turk-dreamworld.com Sitesine Hoşgeldiniz.

7 sonuçtan 1 ile 7 arası
    Banned eerol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    792 Toplam

Standart Yönetime....

Yöneticilerden çok samimi bir açıklama bekliyorum.Biliyorsunuz beni futbol bölümünden ortamı gerdiğim için,yasakladılar.

Peki ortamı gerip de Fenerbahçe aleyhine yazanları ortamı geriyormu germiyor mu.Bunun açıklamasını bekliyorum sizden.

İşte örnekler:

TA69

Standart Cevap: Fenerbahçe 4 - 1 Bursaspor

TV Kanallari dün yapilanida bu gün yapilanida ,diger takimlara yapilanlarida saatlerce konustular.
    FB hakinda yapilan hatayi konusmayacaklarmi? sansürmü uygulasinlar.
    Aziz yildirim hakemleri tehdit eder. TV kanallarinda tehdit edip kapattirsin o zaman.

Insan Yanliz Yaratan Allah karsisinda acizdir. Sahislar ve kurumlar karsinda asla.

Burada Fenerbahçe başkanına yazılan yazılar Fenerbahçeli üyeleri kışkırtır mı kışkırtmaz mı.
    Bi Forum yöneticisinin kendini rengini belli ederek ezeli rakibinin sayfasaında bu tür yazılar yazması doğru mu yanlış mı.
    Yöneticilerin ben eleştiririm normal üye ağzını açamaz deme lüksüne sahip midir.

DELİ99

Oyuna söz yok.

Hangi şikesiz bu maçtada şike var nasılmı.?

Maç 1.1 devre arası oluyor.

Fb başkanı aziz yıldırım tüm hakemleri alenen tehdit ediyor.

Ve sonuç Ha para verip almışsın ha cana malla tehdit etmişsin her 2 side benim nazarımda şikedir.

Deli99 nolu üye Fenerbahçe bölümüne gelip Fenerbahçe şike yapmıştır diyip Başkanını suçlayarak ortamı geriyor mu germiyormu.Bu kişiye uyarı veriliyor mu verilmiyor mu.
    Verilmiyorsa neden verilmiyor bana veriliyor.Galatasaraylı olması bu kişiye es geçilmesi için bir neden midir.

kocahaydar

eerol siz sade fenerbahceli gözlügüyle dünyayi görüyorsunuz.
    Fanatik yazilar ortami gerior ve sonucda takiminizada zarar getirir.
    Lütfen olaylara biraz objektif bakin,

Tekrarliyorum Konu basligina uygun yazin. Diger yazilanlar yetkililer tarafindan silinecekdir.

Şimdi burda kocahaydar, bana uyarı veriyor ortamı gerici yazılar yazmayın silinecek diyor ama aynı kişi bu topikte Fenerbahçeye şikeci diyen kişiye yazı ile uyarı vermiyor.Bu çifte standartlığı anlatabilecekmisiniz.

hellboy

fenerbahcenin kazanmasına dicek bisey yok aziz yıldırım kendini ne zannediyor ben onu anlamadım iceri tıktılar adamı şikeden resmen şike yapmışlar gene akıllanmadı tff nin gerekeni yapması lazım hemde acil olarak kim oluyorda hakemi tehdit ediyor

neyse fenerbahce kupa da uefa da ligdede bişey yapamayınca burdaki fenerlileri görcem

fenerbahcenin başarısını tabiki bende istiyorum ülkem icin puan demek fenerbahce önemli degil benim icin ülkem önemli ama fenerbahce bu oyunla bişey yapamaz demek istedim yemişim fenerbahceyi

Bu kişi ortamı geriyo siz nasıl göremiyorsunuz:Galatasaraylı olunca istediğini konuşma hakkı varmı.

mania

Bazılarının hiç umrunda değil yazdıklarım, burası kafanıza göre konuda kafanıza göre mesaj yazabileceğiniz bir yer değil.

@eerol özellikle seni uyarıyorum. Başka bir konu başlığı altında konu dışı mesajlar yazarsan siteden uzaklaştırılacaksın.

Konu kapanmıştır !

Mania ne diyor @eerol özellikle seni uyarıyorum. Başka bir konu başlığı altında konu dışı mesajlar yazarsan siteden uzaklaştırılacaksın.Diğer yazan deli99,hellboy'un yazdıklarını kaale bile almıyor.Neden çünkü Fenerbahçeye sallamak kurallara gereği serbest,Fenerbahçeli isen eleştiremezsin yasak hemen uzaklaştırırım.Mania bunu açıklasın bana bu 2 kinin adını niye yazmadı açıklasın.

dking: Galatasaray (Yönetimi konu yapmayin, madem memnun degilsiniz gidin baska yere gelip bizim evimizde huzursuzluk yaratmayin.
    Artik son defa yaziyorum ve dahada kimseye uyari falan vermiycem
    .Bunu yazarak zaten herşeyi açıklıyor.

TurKuazV : Galatasaray

açıkçası fb li admin var mı yok mu bilmiyorum hiç böyle düşünmedim.
    bjkli var mı bilmiyorum

bu bizim hususen uğraştığımız bir şey değil.
    zaten komikde olurdu

Bir forum admini kendi forumunda diğer adminlerin hangi takım tutmadığını bilmiyor.E neden bilsin hepsi Galatasaraylı.Düşünmeye gerek var mı.

MASALİ42, (Galatasaray-Trabzonspor)

kafanızı yormayınnn aziz emmi halleder panik yok

Bir supermod Fenerbahçe başkanı hakkında böyle düşünüp ortamı geriyor.

o kadar entrıka ve dalaverelerden sonra genede şampıyonluk kupasını kendı evınde galatasaray a vermek nasıl bır duygu ki ( !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! )

Aynı Masali42, bunu yazma lüksünü kendinde buluyor.Bu yazıyı normal mi görüyorsunuz huzursuzluk vermiyor dimi size.

fener de asrın hatta son bin yılın transferlerıde iş görmedi.sırada alex kezban gıbı oyuncular var.

bu arada malum kanal ve medya sampıyonlugun erken ılan edılebılecegı korkusu ıle federasyon ve hakemlere karsı muthıs bır baskı yapmaya baslamıslar.onun ıcındırkı bır macta hem golü ıptal edeceksın hem penaltıyı vermeyeceksın dahada onemlısı daha macın baslarında rakıp takım oyuncusuna % 100 kırmızı kartı gosterıp takımı on kısı bırakmıyacaksın. el ınsaf!!!! beklıyelım gorelım dahada olmaz ise gecen senekı gıbı lıgler bıttıkten sonra uydurma bır play off sıstemı bıle gelebılır

MASALİ42'NİN örnekleri çok buyrun bi kışkırtıcı yazı daha.

sevgılı eeroll kardesım oncelıkle hosunuza gıtmeyecek bırsey yazan şu yonetıcı ve mod kompleksınden bır an once kurtulmanızı dılıyorum.ayrıca kullandıgınız gozluklerdende bıran once kurtulun cunkı sadece onunuzu goruyorsunuz sag ve sol taraflardan bihabersınız.orneklerı cok ama bır tanesını görmek ıstıyor ısenız asagıdakı konunun 17. mesajını okuyun derım. ama oradakı arkadas ya kankiniz yada aynı takım taraftarı olmanızdan hiç gozunuze batmıyor neden cunkı dedıgım gıbı gozlugunuzde problem var !!!defalarca soyledım bırdaha soyluyorum hakaret ve kufur içermedıkçe kımsenın ne yazıp yazmıyacagına nasıl davranacagına sız karısamassınız.burası paylasım ve tartısma forumu dıkkatınıze.herkes sızın hoşunuza gıdecek seyler yazmak zorunda degıl
    al bak asagıdakı konunun 17. mesajını oku bakalım sana gore asgılayıcı bırseymı ? bana gore degıl arkadas kendı gorusunu yazmıs karısamayız

lacivert renkte yazılan yazıya dikkat edin.Ne diyor masali42 hakaret ve küfür içermedikçe herkes istediğini yazabilir.Ben küfür mü ettim hakaretmi ettim de futbol bölümünden beni uzaklaştırdınız.
    Tartışma forumu diyorsunuz benim yazdıklarım o zaman size neden batıyor.Bunun açıklamasını bana yapabilecekmisiniz.

eyüp61006

imdi ben senin yaşını bilmiyorum yazıdan anladığm kadarıyla ergen yazısı bu ergen değilsen belli ki cahilsin ve imam gazali der ki : "cahillerle tartışmayın ben onları yenemedim siz hiç yenemezssiniz" Ben kupa değil adaletin tecellisini istiyorum bu 1 ben değil 16.ağır ceza mahkemesi şike yaptınız diyor bu 2 Trabzonsporu her maçta yeniyor olmanız fbnin şke yaptığı gerçeğini kapatmaz buda 3 elma ile armutları birbirinden ayırd edemiyorsan benimle muhatap olamayacaksın

Adam resmen cahilsin diyor,şike yaptı diyor ortamı geriyor hani uyarı bu trabzonluya.Fenerli olsa uyarıyı yemişti çoktan.

Şike konusunda yazılanları yazsam destan olur.Onları yazmıyorum bile.

Şimdi bu örneklerden sonra bana çok samimi olarak söyleyebilirmisiniz.Örnekler o kadar açık ki çifte standartlık kabak gibi ortada.
    Bu örneklere istinaden evet gerçekten hata yapmışız diyebilecekmisiniz.
    Gayet samimi olun ama objektif olun.
    Şimdi diyeceksiniz forum yöneticilerini öne atmışsınız diye.E bunları ben mi yazdım hayaletler mi yazdı.
    Bunun açıklamalarını yazabilecekmisiniz.Bu tür ayrımcılıklar forumunuza zarar getirir mi getirmez mi.
    Cevabınızı merakla bekliyorum , tabi yine yazılanları okumayıp görmeyip bana ceza verecekseniz takdiri tüm üyelere bırakıyorum....
    Konu eerol tarafından (19.03.2013 Saat 13:17 ) değiştirilmiştir.

TDW Team-Co Admin as11 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    680 Toplam

Standart Cevap: Yönetime....

Bir forum admini kendi forumunda diğer adminlerin hangi takım tutmadığını bilmiyor.E neden bilsin hepsi Galatasaraylı.Düşünmeye gerek var mı.
    Butun olay bu zaten .Bu site kadrosunda yer alan hic kimse fanatik degil,elbette bir cok kisi gibi yonetimdeki kisilerde takim taraftari, ama sadece ve sadece o kadar - taraftar. Daha onemlisi spor sever .
    Odak noktaniz,yasam felsefeniz tek bir sey uzerine kurulursa, yapilan baska her sey,her olay,kisaca odak disinda kalan her sey sizleri (bizleri) mutsuz eder .
    Haddini bilmedikten sonra çok şey bilmek birşeye yaramaz. Suskunluk kimseyi yanıltmasın, Çünkü susan konuşursa kimse kaldıramaz.
    -W. Butler-

Ok gibi doğru olsam, yabana atarlar beni,
    Yay gibi eğri olsam; elde tutarlar beni,
    Doğruda aç görmedim; eğride tok,
    Eğri yay elde kalır; menzil alır doğru ok.

Mevlana

TDW Team-S-Mod. MASALİ42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    14.199 Toplam

DAHA ONCEDE DEDIGIM GIBI TEK KELIME

sevgılı eeroll kardesım oncelıkle hosunuza gıtmeyecek bırsey yazan şu yonetıcı ve mod kompleksınden bır an once kurtulmanızı dılıyorum.

0 Bu Konu icin
    792 Toplam

Futbol sever diyorsunuz benim verdiğim örneklerde huzursuzluk yaratan yazılar yokmu Bunu cevaplayamamışsınız.

0 Bu Konu icin
    792 Toplam

Bu bir kompleks değil.Gerçekleri yazdım ben bunları yazan kişileri gösterdim.

Hala kendi özeleştirinizi yapamıyorsunuz.

Evet bizde hatalar yapmışız bunları dememeliydik diyemiyorsunuz.O zaman güvenilirliğinizi kaybediyorsunuz.

Administrator d-king - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    7.394 Toplam

Eerol size yeterince uyari verdik bunu inkar edemezsiniz.
    Bunun disi sürekli yönetimi kendi seviyenize düsürmeye caba gösteriyorsunuz. Defalarca uyardik ama sagdan girip, soldan cikiyor sanki.

Ustam burdan ve bizden memnun degilseniz, yapacak birseyimiz yok.
    Elimizden geldigi kadar bagamsiz olmaya calisiyoruz ama saniyorum sizin istediginiz bizimde sizin yolunuzdan yürümemiz.
    Kusura bakmayin ama gercek hayatimiz bizim icin daha önemli. Spor, spor kalirsa daha zevkli oluyor.

Bu konudada birsey cikacagini ve bize anlayis göstereeginizi düsünmüyorum.
    Bu nedenden dolayi konuyu kapatiyorum.

Egere bize öneride bulunacaginiz birsey olursa, öncelikle özelden yazabilirsiniz.
    Anlayisiniz icin Tesekkür ederim.
    Lütfen Gizli mesaji görmek icin Tesekkür/Danke Buttonunu kullanin,tesekkür yazarak Spam yapmayalim.

TDW Team-Co Admin OsmaNLı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    1.828 Toplam

yazım;
    açıkçası fb li admin var mı yok mu bilmiyorum hiç böyle düşünmedim.
    bjkli var mı bilmiyorum

bu bizim hususen uğraştığımız bir şey değil.
    zaten komikde olurdu
    cevabın ;
    Bir iki kelam da ben edeyim;
    hayata futboldan başka bir gözle bakmadığınız için bizimde burda kim hangi takımlı diye sınıflandırma
    yaptığımızı sanıyorsunuz.bu sizin gibi yaşayan biri için gayet normal çünkü sizin için hayat=futbol

normal insanlar içinse futbol=eğlence dolayısıyla hayatlarını futbola göre şekillerdirmezler.

size ilginç bir örnek vereyim ; ben 1-2 ay önceye kadar @himm ustayı Fenerbahçeli sanıyordum
    tesadüfen öğrendim.
    çünkü aramızda kimin hangi takımlı olduğu konuşulmuyor. siz bunlara inanmayabilirsiniz
    bunuda anlıyorum sizin için yaşam=futbol

Allah yardımcın olsun...