek geliştir .uydudan bak cihaza cihaz senin degilse yükletme ne bileyim yada başka bir şey yap ama milletin cihazına arıza verip yine satıcılara yollama parayı veren yine benim sucsuz günahsız milletim oluyor parayı kazananlarda hep aynı insanlar..

DMM yaptıgı asıl sucluya ceza degil masum vatandaşa kazıktır...
    Evet bende burada sana katiliyrum usta.Zaten ne olursa Vatandasa oluyor.
    Sanki Dream-Multimedia bilmiyormu bu aletlerin kimin ürettiginide.Sanki Dream-Multimedia dogru is yapiyorda baskalrini cezanlandirma yoluna gidiyor.
    Burada en cok zarara ugrayan Microsofttur ve bunlar bile böyle bir sey kalkismiyorki Dream-multimedia sanki kendi dogru isler yapiyorda böyle bir yolu tercih ediyor.Sanki Dream-multimedia enigmayi icat eden kisi gibi davraniyor burada.Bu islerin babasi Dbox2 leri yapan kisilerdir ve Dream-Multimediada bunlardan kopya cekmistir.Birde Triple Dragonu unutmamak gerek.
    Burada yapilan etik degildir.Milletin Flashini ucuracagina belirli bir zaman sonra alet acilmaz ve baska img yüklemeye zorlanabilirdi.Bu ahlaksizligi Magic Modulda yapmislardi ve simdi Dreamboxlarda yapyiorlar.
    BAYRAKLARI BAYRAK YAPAN ÜSTÜNDEKI KANDIR.
    TOPRAK EGER UGRUNDA ÖLEN VARSA VATANDIR.
    AlıntıAlıntı

Junior Member numberslevin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    0 Toplam

arkadaşlar birazda dm 600 lü konuya bakın sizden ricam orada çürüyüp gidecem beklemekten
    AlıntıAlıntı

TDW Team-Co Admin TA69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    441 Toplam

bence suclu, satandir.

"Atalarimiz demis (ucuz etin tiridi yenilmez)"
    satan firma bu kopya demeliydi alcida buna ragmen ucuza aldi ise, kendi düsen aglamaz misali.
    alicida suclu.
    "Kalbin gıdası iman, aklın gıdası faydalı ilimdir."
    AlıntıAlıntı

Junior Member numberslevin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    0 Toplam

bence dreambox un en büyük yanlışı kopya cihazları piyasaya süren firmaların üstünde baskı oluşturamamışıdır yoksa şimdi sadece impaxlari görürdük piyasada fakat şuda bir gerçek dreambox kullanıcıların %90 ı bu cihazın ne olduğunu bilen insanlardır...
    AlıntıAlıntı

Senior Member dragonaxe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    34 Toplam

Alıntı sezo Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    Evet bende burada sana katiliyrum usta.Zaten ne olursa Vatandasa oluyor.
    Sanki Dream-Multimedia bilmiyormu bu aletlerin kimin ürettiginide.Sanki Dream-Multimedia dogru is yapiyorda baskalrini cezanlandirma yoluna gidiyor.
    Burada en cok zarara ugrayan Microsofttur ve bunlar bile böyle bir sey kalkismiyorki Dream-multimedia sanki kendi dogru isler yapiyorda böyle bir yolu tercih ediyor.Sanki Dream-multimedia enigmayi icat eden kisi gibi davraniyor burada.Bu islerin babasi Dbox2 leri yapan kisilerdir ve Dream-Multimediada bunlardan kopya cekmistir.Birde Triple Dragonu unutmamak gerek.
    Burada yapilan etik degildir.Milletin Flashini ucuracagina belirli bir zaman sonra alet acilmaz ve baska img yüklemeye zorlanabilirdi.Bu ahlaksizligi Magic Modulda yapmislardi ve simdi Dreamboxlarda yapyiorlar.
    Tamamen katılıyorum. sonuçta vatandaşın ne suçu var. ama bu dream-multimedya bunu modullele de yaptı. ve şimdi kendi modulleri bile hiç bir işe yaramıyor ne yazıkki.
    AlıntıAlıntı

Junior Member vurucutim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    0 Toplam

burası dahil olmak üzere dream ile ilgili ne kadar türkçe-fransızca forum varsa okudum... bir yorum da ben getiriyim istedim : dreammultimedia madem böyle büyük bir şirket,imknaları var vs,neden gidip Çin'de kendi cihazlarını ürettirdiği fabrikaya 2 metre mesafedeki klon üretim yapan fabrikalara ve onlara sipariş geçen farklı uluslardan yüzlerce müşteriye yaptırım uygulaya mıyor? yoksa adı klon kendi orijinalle aynı olan cihazları da dreammultimedia mı sübvanse ediyor,ordaun da3-5 neyse sakalı cebe indiriyor ? şahsen ben sizlerin klon olarak adlandırdığı cihazlardan kullanıyorum,alımı bana 100 euroya bile gelmedi (çin'de arkadaşım 150 dolara 7020si aldı bu arada),ama don değiştirir gibi image değiştirmiyorum,belirlediğim ve stabl olduğuna kanaat getirdiğim bir image ile c/s de yapıyorum ,aleti paşalar gibi de kullanıyorum,gidip orijinal diye dreammultimedia yı zengin etmeye hiç mi hiç niyetim de yok,klon cihazımın flash ı yansa bile(ki yazılımla yakmaları bana göre çok zor ihtimal),gider yine ucuz yollu bir klon alırım,her halukarda daha ucuza getiririm maliyetiikendi adıma benden zınnık yok dream multimedia ya!ya adam gibi fiyat politikası belirlesinler,yada son kullanıcıyla adios amigos gibi deyimlerle dalga geçmeyi bırakıp,az karla sürümden kazansınlar,ha bir de unutmadan binlerce euroluk digital platformları c/s ile seyretmeyi sağlayan bir aleti üretip ondan sonra da yok orijinal,yok şu ,yok bu diye ortada ticari ahlak dersi vermeye kalkmasınlar.....Saygılar
    AlıntıAlıntı

Senior Member dragonaxe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    34 Toplam

bakarsınız yakında tüm klon ve ya değil hepsi DM500S'ler birer birer bu yazı ile gider. Nasıl olsa yeni cihaz satmak için çabalıyorlar.
    AlıntıAlıntı

Administrator d-king - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    7.401 Toplam

Arkadaslar buradan boxlarinizi nasil yine düzeltebilirsiniz acikladim ve Dosyalari yükledim.

[Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]

Kolay gelsin!
    AlıntıAlıntı

Vip Member kursun11 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    98 Toplam

merhaba arkadaslar,

biri iyi yapti diyor biri kötü yapti diyor!
    bence iyi yaptilar, nedenini sorarsaniz adamlar emek vermis para harcamis! ellerinde kopyalarin durdurma imkani varsa durdursunlar!
    dünyanin heryerinde kopyasatiyorlar, chinler gelen gidene satmis! artik alanlar düsünsün! sonmüsteri deyil import edenleri diyorum!
    elinzde kopya varsa giden tamir ettirin. garantisi vardir galiba!

dreammultimedia kendileri kopya yapmis olsaydi mahkemelerle ugrasmazdi! su an dünyanin her ucunda davalar acmislar! ve dreammultimedia chinde deyil taiwanda üretiyor cihazlari!
    benim duydugma göre baska img lerde TB varmis teker teker patliyacakmis!
    gerisini siz düsünün! ben de orjinal var ve tikir tikir calisiyor! :-)
    AlıntıAlıntı

Junior Member vurucutim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    0 Toplam

Smile İlgi: Gemini 4.3.1 Klon Cihaz Çökmesi

Alıntı kursun11 Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    merhaba arkadaslar,

biri iyi yapti diyor biri kötü yapti diyor!
    bence iyi yaptilar, nedenini sorarsaniz adamlar emek vermis para harcamis! ellerinde kopyalarin durdurma imkani varsa durdursunlar!
    dünyanin heryerinde kopyasatiyorlar, chinler gelen gidene satmis! artik alanlar düsünsün! sonmüsteri deyil import edenleri diyorum!
    elinzde kopya varsa giden tamir ettirin. garantisi vardir galiba!

dreammultimedia kendileri kopya yapmis olsaydi mahkemelerle ugrasmazdi! su an dünyanin her ucunda davalar acmislar! ve dreammultimedia chinde deyil taiwanda üretiyor cihazlari!
    benim duydugma göre baska img lerde TB varmis teker teker patliyacakmis!
    gerisini siz düsünün! ben de orjinal var ve tikir tikir calisiyor! :-)
    bende de klon var senin verdiğin fiyatın yarısını vermedim,paşa gibi çalışıyor ,para senin istediğini yerden alırsın,dreammultimedia da benden alır ...,üçün .... alır.
    AlıntıAlıntı

4. sayfa - 7 sayfa var BirinciBirinci 1234567 SonuncuSonuncu