turk-dreamworld.com Sitesine Hoşgeldiniz.

3 sonuçtan 1 ile 3 arası
    Junior Member derodol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    0 Toplam

Exclamation Aveajet Aşımsız 19 luk Aylık 5Gb İnternet Paketi Fatura Kazığı

Aşımsız 19 luk aveajet internet paketine üye oldum 1 yıl taahhütle. Verdikleri jetmodemi TP linkin MR 3420 3g WİRELES Routerine taktım wireles olarak hem dreamboxta hem de laptopta kullanıyorum. Jet usb modemi bilgisayara takmadım bile. 1 haftalık kullanımda ilk faturam 42 TL küsür geldi. Vergilerle beraber heralde dedim ödedim geçtim. İkinci ay 87,75TL gelmiş ben izindeydim. Geldiğimde öğrendim. Hemen aveayı aradım; mh deki kadın özel içerik servislerine üye olmuşsunuz dedi (olmadım) hayır dedim benden habersiz nasıl olur. Olmuşsunuz işte beyefendi burda öyle görünüyor dedi. Benim haberim yok dedim. sinirlendi hanımefendi. Aynı konuda çok tepki görmüş sanırım kısa bir araştırmadan sonra benzer çok şikayet olduğunu gördüm internette. Şikayet kaydı oluşturdum fazla aldığınız parayı iade edin dedim ama nafile birkaç kez daha mh ile görüştüm meğer içerik servisleri üyeliğimi bile tüm itirazlarıma rağmen ilk günkü şikayetimde iptal etmemişler. 4. veya 5.şikayetimde ancak iptal ettirdim. Ama bu arada 3.fatura internetten kontrol ettiğimde 93 küsur lira olmuştu bile. o hışımla abone olduğum bayiye gittim aveanın kendilerinin yeni abone adaylarına gelecek gerçek fatura bedelini 19 tl olacağını ekstra vergi ve ödeme kesinlikle yok demelerini istiyormuş. aynen bana söyledikleri gibi. Ben de yakışıyor mu size dolandırıcı mısınız siz? dediğimde hiçbir şey söyleyemediler bir de koskoca kurumsal firma. Tabi ki tüm bunlardan sonra mh yi aradım aboneliğimi iptal ettirdim daha telefonu kapatmadan internet kesildi bayiye gidip form bile doldurmadan. böyle saygısız bunlar. Ve son fatura kaç para gelmiştir. tahmin edin 244 TL cayma bedeli modem parası telsiz vergisi vs.vs. ne bulurlarsa akıllarına ne gelirse koymuşlar faturaya böylece yaklaşık 60 gün kullandığım avea 19 luk aşımsız internete toplamda verdiğim para 350TL den fazla Son faturayı da ödedikten sonra kaymakamlık hakem heyetine gideceğim. Muhtemelen haklılığım tescillenecek. Hem ttnet hemde turkcell vın kullanıyorum onlarda böyle uydurma abonelik içerik falan yok. Telefon hattımı da geçen yıl Turkcellden aveaya geçirmiştim 26 nisanda taahhüt bitiyor o gün numaramı alacağım bu aveadan tamamen kurtulacağım bedava hizmet bile verse asla avea kullanmam, kimseye tavsiye etmem kesinlikle. Şikayetvar sitesine de yazdım bakabilirsiniz aynı konuda birçok kişiden birçok şikayetler var bunlar yalan mı söylüyorlar. Çoluk çocuğumuzun rızkına göz dikmiş bunlar. Tüm forumlarda yazın başkalarının başı yanmasın. Aveadan uzak durun, hatta kaçın.
    AlıntıAlıntı

Administrator Elvis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    5.914 Toplam

Standart Cevap: Aveajet Aşımsız 19 luk Aylık 5Gb İnternet Paketi Fatura Kazığı

Vodafone de ayni pislik hele baileri resmen yalan dolan kurumu.
    Kim Hakkımda ne Düşünüyorsa Allah ona 10 Mislini Versin

AlıntıAlıntı

Banned mania - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    39.963 Toplam

Standart Cevap: Aveajet Aşımsız 19 luk Aylık 5Gb İnternet Paketi Fatura Kazığı

Üzücü ve sinir bozucu bir durum üzüldüm senin adına ve diğer arkadaşlar adına.

Türkiye'de hakkını savunmak istersen bile yine sadece parayla savunabilirsin.

Hakkımı arayım derken faturalardan 2 kat daha fazla paran gider.
    AlıntıAlıntı