turk-dreamworld.com Sitesine Hoşgeldiniz.

9. sayfa - 11 sayfa var BirinciBirinci ... 567891011 SonuncuSonuncu
102 sonuçtan 81 ile 90 arası
    Junior Member egedata - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    1 Bu Konu icin
    1 Toplam

Standart Cevap: LG Smart Tv İPTV uygulaması

[Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    Bu adresten mac kaydını yapabilirsiniz. Araştıra araştıra bu konuda master yaptım sonunda.
    Öncelikle mac aktivasyonunuz için önceden bu sayfadaki ödemeler linkine gidip pay Bal veya kredi kartı ile sözkonusu ufak bağışı yapmak gerekiyor.
    Bağış yoksa kesinlikle hiçbir şey olmaz.
    Bağış yaptıktan sonra işleri hızlandırmak istiyorsanız [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız] adresine hem dekont veya makbuzunuzu ve mutlaka LG TV Mac Adress: ??:??:??:??:?? (artık mac adresiniz neyse yazın ve mail atın.
    Bir kaç saat içinde size bağış için teşekkür eden ve aktivasyonunuzu yapmanızı isteyen bir mail alabilirsiniz.
    Veya bağış yapıp beklersiniz ve karşı tarafın bundan haberi olmasını beklersiniz. Seçim sizin.
    Aktivasyon başarılı (Success) uyarısını aldıysanız işlem tamamdır.
    Benim tv modeli LG 55LB670 smart uygulamalarında SMART IP TV uygulaması üzerinden tv kanallarını izliyorum.

[Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    Konu egedata tarafından (7.03.2015 Saat 22:15 ) değiştirilmiştir. Sebep: Resim eklendi.
    AlıntıAlıntı

2. Teşekkür edenler:

shademan34 (9.03.2015)

Junior Member hd43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    3 Toplam

[Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız] tv nin mac adresini buraya gönder kayıt yapılır ücretsizdir
    AlıntıAlıntı

Junior Member shademan34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    0 Toplam

Alıntı hd43 Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız] tv nin mac adresini buraya gönder kayıt yapılır ücretsizdir
    Kardeşim eksik bilgi verme.Mkvod uygulamasını kullananlar anca senin vermiş olduğun adresten mac kaydı yaptırırlar.Smart iptv kullanıcıları mac kayıtlarını [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız] bu adresten yaptırmak zorundadırlar.
    AlıntıAlıntı

Junior Member YvZ-Wien - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    0 Toplam

Öcelikle Merhaba, yeni üye olduğum bu sitede, bana yardimci olabileceğiniz ve yapmis olduğunuz paylaşımlardan dolayi simdiden TESEKKUR ederim. Evet simdi geldi ilk soruma ustamizin yukarida vermiş olduğu indirme link´i calismiyor. (( [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız] )) yardimci olursaniz sevinirim. Tesekkurler...
    AlıntıAlıntı

Member denvır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    17 Toplam

Alıntı egedata Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    Bu adresten mac kaydını yapabilirsiniz. Araştıra araştıra bu konuda master yaptım sonunda.
    Öncelikle mac aktivasyonunuz için önceden bu sayfadaki ödemeler linkine gidip pay Bal veya kredi kartı ile sözkonusu ufak bağışı yapmak gerekiyor.
    Bağış yoksa kesinlikle hiçbir şey olmaz.
    Bağış yaptıktan sonra işleri hızlandırmak istiyorsanız [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız] adresine hem dekont veya makbuzunuzu ve mutlaka LG TV Mac Adress: ??:??:??:??:?? (artık mac adresiniz neyse yazın ve mail atın.
    Bir kaç saat içinde size bağış için teşekkür eden ve aktivasyonunuzu yapmanızı isteyen bir mail alabilirsiniz.
    Veya bağış yapıp beklersiniz ve karşı tarafın bundan haberi olmasını beklersiniz. Seçim sizin.
    Aktivasyon başarılı (Success) uyarısını aldıysanız işlem tamamdır.
    Benim tv modeli LG 55LB670 smart uygulamalarında SMART IP TV uygulaması üzerinden tv kanallarını izliyorum.

arkadaşım merhaba lg55lm670v tv var iptv uygulaması için ödenen ücretin süresi varmı birde ben kendi listemi atabiliyormuyum daha evvel ücretsiz kullandım liste atıp seyrediyordum şimdi ücret uyarısı geliyor vereceğin bilgiler için teşekkür ederim
    AlıntıAlıntı

Senior Member serap - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    1 Bu Konu icin
    177 Toplam

1 suresi yok mac adresin deyismedikce
    2 kendi liste yapip ata biliyorsun
    AlıntıAlıntı

8. Teşekkür edenler:

denvır (21.03.2015)

Member denvır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    17 Toplam

Alıntı serap Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    1 suresi yok mac adresin deyismedikce
    2 kendi liste yapip ata biliyorsun
    cevabın için teşekkür ederim
    AlıntıAlıntı

Junior Member Ezra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    0 Toplam

verilen LINK calismiyor
    AlıntıAlıntı

Junior Member alanya01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    0 Toplam

slm arkadaslar bu lg dosyasini bir turlu indiremedim baska link varmi??? . tesekur ederim serhat
    AlıntıAlıntı

Junior Member okifioktay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    1 Bu Konu icin
    2 Toplam

Arkadaşlar mkvod diye google aratın,yeterince bilgiye ulaşabilirsiniz.Ayrıca hiçbir ücret ödemeden tüm programdan faydalanabilirisniz.Bulamaz iseniz w-w-w.t-u-r-k-p-o-r-t-a-l.o-r-g siteyi ziyaret edebilirsiniz. - leri ortadan kaldırın.Siteyi ziyaret ettiğinizde benimde portalımı görebilirisniz.Burada daha fazla bilgiye adminler müsaade edermi bilmiyorum.
    AlıntıAlıntı

13. Teşekkür edenler:

denvır (16.05.2015)

9. sayfa - 11 sayfa var BirinciBirinci ... 567891011 SonuncuSonuncu