turk-dreamworld.com Sitesine Hoşgeldiniz.

7. sayfa - 7 sayfa var BirinciBirinci ... 34567
64 sonuçtan 61 ile 64 arası
    Senior Member sakli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    158 Toplam

Standart Cevap: Camdorid new emu

Ustadim platformumuz Avrupa da hizmet veren bir Platform olsa idi her turlu hakkimizi savunurduk. Yalniz tekel olmus ve alternatifi olmayan bir platform herseyi yapabilecek guctedir. En basidi kullanici hakkindan bahsedelim. Bizler parasini odeyerek satin aldigimiz ozel olarak yayin yapan bir kanala reklam alinarak yayin ortadan ustden altdan bolunup yayini rezil eden bir patforma uyeyiz. Simdi bizler avrupa veya Turkiye olsun hadi bir yaptirimimiz olsun. Diktator her zaman istedigini yapiyor malesef. Sihirli cumle ise ....... hakkina sahiptir.

Tabiki resmi aciklamasi olmayan bir konu uzerinde sadece yorum yapiyoruz. Umarim surekli cw ile devam ederler. Lakin TFF yi avucunda oynatan bir diktator den bahsettigimizi de unutmamak bizi ilerdeki yapacaklari suprizlere de hazirlikli olmamizi saglayacagi inancindayim.

Son olarakda umarim cw acik oldugu surecede bu emu kullanicilarina bu hizmeti vermeye devam eder. Selamlar...

Vip Member endebar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    4.434 Toplam

Alıntı sakli Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    Ustadim platformumuz Avrupa da hizmet veren bir Platform olsa idi her turlu hakkimizi savunurduk. Yalniz tekel olmus ve alternatifi olmayan bir platform herseyi yapabilecek guctedir. En basidi kullanici hakkindan bahsedelim. Bizler parasini odeyerek satin aldigimiz ozel olarak yayin yapan bir kanala reklam alinarak yayin ortadan ustden altdan bolunup yayini rezil eden bir patforma uyeyiz. Simdi bizler avrupa veya Turkiye olsun hadi bir yaptirimimiz olsun. Diktator her zaman istedigini yapiyor malesef. Sihirli cumle ise ....... hakkina sahiptir.

Tabiki resmi aciklamasi olmayan bir konu uzerinde sadece yorum yapiyoruz. Umarim surekli cw ile devam ederler. Lakin TFF yi avucunda oynatan bir diktator den bahsettigimizi de unutmamak bizi ilerdeki yapacaklari suprizlere de hazirlikli olmamizi saglayacagi inancindayim.

Son olarakda umarim cw acik oldugu surecede bu emu kullanicilarina bu hizmeti vermeye devam eder. Selamlar...
    umarım acık olur ama cw nin gidecek olması bence supriz degil bu konu polimige dogru gidiyor su sozumu tekrarlıyorum cihazı cw icin alacak olan cw nin sonsuza kadar gitmeyecegini goz onune alsın bakınız 10 yıllık maziye hangi platform gidiyorsa emuya dustu
    emuya dustuyse bilinki o platform gidicidir kaldı ki 3-5 kanalı olan platformlar bile izletmemek icin elinden geleni yapıyorken dt cw nin emuda kalmasına izin vermeyecektir

ben cw nin acık olacagına inanmıyorum olsada birkac ulusal kanal olacak hepsi o yuzden bu bilgilendirmeyi yaptım umarım gitmez hem alan hem satan memnun olur
    herkese saygılar

Senior Member mustafa6157 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    58 Toplam

inşallah gider...cihazı da ucuzlar serverı da ucuzlar tembellikler de biter...yeni yeni ekmek kapıları aranır...topu zor gördüğümüz ip tvler...dandik üç solanda üç ay dönen filmler...yıkılsın be hepsinin başına kıyamet kopsun...en dandik bir hd cihaz 600 lira server dandiği 100 lira ip tvsi 80 lira kardeşim dt karaborsacı, tefeci denildi, ee!!! biz nerdeyiz...biz neyiz...bu site bizim hobimiz, paylaşımların çoğu ilk burda selamlıyor bizi...Turkvod'u btk server'ı settingleri, imajlarıyla hobimize katkı sunuyor sağ olsunlar....ve biliyorum ki buradaki arkadaşlar da geçmişi ve geleceği en iyi bilenlerden oluşuyor...reklamını aldığı bir cihazı dahi eleştirme yürekliliğine izin veren siteyi kutluyorum...reklamın iyisi kötüsü olmaz gerçi...ama endebara ayrıca teşekkür ediyorum...

Administrator d-king - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    7.394 Toplam

Arkadaslar...
    Neler olacak hepmiz görecegiz., falina bakmamiza gerek yok.
    Site Kurallarimiz gayet acik sekilde yazilmisdir. Lütfen kurallarimizi gözden kacirmayalim...
    Emunun neye yaradigini herkes ögrendi.
    Bu nedenden dolayi konunun asiri uzamansina gerek kalmadi.
    Konu Kapanmisdir!
    Lütfen Gizli mesaji görmek icin Tesekkür/Danke Buttonunu kullanin,tesekkür yazarak Spam yapmayalim.

7. sayfa - 7 sayfa var BirinciBirinci ... 34567