Beşiktaş'ta taraftarların sabırsızlıkla beklediği Mamadou Niang da bir an önce tam kapasiteyle sahaya çıkmanın hesaplarını yapıyor.
[Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]

Ümraniye’deki antrenmanların yanı sıra ekstra çalışmalar da yapan Senegalli futbolcu, hırsıyla dikkatleri üzerinde topluyor. Ancak Niang’ın kendini zorlaması, teknik direktör Samet Aybaba’yı endişelendiriyor. Elazığ deplasmanında sadece 8 dakika sahada kalmasına rağmen son golün mimarı olan Niang, dün hocasıyla bir görüşme yaptı. Senegalli yıldız, “Gaziantepspor’la İnönü’de oynayacağız. Ben ilk kez Beşiktaşlı olarak sahaya çıkacağım. Kendimi iyi hissediyorum ve 45 dakika süre istiyorum” dedi.

‘Ağır ama sağlam gidelim’

Siyah-Beyazlılar’ın hocası ise bu isteği net bir şekilde geri çevirdi. Aybaba, “Henüz bu kadar uzun bir süre sahada kalacak noktada değilsin. Acele etmene gerek yok. Ağırdan ama sağlam gidelim. Artık yeni bir sakatlığa tahammülümüz kalmadı. Gidişata göre son 15-20 dakika sana forma vermeyi düşünüyorum” yanıtını verdi.