Beşiktaş'ın dünkü idmanında kavga vardı. Fernandes bir pozisyonda kendisine sert giren Gökhan Süzen'e kafa attı. Kartal'ın yeni transferi de yumrukla karşılık verdi. Antrenman sonunda ise kaptan İbrahim, ikiliyi barıştırdı
[Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]

Galatasaray derbisinin hazırlıklarını sürdüren Beşiktaş’ın dünkü idmanında olay vardı. Sabah antrenmanın son bölümünde yapılan çift kale maçta Fernandes ile Gökhan Süzen birbirine girdi. İkili mücadele sırasında kendisine sert müdahalede bulunan Gökhan’ı önce sözlü olarak uyaran Portekizli futbolcu, daha sonra ise takım arkadaşının üstüne yürüdü ve kafa attı. Gökhan ise yaşadığı kısa süreli şokun ardından Fernandes’e yumrukla karşılık verdi. Her iki oyuncu da bu olay sonrası teknik direktör Samet Aybaba tarafından antrenmandan gönderilirken, idmanın ardından kaptan İbrahim Toraman devreye girdi ve ikiliyi barıştırdı.

Yönetim rapor istedi

Önce Fernandes’le konuşan İbrahim, “Zaten gençler sana girmeye çekiniyor. Herkese bağırıp çağırıyorsun. Maçlarda bu tür hareketler oluyor. Bu nasıl tepki? Gökhan neye uğradığını şaşırdı” dedi. Portekizli de kaptanına hak vererek, “Farkındayım, yaptığım çok yanlıştı. Bana yakışmayan hareketti. Haftalardır maç yapmadım. Güçsüz düştüm. Çok özür dilerim” sözlerini sarfetti. Toraman, bunun üzerine Gökhan’ı da çağırıp, bu iki oyuncuyla sorunu çözdüklerini Aybaba’nın karşısına çıkarak iletti ve olayı noktaladı. Bu arada yönetimin, konu hakkında teknik heyetten rapor istediği de öğrenildi.