turk-dreamworld.com Sitesine Hoşgeldiniz.

3. sayfa - 4 sayfa var BirinciBirinci 1234 SonuncuSonuncu
37 sonuçtan 21 ile 30 arası
    Senior Member Sami Ertaga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    566 Toplam

Standart Cevap: IPTV izlerken cihaz donuyor (DM800 HD)

DM 8000'de benim de başıma geliyor, tahminim cihaz işlemci vs. yetersizliğinden. Ama DM7080'de hiç sorun yaşamıyorum. Free IPTVler dahil sorunsuz.
    Konu Sami Ertaga tarafından (15.04.2019 Saat 19:02 ) değiştirilmiştir.
    Mega 180 cm hareketli parabol anten,
    24" motor kolu, Sharp beyaz LNB
    DM 900 UHD 4K - Open ATV 7.4
    AlıntıAlıntı

Vip Member endebar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    3 Bu Konu icin
    4.434 Toplam

evet islemcinin yetersiz kalmasından donuyor openpli 7 yeni nesil cihazlar icin hafızada doluyor eski nesil cihazlara daha dusuk surumleri kullanın open pli 6.2
    hafızada yer kalmadıysa flashexpander ve usb disk ile hafızayı yukseltebilirsiniz
    full hd ultra full hd skinler kullanmayın onlar yeni nesil cihazların bile yavaslamasına sebep oluyor basit ve sade skinleri kullanın
    cihazda yer actıktan sonra serviceapp eklentisi yukleyin extraplayer3 iptv yayınlarında hic cpu harcamıyor normalde %80-90 a cıkan cpu extraplayer3 ile %3 u gecmiyor

bu dediklerimi yaparsanız eski nesil cihazlarda da sorunsuz iptv izlersiniz cihazı degistirmenize gerek kalmaz
    insan olmak karşındakinin dinine, diline, ırkına bakmadan saygı göstermektir.
    AlıntıAlıntı

3. Teşekkür edenler:

67sefa (29.04.2019) , y.hsan (16.04.2019) , SABIR39 (15.04.2019)

Senior Member bunlarne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    122 Toplam

imajdan kaynaklıda olabiliyor buketlere fazla iptv eklemekte iyi olmuyor kısaca buketlerde sadece çoksık kullandığınız iptvleri alın diğer iptv kanallarını eklemeyin onları IPTVtdw eklentisiyle kullanın.
    800hdlerde yeni imajlarda yer açmak cihazın stabilitezi için çok önemli ençok yer kaplayan openwebiffi kullanmıyorsanız ftpden pluginlere girip siliin.

bu imajda deneyin bunları hazırlayan elhawari idi sanırım stabil hazırlıyor.
    openvision-enigma2-develop-7.1-r9

Sim Ferrari
    [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]

sim2
    [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]

Original

güncel takip [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]

en stabil gene dm800 openpli-pli-extras
    burdan [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    Konu bunlarne tarafından (16.04.2019 Saat 02:01 ) değiştirilmiştir.
    AlıntıAlıntı

Senior Member okçu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    44 Toplam

Alıntı endebar Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    evet islemcinin yetersiz kalmasından donuyor openpli 7 yeni nesil cihazlar icin hafızada doluyor eski nesil cihazlara daha dusuk surumleri kullanın open pli 6.2
    hafızada yer kalmadıysa flashexpander ve usb disk ile hafızayı yukseltebilirsiniz
    full hd ultra full hd skinler kullanmayın onlar yeni nesil cihazların bile yavaslamasına sebep oluyor basit ve sade skinleri kullanın
    cihazda yer actıktan sonra serviceapp eklentisi yukleyin extraplayer3 iptv yayınlarında hic cpu harcamıyor normalde %80-90 a cıkan cpu extraplayer3 ile %3 u gecmiyor

bu dediklerimi yaparsanız eski nesil cihazlarda da sorunsuz iptv izlersiniz cihazı degistirmenize gerek kalmaz

ustad ben ne open pliler kullandım bu cihazlar iptv için yetersiz yada donanım olarak iptv ile alakaları bikle yok affedersin kıçı pohlu 285 tl olan hiremco turbo iptv cihazı özellikle iptv için tasarlanmış çatır çatır kullanıyorum benzer cihazlar keza öyle tabanında olmalı özünden olmalı enbigma2 ler emu için yaratılmış vs.vs
    AlıntıAlıntı

1 Bu Konu icin
    4.434 Toplam

Alıntı okçu Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    ustad ben ne open pliler kullandım bu cihazlar iptv için yetersiz yada donanım olarak iptv ile alakaları bikle yok affedersin kıçı pohlu 285 tl olan hiremco turbo iptv cihazı özellikle iptv için tasarlanmış çatır çatır kullanıyorum benzer cihazlar keza öyle tabanında olmalı özünden olmalı enbigma2 ler emu için yaratılmış vs.vs
    alakası yok iptv icin en iyi cihaz e2 lerdir yeni cıkan hersey e2 ye eklenebiliyor codec ekleniyor e2 ile hersey yapabilirsin eski cihazlardaki sorun hafızanın yetersiz olması yoksa donanım olarak hiremco turbo iptv bu cihazların yanında çöptür
    hiremco nun startel ve xtream eklentisiyle sorunsuz baglanıyor olması islemcisinin iyi oldugu anlamına gelmez
    e2 lerin sorunu imaj yapanlar yeni nesil cihazları dusunup akıllarına ne geldiyse dolduruyor icine hiremco gibi bos bir imaj olsa e2 ler ucak gibi calısıyor

en iyisi en basitidir diye bir soz var open pli bu acıdan 10 numara bir imajdır ha artık o da caga ayak uydurdu network browser falan ne bulursa ekliyor
    eski cihazı olanlarda cihazın kapasitesini bilmeden herseyi yapacaklarını sanıyorlar hd skin yetmiyor full hd skin yukluyorlar sadece 1 saniye gorecegi picon icin kanal degistirirken cihazın piconu okuması icin bos yere islemciyi yoruyorlar

hicbirsey yapmayın open pli 4 kurun yine sorunsuz iptv izlersiniz sorun iptv de degil sorun imaj yapanlar ve kullanıcıların cihazı gereksiz copluklerle dolduruyor olması
    AlıntıAlıntı

7. Teşekkür edenler:

kral_27 (19.04.2019)

Banned mesut44 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    9 Toplam

dm920 al hiç sorun olmaz istediğin imajı kullan tavsiyem cihazın kapasetisi önemli
    AlıntıAlıntı

0 Bu Konu icin
    44 Toplam

Alıntı endebar Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    alakası yok iptv icin en iyi cihaz e2 lerdir yeni cıkan hersey e2 ye eklenebiliyor codec ekleniyor e2 ile hersey yapabilirsin eski cihazlardaki sorun hafızanın yetersiz olması yoksa donanım olarak hiremco turbo iptv bu cihazların yanında çöptür
    hiremco nun startel ve xtream eklentisiyle sorunsuz baglanıyor olması islemcisinin iyi oldugu anlamına gelmez
    e2 lerin sorunu imaj yapanlar yeni nesil cihazları dusunup akıllarına ne geldiyse dolduruyor icine hiremco gibi bos bir imaj olsa e2 ler ucak gibi calısıyor

en iyisi en basitidir diye bir soz var open pli bu acıdan 10 numara bir imajdır ha artık o da caga ayak uydurdu network browser falan ne bulursa ekliyor
    eski cihazı olanlarda cihazın kapasitesini bilmeden herseyi yapacaklarını sanıyorlar hd skin yetmiyor full hd skin yukluyorlar sadece 1 saniye gorecegi picon icin kanal degistirirken cihazın piconu okuması icin bos yere islemciyi yoruyorlar

hicbirsey yapmayın open pli 4 kurun yine sorunsuz iptv izlersiniz sorun iptv de degil sorun imaj yapanlar ve kullanıcıların cihazı gereksiz copluklerle dolduruyor olması
    ustad yalnış anlaşılmasın elbette çöptür 2500 tl ile 300tl lik mal doğrudur ben kötü demedim sadece iptv olarak gerçekten hiremco önde ama enigma2 hafızası ile hiremco ile arada dağlar kadar uçuçrum var hiremco ilk aldığımızda kodi yüklü geldi ancak sonradan kaldırdılar neden hafıza olayı yetersizliğinden cihaz kaldıramadı kasılmalar vs. enigma2 yıllar öncesine idi şimdi bana göre biraz gereksiz maliyetten emu bitti paylaşımın ismini unuttuk hali hazırda herşey dönüp dolaşıyor iptv üzerine eee! bunuda hiremco fazlasıyla veriyorsa enigma2 cazibesi şimdilik yok haaa-ileride çok sullar akar bilemem zaman moda devran ne dersen artık geçti artık DM500 ile olan maceramız yıllar oldu neyse enigma2 kullanan arkadaşlarımızı kızdırmayalım haydar ustada da var hiremco söylesin hafızanın dışında eksiği yok eğer varsa bu hafıza yetersizliğinde teşekkürler.
    AlıntıAlıntı

2 Bu Konu icin
    4.434 Toplam

Alıntı okçu Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    ustad yalnış anlaşılmasın elbette çöptür 2500 tl ile 300tl lik mal doğrudur ben kötü demedim sadece iptv olarak gerçekten hiremco önde ama enigma2 hafızası ile hiremco ile arada dağlar kadar uçuçrum var hiremco ilk aldığımızda kodi yüklü geldi ancak sonradan kaldırdılar neden hafıza olayı yetersizliğinden cihaz kaldıramadı kasılmalar vs. enigma2 yıllar öncesine idi şimdi bana göre biraz gereksiz maliyetten emu bitti paylaşımın ismini unuttuk hali hazırda herşey dönüp dolaşıyor iptv üzerine eee! bunuda hiremco fazlasıyla veriyorsa enigma2 cazibesi şimdilik yok haaa-ileride çok sullar akar bilemem zaman moda devran ne dersen artık geçti artık DM500 ile olan maceramız yıllar oldu neyse enigma2 kullanan arkadaşlarımızı kızdırmayalım haydar ustada da var hiremco söylesin hafızanın dışında eksiği yok eğer varsa bu hafıza yetersizliğinde teşekkürler.
    kızacak birsey yok ustam babamda octagon sx88 var hiremco ile islemci haric aynı cihaz o da sorunsuz izliyor
    e2 de iptv izlerken sorun yasayan duzgun ayarlayamadıgı icin yasıyor vuduo gibi dandik bir cihazla uydudan fta kanal izler gibi iptv izliyorum
    gerekenleri yazdım sorun yasayanlar icin 1 kez daha yazayım
    1. open pli 6.2 kullanın cihazınıza open pli yazılım cıkartmıyorsa open pli altyapısını kullanan imajlar yukleyin satdreamgr open vision open eight gibi
    2. skin olarak open pli hd skin kullanın suan sf8008 kullanıyorum onda bile open pli full night hd skin var cihaz cok hızlı diye ultra hd skin indirip kurdum turkvod ta ileri geri giderken inanılmaz yavasladı cihaz o yuzden kullandıgınız skin cok onemli gorsellikten vaz gececeksiniz sadece 2 saniye gordugunuz gorsellik icin cihazı kastırmanın anlamı yok
    3. serviceapp eklentisi yuklu olmalı ayarlardan exteplayer3 secili olmalı ve iptv buketlerinde kanallar #SERVICE 4097 ile baslamalı #SERVICE 1 yazarsa exteplayer3 devreye girmez
    4. gereksiz eklentileri dilleri silin eski cihazlarda zaten hafıza yok bosuna picon eklenti vs yukleyerek cihazı kastırmayın

bunları yaparsanız tum e2 cihazlarda sorunsuz izlersiniz
    Konu endebar tarafından (19.04.2019 Saat 15:14 ) değiştirilmiştir.
    AlıntıAlıntı

11. Teşekkür edenler:

kral_27 (19.04.2019) , bunlarne (19.04.2019)

1 Bu Konu icin
    44 Toplam

yaramı deştiniz endebar ustad bir türlü Octagon sx88 nasip olmadı sipariş geçtim sonra iptal ettim kısmet olmadı şu alemde kullanmadığım tek cihaz kaldı o da octagon sx88 idihep merak etmişimdir gereksiz uygulamalar skinler hatta pikonlar hafızayı gereksiz yere meşgul eden ne varsa bencede silinmeli kullanmak çok önemli kullanmayı bilmezlerse sorunların ardı kesilmez.ilgi ve alakanız için teşekkürler.
    AlıntıAlıntı

13. Teşekkür edenler:

endebar (19.04.2019)

Senior Member Sami Ertaga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    566 Toplam

Service 4097 ile başlama olayı nedir? Bira açar mısınız?
    Mega 180 cm hareketli parabol anten,
    24" motor kolu, Sharp beyaz LNB
    DM 900 UHD 4K - Open ATV 7.4
    AlıntıAlıntı

3. sayfa - 4 sayfa var BirinciBirinci 1234 SonuncuSonuncu