turk-dreamworld.com Sitesine Hoşgeldiniz.

3 sonuçtan 1 ile 3 arası
    Vip Member Batu55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    12.120 Toplam

Standart Telefon Sapiklarindan Kurtulun "Dünyanin En Kapsamli Prosu"

arkadaslar sizinle muhtesem derecede kapsamlı ve super bir simbian cep telefonu paylasacagım
    program harika bir arama yoneticisi ve bunun dısında onlarca ozellik daha var.
    1-)istemedigiz numalardan cagrı geldigi zaman anında mesgul tonu veriyor siz bunu duyup rahatsız olmuyorsunuz bile ama ne zaman aradıgını gorebiliyorsunuz. gizli numara dahil
    2-)ustteki ozelligi mesgule dusurme yerine sessiz olarak ayarlayabiliyorsunuz.
    3-)kişilistenizdeki numaraların tamamını mesgule duserebilir yada sessize alabilirsiniz. bunun dısındakileri kabul edebilirsiniz.
    4-)yogun oldugunuz yada toplantıda oldugunuz zaman telesekretere baglayabilirsiniz. ucretsiz olarak. daha sonra mesajları anında dinleyebilirsiniz.
    5-)sadece istediginiz numaraları veya gizli numarayı telesekretere baglayabilirsiniz.
    6-)her aramayı kaydedebilirsiniz
    7-)hafızanız cok azsa sadece belirledigniz nolardan ve gizli nodan gelen aramaları kaydedebilirsiniz.
    8-)telefon kapatılıp acılınca otomatik baslıyor. pek cok blacklist bunu yapamıyor.
    9-)eski sevgilini sizi arayınca direk mesgul tonu verir ve otomatik sizin ayarladıgnız anlamlı bir mesaj gonderir.
    10-)yada direk onu telesekretere baglayıp sesinizle bişeyler soyleyebilrisiniz

11-) bunların hepsini zamanlayıcılı yapabilir.KEndimden ornek veriyim:
    benim bir telefon sapıgım var beni gece 00:00 la 03:00 arasında gizli nodan rahatsız ediyor. bu saatlerde gizli noyu engeller. Sabah 8:30da okula gidiyorum.ders saatlerim arasında telesekretere baglayıp derste oldugumu soylerim ya da sessize alırım ya da direk mesgule dusururum. saat 13:00-13:40 arasında okulda ogle teneffusu var. Bu saatler arası hersey normal olur.13:40 tan 15:00 a kadar yine telesekretere baglarım . 15:00dan sonra bu kez normale donerim ama beni arayanların yada benim aradıklarımla aramda gecen tel konusmalarını gizlice kaydederim(belki lazım olur hafızada ter kaplamıyo) gece yine gizli noyu engellerim boyle gider.

en onemlisi bunları bir tek ayarlamayla kendi otomatik yapar.

not:normalde telefon hafızasına bişey yuklenmesine karsıyım ama bu proyu tel hafızasına yukleyin. hafıza kartı cıkarılırsa program kapatılmasın

yuklenirken sonralar dogru size uzun bir kod vericek bu kodu not edin. BU kod programın - nosu. programı acınca giriceksiniz.

cozemediginiz bir sey olursa ben burdayım ama size onerim elinize bir sozluk alın. Her seyin anlamına bakın. sonra bana sorun.
    program .sis tir. javası kesinlikle yoktur olamazda aynı zamanda. bu program size neden symbianlı bir nokia diger sony ericson lardan daga ustun oldugnu gostermeye tek basına yeterde artar bile.

Alintidir
    Eklenmiş Dosya Eklenmiş Dosya
      Mesaja cevap vermeden eklentiyi indiremessiniz

Lütfen gizli icerikleri görebilmeniz icin soldaki Tesekkür butonunu kullaniniz. Tesekkür butonunu kullandiginiz halede Linkler acilmiyor ise asagidaki nedenlerden kaynaklanabilir!

Neden 1
    Neden 2

Neden 3
    Neden 4
    AlıntıAlıntı

Member maviche - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    2 Toplam

Standart Cevap: Telefon Sapiklarindan Kurtulun "Dünyanin En Kapsamli Prosu"

ellerine saglik
    AlıntıAlıntı

Junior Member yil3yil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    0 Toplam

Standart Cevap: Telefon Sapiklarindan Kurtulun "Dünyanin En Kapsamli Prosu"

iste boyle guzel programlar lazim bize eline saglik
    AlıntıAlıntı