turk-dreamworld.com Sitesine Hoşgeldiniz.

2 sonuçtan 1 ile 2 arası
    Senior Member papalino - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    124 Toplam

Standart Ersan Gülüm katılmadı

Sol dizindeki ağrı nedeniyle dün Ümraniye'deki antrenmana katılamayan Ersan'ın salonda tek başına çalıştığı kaydedildi.

[Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]İnönü Stadı’ndaki Kardemir Karabükspor karşılaşmasının olay adamı, Ersan Adem Gülüm olmuştu. LuaLua’yla girdiği ikili mücadelede faul iddialarına rağmen topu kaptıran ve takımının yediği gole engel olamayan Ersan, teknik direktör Samet Aybaba tarafından oyundan alınmıştı. Kulübeye yöneldiği sırada protesto edilen genç futbolcunun üzgün tavırları gözlerden kaçmamıştı. Sol dizindeki ağrı nedeniyle dün Ümraniye’deki antrenmana katılamayan Ersan’ın salonda tek başına çalıştığı kaydedildi. Bu arada twitter hesabından da bir açıklama yapan Ersan, “Bana iyi ve kötü günümde moral veren ve destekleyen taraftarlarımıza teşekkür ediyorum. Elazığspor maçıyla birlikte yeniden çıkışa geçeceğiz” dedi.
    AlıntıAlıntı

Senior Member erkan76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    48 Toplam

Standart Cevap: Ersan Gülüm katılmadı

kötü oynadı ersan o maçta ama oyundan çıkarken aldığı tepkileri hak etmedi.geçmiş olsun diyorum bir beşiktaşlı olarak.
    AlıntıAlıntı