turk-dreamworld.com Sitesine Hoşgeldiniz.

2. sayfa - 2 sayfa var BirinciBirinci 12
12 sonuçtan 11 ile 12 arası
    Junior Member Tuhaf_Bir_Adam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    1 Toplam

Standart Cevap: MetrixHD_Mod_Ricardo22

İyi ggeceler arkadaşlar.Bende DM8000 Hd var. Türkvod üzerinden Mailru serverinden film bakabilmek ve bazı sinem gösteren ip serverlerden film izlemek için OpenAtvyi kurmuştum. Ama cihazı çok kasmıştı. Özellikle de seyirtürk ve turkvod çalışırken. Hata da vermişti.Velhasıl istediğime nail olamadım ve newnigmaya geri döndüm. Ama bu skin çok hoşuma gittiği için de aradım taradım, bu boardtan ricardo22 metrixhdyi indirip kurdum. Her şey çok güzel, istediğim ara yüz oldu ama ne hikmetse havadurumu lokation idsin değiştirip, bulunduğum bölge idsini girip restart ettiğimde sürekli crasha ya da Türkçe söylemiyle yeşil ekrana düşmekte.Nedeni ne olabilir. Bleniniz var mı? Dahası çözümü var mı bunun? Çünkü kurulumla birlikte Almanya Bonun hava durumu geliyor. Ben Avusturya Vorarlbergte yaşıyorum. Oranın İDsi ile değiştirmek istediğimde imajı tekrar yüklemek zorunda kalıyorum. Çözüm olacak arkadaşların yardımlarını bekliyorum.
    AlıntıAlıntı

Member Hakan Emre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    3 Toplam

Standart Cevap: MetrixHD_Mod_Ricardo22

experimental image a kurulurmu acaba ?
    AlıntıAlıntı

2. sayfa - 2 sayfa var BirinciBirinci 12