turk-dreamworld.com Sitesine Hoşgeldiniz.

5. sayfa - 7 sayfa var BirinciBirinci 1234567 SonuncuSonuncu
63 sonuçtan 41 ile 50 arası
    Administrator besir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    1.578 Toplam

Standart İlgi: Gemini 4.3.1 Klon Cihaz Çökmesi

burada en sesli bagiranlar ve dmm multimedyayi ve geminiyi kinayanlar bana kendileri clone saticlari gibime geliyor.

dmm epey zamandir kendi sayfasinda kullanicilari uyarmisdi:

selbstverständlich übernehmen wir keinerlei Garantie oder Haftung für diese Geräte oder Schäden die durch die Benutzung dieser Geräte entstanden sind. Wir übernehmen auch keine Garantie für Schäden die durch unsere originale Software an diesen Plagiaten entsteht.
    acaba hic düsündünüzmü kac milyon zarar acildi dmm sirketine? madem kopyeleyip clone satiyorsun git ozaman softwaresinide üret veya gelisdir. dogru yol budur, baska yol yok. onun bunun sirtindan para kazanmak kolay degil. sade tek model degilki, baslamisla diger modelleride clonlamaya. yarin baskalarida gelip aynisini yapacak. ozaman dmm yakinda iflaz etsin, cünkü para verip boxlari üreten ve gelistiren onlar, ama kopyacilar birkackurus chine veriyor ve kopyeletdiriyor. yarin ortalik clonlarla dolacak ve soft gelisdirmeside duracak, istediginiz yani bumu sizin?? birakin yav arkadasalar bu iki yüzlülügü. siz paranizi almanyadan kazaniyorsunuz ve almanyadan harcayin. gidipde chinlerin bogazini doldurmayin. yok ben simdi gidip humax 5400 softunu dm500 yüklersem aynisi olacak, ozaman gidipde humax sirketinimi suclamam gerekiyor? burada sucalanan tek bir sirket var oda clone yapip ve millete dagitan sirketler.

ayrica sucu geminiye ve dmm verenler (afedersiniz) hic bir bokdan analmiyormus demek. gemini team cayir, cayir yaziyor ve uyariyor. treiberler onlardan gelmiyor diye. treiberler dmm tarafindan geliyor ve genelede her image teame veriliyor. yeni treiberleri en önce sunan team gemini oldu, oda resim destegi oldugundan verdiler clone bozmak amaci yoktu.burada benimde gemini teaminde oldugumu bilen arkadaslar var kendilerine durumu acikladigim halde neyazikki geminiyi ve onlarla beraber benide kötülemeye baslamislar diger forumlarda. cok yazik ama malesev durum bu. lütfen parmaginizla birisine göstermeden önce durumu ögrenmeye calisin. dmm kendi forumuna bakrsaniz göreceksiniz dmm aciklama yapmis.
    Herseye Ragmen HAYAT Devam Ediyor.

Lütfen paylasimi sade Forumda yapalim.Özel Mesaj, Email, MSN üzeri olursa Topluma faydasi olmaz.

TürkDreamWorld'de paylasilan dosyalar sade deneme Amaciyla sunulmusdur.
    Biz TürkDreamWorld Ailesi kesinlikle Mesuliyet kabul etmiyoruz.

PayTV Abosuz bakmak Yasaktir!

AlıntıAlıntı

Senior Member Nisbet3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    55 Toplam

Dostlar kusura bakmayin da bana kopyalari anlatmayin.Kopyalar her zaman sorunludur sen nasil biliyorsun demeyin ben hem orjinal hemde kopya satiyorum.Ve bulundugum yerde inanmazsiniz Makro bile kopya dream500 getirip satti.Ama su an mahkemede sattigi mallar yuzunden.)
    Kopyalari acip orjinalle karsilastirildiginda kalite farkini zaten goreceksiniz ve kopyalarin ciplerinde devamli hata veriyor.Cunku tipatip kopyada dreamin hatalarina fazlasini ekleniyor ve boyle oluyor.

Tavsiyemi sorarsaniz kopya alacaklara tavsiyem gm4.20 nin ustune cikmasinlar.Ama biraz daha profesyonel olanlar aslindan gerceginden vazgecmesin garatisi ve destegi var.Dream multimedia ise kopyaya karsi hem mahkemelerle hemde 500+ cikartarak karsi koymaya calisiyor onlarida anlamak lazim aletlerini gelistirmek icin ne kadar zaman ve para harcadilar unutmayin.

CIN MALLARINA HAYIR

AlıntıAlıntı

Senior Member -=sezo=- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    878 Toplam

Ustam aydinlatigindan dolayi tesekkür ediyorum.Seninle Tel konusmasindan sonra Ihadin burada sucsuz oldugu anlasiyilor.
    Bizde burada ucuz yirtmis sayiliyoruz.
    Dream-Multimedia acik acik Ihadi atese atmis.

Alıntı Nisbet3000 Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    Dostlar kusura bakmayin da bana kopyalari anlatmayin.Kopyalar her zaman sorunludur sen nasil biliyorsun demeyin ben hem orjinal hemde kopya satiyorum.Ve bulundugum yerde inanmazsiniz Makro bile kopya dream500 getirip satti.Ama su an mahkemede sattigi mallar yuzunden.)
    Kopyalari acip orjinalle karsilastirildiginda kalite farkini zaten goreceksiniz ve kopyalarin ciplerinde devamli hata veriyor.Cunku tipatip kopyada dreamin hatalarina fazlasini ekleniyor ve boyle oluyor.

Tavsiyemi sorarsaniz kopya alacaklara tavsiyem gm4.20 nin ustune cikmasinlar.Ama biraz daha profesyonel olanlar aslindan gerceginden vazgecmesin garatisi ve destegi var.Dream multimedia ise kopyaya karsi hem mahkemelerle hemde 500+ cikartarak karsi koymaya calisiyor onlarida anlamak lazim aletlerini gelistirmek icin ne kadar zaman ve para harcadilar unutmayin.
    Ustam yukardada yazdigim gibi bende sadece orijinal sattim ve bu zamana kadar sattigim mallar arasinda gümleyen cikmadi.
    Benim karsi oldugum neden en son vatandasin caninin yakildigi.Boot cökertilmeden bu isler yapilabilirdi.
    Beni sadece bu tavir rahatsiz ediyor.
    BAYRAKLARI BAYRAK YAPAN ÜSTÜNDEKI KANDIR.
    TOPRAK EGER UGRUNDA ÖLEN VARSA VATANDIR.
    AlıntıAlıntı

Senior Member Nisbet3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    55 Toplam

Sezo bende hep orjinal satiyordum halada satiyorum.Ama millet ucuz diye klonda isatiyor.Ama bilinclendirerek yani her sey saticida bitiyor yani kendimiz yukleyip satmaliyiz.Arti orjinalle klonnun ne oldugunu anlatarak.
    Son bisi bord yakma olayini ta gecen sene basindan beri soyleniyordu yani klon dikkat edin bisiler olacak her yeni imagesa gecmeyin diye ve sonunda oldu bence cok normal aldigin yere veya saticina guvenerek alicaksin soracaksin garantisini aradaki farklari ve saticin saglam olacak.tabi bu flash olayinda asla garanti yoktur oda bir gercek.Klon alipta yakanlar isleri zor .
    AlıntıAlıntı

Junior Member moksuz61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    0 Toplam

Yüksel usta ncelikle açıklamaların için teşekkür ederim.Dream-Multimedia günler öncesinden beri ikaz vermekte.Ayrıca i-hawe den de ona benzer açıklamalar vardı.Tabii normal kullanıcıların bunlardan haberleri yoktu.Satıcılarda nereden daha ucuz mal alıp daha fazla kar ederiz amacı güttükleri için olan vatandaşa oldu.Bazı ana satıcılar belli bir ücret karşılığı boxları çalışır hale getireceklerini söylediler;fakat bazıları ya hiç yaklaşmıyor ya da tamir için uçuk fiyat istiyor.
    Anlayacağınız olan vatandaşa oldu.Bir de kullanıcı sanki çok başkaymış gibi tutturmuş illa gemini olsun,başkalarından anlamıyorum diye.Hatta forumlara da bakıyor yenisi çıktı illa yükle diye ısrar da ediyor.Yüksel ustaya ve TDW imajda emeği geçen arkadaşlara tekrar teşekkür ediyorum;çünkü daha imaj aramamıza gerek kalmadı.Kolaylıklar dileklerimle...
    AlıntıAlıntı

Junior Member BMW - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    0 Toplam

İHAD yıllarca bu şirketi destekledi ama DMM çok kötü bir kasık attı bunlara.

Bakalım bu işin sonu ne olacak.
    AlıntıAlıntı

Junior Member ugur67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    0 Toplam

clone lar icin en uygun image tdw mi suan??
    AlıntıAlıntı

Administrator d-king - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    7.398 Toplam

Alıntı ugur67 Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    clone lar icin en uygun image tdw mi suan??
    Usta TDW Imaginde Klonlarla sorun yok, korkmadan kullanabilirsin.
    AlıntıAlıntı

Senior Member hasoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    98 Toplam

sana katiliyorum arkadasm

Alıntı kendur Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    usta sana katılmam mümkün degil .son kullanıcının cezalandırılması kadar sacma bir şey olamaz sen orjinal sahte kacak klon cihazı tanırsın ömründe cihaz görmemiş insanlar var satıcı diyorki bu drerambox üstünde dreambox yazıyor vatandaşda alıyor ne bilsin nasıl bilsin klon oldugunu marka etiket hologram hepsi var klonlarda aynen dreambox orjinal gibi satılıyor ..

DMM nın bu vukuatı ilk degil eskiler bilir magic modülleride ucurmuşlardı zamanında DMM gücü sadece tüketiciye son kullanıcıya yetiyor.

madem bu işden rahatsızsın zarar ediyorsun git cinde ki fabrikayı mahkemeye ver yada başka yolunu bul mesala yazılım yapmışsın verme yazılımı puplic etme uydudan internetden yükleyecek bir secenek geliştir .uydudan bak cihaza cihaz senin degilse yükletme ne bileyim yada başka bir şey yap ama milletin cihazına arıza verip yine satıcılara yollama parayı veren yine benim sucsuz günahsız milletim oluyor parayı kazananlarda hep aynı insanlar..

DMM yaptıgı asıl sucluya ceza degil masum vatandaşa kazıktır...
    AlıntıAlıntı

Junior Member Discovery - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    0 Toplam

Bazı arkadaşlar CAS3 için bağlantı seması verdiler. Acaba kendileri denedilermi de buraya koydular. Bunu belirtirlerse iyi olur. Çünkü malesef CAS3 le box bağlantı kuramıyor. Kuran arkadaş varsa yazarsa iyi olur. Tesekkürler...
    AlıntıAlıntı

5. sayfa - 7 sayfa var BirinciBirinci 1234567 SonuncuSonuncu