turk-dreamworld.com Sitesine Hoşgeldiniz.

2 sonuçtan 1 ile 2 arası
    Senior Member fantoma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    2 Toplam

Standart Tarkan'dan iki albüm geliyor!

Tarkan'dan iki albüm geliyor! Ünlü popçunun Türkçe albümü ilkbaharda çıkacak. İngilizce albümünün kayıtları devam ediyor

Tarkan, Sevgililer Günü'nde bazı projeleri için görüşmelerde bulunmak üzere İngiltere'ye gitti. Tarkan'ın yanında, altı yıllık sevgilisi Bilge Öztürk yoktu. İstanbul-Londra seferini yapan British Airways'e ait tarifeli uçakla 09.10'da Londra'ya giden Tarkan, "Birtakım projelerimiz üzerinde çalışmalarımız olacak. Bu çalışmalar hakkında şimdilik bir açıklama yapmak istemiyorum. Bunlar sürpriz olacak" dedi.

İKİ ALBÜM GELİYOR
    Yeni bir albüm hazırlıklarında olduğunu da müjdeleyen pop müziğinin ünlü sesi, hayallerini, sürprizlerini anlattı:"Türkiye'de aldığım bir kaç ödül var. Onun dışında, Cannes'da Altın Disk ve Monaco'da Dünya Müzik Ödülü'nü kazandım. Grammy ödülünü kazanmayı isterdim. O, dünyaya başarmış olduğunuzu gösteren bir ödül. İlkbaharda çıkacak olan Türkçe pop albümü ve Amerika'da çıkarmayı düşündüğüm İngilizce bir albüm var. Neler olacağını görmek için bir süreliğine Los Angeles'a gideceğim. Belki yeni bir kaç parça kayıt ederim, Türkçe olanları İngilizce kayıt edip, bir de akustik numaraları da ekleyebilirim. Umarım orada iyi yapabilirim, çünkü benim hayalim Amerika'da başarılı olmak. Amerika'daki herkesin benim müziğimi tanıması için İngilizce albüm yaptım."
    AlıntıAlıntı

Senior Member spiderman 2002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    185 Toplam

Standart İlgi: Tarkan'dan iki albüm geliyor!

gelsin de dinleyelim
    AlıntıAlıntı

Bu Konudaki Etiketler