turk-dreamworld.com Sitesine Hoşgeldiniz.

10 sonuçtan 1 ile 10 arası
    Banned eyup0661 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    26 Toplam

Standart Adnan Öztürk gözaltına alındı

Alıntı matri Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    bir fbli olarak iddaanameyi ilk okuduğumda şike yaptığımızı söylemiştim tamam taraftarım ama kör değilim bizden başka mersin,sivas var bide 2. ligden giresun var iddaanameyi okuyan aklıbaşında herkez anlar iddaalara inanmıyım diye kendimi zorlasamda aziz yıldırımın tapelerdeki şike teklifleri ve verilen para akışını görünce şikeyi gördüm neyse konuya geliyim bence başbakan yanıldığını görcek biz kendi kararımızı kendimizde veremiyoruz orası belli uefa disiplin kuralları gelsin tavsiye kararı versin kendi yasalarını uygulasın kupa trabzonun olur buyuk ıhtımal bizde şerefimizle 2.lige düşüp seneye geri doneriz olay kapanır 5 yıl men edilirsek 5 yıl sonra ligin 1.cisi uefa elemeyi bile zor oynar ben fbli olarak 5 yıl men edilip ülke fb yuzune yandı demektense şerefimizle düşeriz ligin en temiz takımı olarak lige gelmeyi kabul ederim
    aman kardeşin fenerliler seni aforoz etmesin dikkat et benim gözümde gerçek bir fenerbahçeli ama sayısı okadar az ki bu insanların yazık oluyor bu insanlara bakın merak etmiş iddanameyi okumuş o burda atıp tutanlar vardı ya emin olunki hiç biri bir tane tape okumamıştır
    AlıntıAlıntı

Senior Member archilles - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    37 Toplam

Standart Cevap: LigTv Yorum

galatasaray asbaşkanı adnan öztürk gözaltına alındı. BU ATEŞ ÜFLEYEREK SÖNMEZ EĞER GERÇEKTEN ŞİKENİN FUTBOLDAN ÇIKMASINI TEMİZ FUTBOL İSTİYORSAK SPOR TOTO SÜPER LİGDEKİ BÜTÜN TAKIMLARIN BİR ALT LİGE DÜŞÜRÜLMESİ LAZIM GEÇMİŞTEKİ ŞİKELER ÖRT BAS EDİLEMEZ!
    AlıntıAlıntı

Vip Member sarilar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    370 Toplam

Alıntı archilles Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    galatasaray asbaşkanı adnan öztürk gözaltına alındı. BU ATEŞ ÜFLEYEREK SÖNMEZ EĞER GERÇEKTEN ŞİKENİN FUTBOLDAN ÇIKMASINI TEMİZ FUTBOL İSTİYORSAK SPOR TOTO SÜPER LİGDEKİ BÜTÜN TAKIMLARIN BİR ALT LİGE DÜŞÜRÜLMESİ LAZIM GEÇMİŞTEKİ ŞİKELER ÖRT BAS EDİLEMEZ!
    yaw sunu banlayin artik adam resmen burda ortlaigi karistirmak istio
    Beni görmek demek mutlaka yüzümü görmek demek değildir. Benim fikirlerimi, benim duygularımı anlıyorsanız ve hissediyorsanız bu yeterlidir.

AlıntıAlıntı

Senior Member archilles - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    37 Toplam

Alıntı sarilar Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    yaw sunu banlayin artik adam resmen burda ortlaigi karistirmak istio
    2 saattir şike konuşuluyor ben takımının aleyhine yazdım diye mi zoruna gitti
    AlıntıAlıntı

Senior Member rotarum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    11 Toplam

Alıntı archilles Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    bunun ligtvle ne alakasi var simdi ??

yeter artik
    AlıntıAlıntı

Administrator besir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    1.578 Toplam

Standart Cevap: Adnan Öztürk gözaltına alındı

diger konuyla hic alakasi yok.
    siz yeni üye degilsiniz. sürekli konu icinde konu yaratmayin. sakin ve kalp kirmadan bu baslik altinda görüsün madem.

archilles usta internet aleminde büyük yazmak bagirmak anlamina gelir. lütfen yazma sekilinize dikkat edin.
    Herseye Ragmen HAYAT Devam Ediyor.

Lütfen paylasimi sade Forumda yapalim.Özel Mesaj, Email, MSN üzeri olursa Topluma faydasi olmaz.

TürkDreamWorld'de paylasilan dosyalar sade deneme Amaciyla sunulmusdur.
    Biz TürkDreamWorld Ailesi kesinlikle Mesuliyet kabul etmiyoruz.

PayTV Abosuz bakmak Yasaktir!

AlıntıAlıntı

Senior Member könig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    53 Toplam

neden göaltına alınmış peki , necatinin transferinden dolayı şikayet varmış onun için.
    bütün takımlar küme düşürülemez sen yaptıysan batacaksın , yapmayanı paçasından tutup pisliğe çekmeye çalışmayacaksın.
    bu şuna benziyor diyelim ki benim babam gidip adam vurmuş polis beni de içeri atıyor olur mu böyle saçmalık.
    AlıntıAlıntı

Senior Member Restful - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    20 Toplam

Alıntı könig Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    neden göaltına alınmış peki , necatinin transferinden dolayı şikayet varmış onun için.
    bütün takımlar küme düşürülemez sen yaptıysan batacaksın , yapmayanı paçasından tutup pisliğe çekmeye çalışmayacaksın.
    bu şuna benziyor diyelim ki benim babam gidip adam vurmuş polis beni de içeri atıyor olur mu böyle saçmalık.
    Kisa ozeti: sen temiz kalmistin, biraz da sivri dillisin, gel seni de pislige cekelim!
    Iste Turkiye'de durust olmanin bedeli. Yaziklar olsun!
    Konu Restful tarafından (30.03.2012 Saat 14:00 ) değiştirilmiştir.
    Selamlar,

Restful
    AlıntıAlıntı

Senior Member By_X1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    30 Toplam

Standart Cevap: Adnan Öztürk gözaltına alındı

Adnan Öztürk ifadesine başvurulmak üzere çağırılmış...burda kapıdan alma ile farklı bir durum var.

Ayrıca bu forumda kaç kişi iddianameyi okudu acaba?Var mı okuyan...

Eğer okumak isteyen varsa 147. sayfadan başlıyor Aziz Yıldırım la alakalı olan kısımlar...bugüne kadar savunma yapılmadı olay yaratacak savunmada bugün içi bomboş!

İlhan Ekşioğlu Amatör Şubelerden Sorumlu Asbaşkan bir önceki dönem ise Yedek Üye...Kulüpten 2.5 aylık sürede 2.5milyon TL para sirkülasyonu yapılmış şahsına...amatör şubelerle alakalısınız muhasebeciniz var kulüp kendi oyuncusuna para ödeyecekse neden şahsın hesabına ödeme yapar...ki malum maaşlar banka hesaplarına ayrı ayrı yatırılmak zorundadır yeni TTK ya göre burda dava devam ettiği için bişey yazıp söylemek istemiyorum ama 10 larca iddia diye yazdıklarını yazarım tek fenerli bu iddiaları yalanlayamaz çünkü Aziz Yıldırım ve diğerleri de bu konulara hiç değinmedi!

En basit örnek Üyelikten atmaya çalışılan Hakan Bilal Kutlualp in söyledikleri durumun vehametini göstermektedir.Kendi Mali Kongrelerinde neler yaşadıklarını kendileri biliyolar fazla söze hakikaten gerek yok.Ceza durumu varsa çekecekler yoksa çekmeyecekler!!!
    AlıntıAlıntı

Senior Member Restful - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    20 Toplam

Futbolda şike, soruşturma ve iddiaların ardı arkası kesilmiyor. Galatasaray Başkanvekili Adnan Öztürk, bir Fenerbahçe taraftarının, "Galatasaray Necati'yi transfer ederken usulsüzlük yapıldı. Emenike'nin transferi ile aynı şey" diyerek suç duyurusunda bulunması ve şikayetçi olması üzerine Gayrettepe Emniyet Müdürlüğü'nde ifade verdi.

Adnan Öztürk, ifadesinde Necati'nin transferinin gerçekleşme şeklini anlattı ve bu transferin tamamen TFF'nin kural ve yükümlülükleri doğrultusunda gerçekleştiğini söyledi. Öztürk'ün ifadesinde iki kulübün transfer prosedürlerine uyarak bu transferi gerçekleştirdiğini belirttiği öğrenildi.

Adnan Öztürk, ifadesini verip çayını içtikten sonra emniyetten ayrıldı. Ancak bu gelişme üzerine sarı kırmızılı kulüp, şikayette bulunan Fenerbahçe taraftarı hakkında adaleti suistimal etmek ve aksatmak gerekçesiyle ağır bir tazminat davası açmak için girişimlere başladı.

30 Mart 2012 tarihli Fanatik Gazetesi

Umarım archilles de okur bunu…
    Konu Restful tarafından (30.03.2012 Saat 17:18 ) değiştirilmiştir.
    Selamlar,

Restful
    AlıntıAlıntı