turk-dreamworld.com Sitesine Hoşgeldiniz.

5. sayfa - 6 sayfa var BirinciBirinci 123456 SonuncuSonuncu
55 sonuçtan 41 ile 50 arası
    Senior Member tybet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    495 Toplam

Standart Cevap: sizce en dogru haber kanalı hangisi ?

Alıntı helboyy Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    Ama sokaklarda tahribat yapanlara özür borcumuz yok sende bunu gördünmü ben bundan bahsediyorum neden ülkemize zarar veriyorlar

yav normal vatandaş olarak ikimiz yolda gidiyoruz. sen bana durduk yere tokat attın ben senin tokatına karşılık ne yapsaydım. ooo eline sağlık bir dahamı vur deseydim.
    “Biz Yahudiler orta doğuda yıkılmaz denen devleti ( OSMANLI’ yı ) yıkıp iki tane devlet kurduk. ( birisi israil öteki?......)
    Onlara ( yani israil ve ismini bildirmediği öteki devlet)
    öyle güzel sistem inşa ettik’ki, TÜRKLER bize filistini vermeyen ABDULHAMİT’e en az 200 sene daha
    söverler”.

İSRAİL’İN İLK CUMHURBAŞKANI CHAİM WEİZMAMN

Banned helboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    30 Toplam

Alıntı tybet Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    yav normal vatandaş olarak ikimiz yolda gidiyoruz. sen bana durduk yere tokat attın ben senin tokatına karşılık ne yapsaydım. ooo eline sağlık bir dahamı vur deseydim.
    işte biz orda kaybediyoruz bu ülkede herkes kardeş ama bazıları bunu anlamak istemiyor anlamıyorda zaten bizim en büyük kaybımız birlik olmamamızdır

hepimiz türküz burası hepimizin toprakları

Senior Member Nisbet3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    55 Toplam

Aslinda forumda ben pek siyasete girmem aslinda konunun icinde de degilim fakat yazilanlari okuyunca goz ucuyla azicik dalayim dedilm.

1.birinci gun 3-5 bilemedin 10 kisi doga sever adinda orda cadir kurup sarki soyluyorlar (benim bildigim ,duydugum) bunlar bizim genclerimiz iyide olsa kotude ne diye polis asiri guc kullaniyor.Buna kesinlikle karsiyim bunu belirteyim demoratiik toplumlarda gosteriler yuruyusler tabiki insan gibi yapilanlardan bahsediyorum cok normaldir handi gorus ustune olursa olsun..
    2.Olarak Genclere bu asiri guc kullanimini goren daha asiri bazi marjinal gruplar olaya mudahil oldu ve olaylar cigirindan cikti marjinal olmayan insanlar bile sosyal medya uzerinden olusturulan sanki aylardir hazirlanilmis gibi bir anda cig gibi destegin artmasina neden oldu.(bunlari tahminim hic kimse inkar edemez.)
    3.Peki ne yapilmaliydi polis tabiki gorevi gerigi ilk gun harici konusuyorum insanlari elinden geldigince dagitmaya calisti ama basarisiz oldu.Basbakan veya icisleri bakani cikipta bir kerecik ne oluyor arkadaslar sakin olalim diyip gereken yapilacak herkes bir dursun polisin hatasi varsa hesabi sorulacak deseydi daha buyumeden olaylar biterdi.Sadece hukumet ustunde degil tabi anamuhalefet partiside sakin olun diyebilirdi ama ne yapti baskabanda ayni kafada ben yuruyom savasa bende 1 milyon cikarim cart curt.Yani asil yapilmasi gereken hic bir sey yapilmadi atesin ustune benzin dokuldu.
    4. sonuc Hic kimse orda ilk gun hatta asiri guc kullanilan yerlerde savunma yapmasin.Ama oraya cikanlarda tum milleti temsil ediyoruz demesin.Bir hukumet devrilecekse demokratik toplumlarda oldugu gibi secimle gelir secimle gider.Gerisi hikaye ne askeri vesayete goz yumulur nede azinlik olan burjuva kisminin istedigi sekilde istegine razi olunur.Ben ve benim gibiler ne kadar gobegini kasiyan beyinsiz insanlarda olsak cogunluk biziz cogunlugun dedigi olur tabi azinliklarin ezilmemesi sartiyla.
    Mustafa Kemal Ataturk'un dedigi gibi koylu milletin efendisidir.Bunu kimse unutmasin.

Gelelim konunun basligina bence adam gibi tarafsiz yayin yapan biri yok keske trt yi ozerklesstirselerde onlardan bari dogru tarafsiz birsey gorsek.

Bir çivi bir nalı, bir nal bir tırnagı, bir tırnak bir ayagı, bir ayak bir atı, bir at bir kumandanı, bir kumandan bir vatanı mahvedebilir....

Administrator Elvis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    1 Bu Konu icin
    5.913 Toplam

Alıntı Panther-6 Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    Tybet efendi, iyi tarafi neymis Tayyiban'in aciklarmisin? Ikide bir Camii yapacagim demesimi yoksa? Sizce yetmiyormu 100.000 e yakin Camii? Insanlar evinde namazini kilmazmi? Okul sadece 60.000 tane var Türkiye'de. Cocuklar evde okuyamaz, ama namaz evde kilinabilir!
    Yaniliyorsunuz namazin en makbulü camaat ile kilmaktir,Ama tayyibinki günü kurtarmak icin sarf edilmis bir söz sanki bizlerde din düsmaniyiz gibi lanse etmek istiyor oysa kim kimden dindar onu sadece Allah bilir ,adam gibi cikipda nicin sevgili Bülent Arinc in cok iyi isbilir ogluna alis veris merkezi yapacagini söylemiyor ayni tas ayni hamam olay keriz fenerine dönüyor.
    Kim Hakkımda ne Düşünüyorsa Allah ona 10 Mislini Versin

5. Teşekkür edenler:

Digital (4.06.2013)

TDW Team-S-Mod. berkenkey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    30.040 Toplam

Alıntı Panther-6 Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    Tybet efendi, iyi tarafi neymis Tayyiban'in aciklarmisin? Ikide bir Camii yapacagim demesimi yoksa? Sizce yetmiyormu 100.000 e yakin Camii? Insanlar evinde namazini kilmazmi? Okul sadece 60.000 tane var Türkiye'de. Cocuklar evde okuyamaz, ama namaz evde kilinabilir!
    Sen evde kıl namazını, millet nerede kılacak karışma.

Ayrıca fikrin olmayan konularda konuşma.

Küfür ve terbiyesizlikten başka bir şey bilmediğini her fırsatta göstermenin

acizliğini itiraftan başka bir şey olmadığını anla artık.

TDW Team-S-Mod. berkenkey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    30.040 Toplam

En doğru, en tarafsız, en güvenilir diye bir haber kanalı yoktur.

Haber kanallarının kuruluş amacı, "insanları normal kanallardaki haberlerle yeterince yönlendiremiyoruz,

bu iş için başlı başına bir kanal kuralım" düşüncesidir.

Kuruluş amaçları bu olan haber kanalları,

gerektiğinde en iyi "maniplasyonu" yapabilmek için,

normal zamanda "en doğru, en tarafsız, en güvenilir" gibi görünmeye çalışırlar.

Senior Member byturan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    394 Toplam

Bu direniş hiçbir partinin,grubun sevk ve idaresinde olmayan halkın direnişidir.Fakat abd,ab emperyalizmi ve onun eşbaşkanları herşeyi kendi yararlarına kullanmakta maharetli olduklarını sandıklarından,halkın bu direnişini fırsat bilip,Türkiyeyi mısır,libya,tunus,fas,ırak en sonda suriyeye döndürmek istediklerinden,araya ajan provakatörleri sokarak halkın direnişini baltalamak istiyorlar,bunun içinde kullandıkları yandaş medyadır.Nedense 1-2 kanal dışında,muhteşem halk hareketinin çoşkusu değilde,gece karanlığında ajanlarının yakıp yıkmalarını gösteriyorlar,bütün olanlarıda direnişteki halka maletmeye çalışıyorlar,ben bu direnişlere 1-2 gün katılabildim,yaşım gereği yorgunluk başladı,ve herşeye gözlerimle şahit oldum.Ama şuna inandımki ne abd,ab nede onların kukla yönetimleri Türk Cumhuriyetini yıkamıyacaklardır.Çünki ATATÜRK Cumhuriyeti gençlere emenet etmişti ve o gençlik şahlanmış durumda,tahriklere,provakatörlere gereken dersler verilmekte onların oyunlarına gelmemektedirler.Sizlere tavsiyem satılık medyadan değil oralarda direnenlerden alın haberleri,muakkak bir tanıdığınız katılmıştır.Saygılarımla..........konu başlığına cevabım,Türkiyenin gündemindeki direnişi taraflı olarak 24 saat canlı veren ulusal kanal ve halk tv dir.

Vip Member endebar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    4.434 Toplam

lütfen arkadaşlar politik gorusleri bir kenara bırakıp sizce hangi haber kanalı tarafsız yayıncılık yapıyor onu tartışalım

koskoca medya tarafsız olamıyor para konusunca bize susmak dusuyor ama oyle olmamalı suanki medya kominist rusyadaki medyadan bir farkı yok
    iste asıl benim zoruma giden bu madem demokratik laik bir ulkede yasıyoruz sunnisi alevisi kurdu cerkezi herkes esit olmalı

insanlara tahammul etmesini ogrenmemiz gerekli yurt dısına gittigimde kaldırımda telefonla kosuyor olmama
    ragmen karsıya gececegimi dusunupte yoldan gecen tum araclar duruyordu
    bunu turkiyede hic gormedim belcikada van damme dunya capında bir yıldız olmasına ragmen kırmızı ısıkta gectigi icin akıl saglıgı yerinde degildir tedavi gormelidir
    teshisi konuldu

eski ingiliz basbakanlarından tony blairin oglu mezuniyetini kutlamak icin acık alanda icki ictigi icin polis tutukladı babası iceride kalsın akıllansın dedi

acık alanda icki icmek medeniyetin besigi olan ingilterede yasaksa bizdede yasak olmalı toplumu rahatsız edecek her turlu davranıs yasak olmalı
    ama 2 ayyasın yaptıgı kanun diye soze baslarsan bastan sen saygısızsın senin yaptıgın kanuna kim saygı gosterir

aslonan saygı kurtsen turke turksen kurde once vatandas oldugu icin saygı gostereceksen once sunu anlamalıyız biz saygısız bir toplumuz kimsenin kimseye saygısı
    yok

japonya buyukelcisi ulkesinde cok unlu olan bir horozu turkiyeye getirmek istiyormus ama bunu yapmadan once etrafında olan tum halktan izin almıs
    buyukelcilik konutu kimbilir kac metrakare bunu yapmasına gerek varmıydı ? sonucta dokunulmazlıgı var yemisim etrafıda diyebilirdi ama bizi insan yapan en buyuk
    erdem saygıdır

bende konuyu evirdim cevirdim nerdeyse politikaya getirecegim ama herkesi temin ederim ki benim hic bir siyasi gorusum yok bdp akp mhp chp hic birin sevmiyorum
    benim icin politika demek yalan demek politikacıda yalancı hic kimse babasının hayrına secimlerde milyonları harcamıyor basa gectiginde kat kat fazlasını alacıgı
    icin basımızdaki herkes orda kimsenin bu vatandası dusundugu yok

o yuzden bırakalım taraftarı oldugumuz renkleri savunmayı madem demokratik bir toplumda yasıyoruz madem herkes istedigi anda habere ulasabilecegini bile bile
    medyanın bu tavrı neden ? onu tartısalım

evet medya buyuk bir kan kaybetmistir bundan bir ders alabilecek mi yoksa kominist rusya gibi tum haber kanallarında aynı seyleri izlemeye devam mı edecegiz
    bunu zaman gosterecek

medyada cok fazla yorum yapılıyor hepsininde taraflı oldugu acık ama konumuz bu degil konu tarafsız olduguna inandıgınız haber kanallarıydı politika konusarak
    konu ntv cnn turk ve halk tv seceneklerinden oteye gitmeyecek onuda topu topu birkac kisi soyledik

yorumsuz olarak tarafsız oldugunu inandıgınız haber kanallarını yazarsanız sevinirim
    Konu endebar tarafından (4.06.2013 Saat 20:38 ) değiştirilmiştir.

Senior Member Nisbet3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    55 Toplam

Endebar cok hatali bir soru seninkki diceksin niye sana su sekil aciklayayim zamanninda bu ergenekon diye askerler iceri girmeden evvel medya patronlarini onlar yonlendirirdi.(ornek erbakan nasil al asagi edildi medya neler yapti yalan yanlis )Amma ergenekon diye askerler iceri tikilinca simdi guclu kim hukumet mecburen olmasada yalakaliktan onlarda hukumet taraftari gibi gozukuyor ama azicik ayaklari kaysin bak hepsi nasil ortaya cikiyor )) yani demem su bizim milletimizin mantelitesi degismedikce takim tutar gibi parti tutar partizanlik yaparsa bilinki ne insanlar nede medya hatta asker polis hepsi hemde hepsi tarafsiz OLAMAZ.
    Daha ailedeyken veya lise universitede bile ogrencilere ideoloji yuklenmeye calsiliyor ki bana gore dunyada tek tarafsiz olmasi gereken insanlar yani ogretmenler bile buna calisiyorsa tarafsiz dogruyu gorebilen insan yokken sen taraf tutmayan haber kanali bekliyorsun.
    Baska sozume hacet yok ((

Bir çivi bir nalı, bir nal bir tırnagı, bir tırnak bir ayagı, bir ayak bir atı, bir at bir kumandanı, bir kumandan bir vatanı mahvedebilir....

Senior Member tybet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    495 Toplam

Doğuş Medya eleştirilere hak verdi
    Doğuş Medya eleştirilere hak verdi

Doğuş Yayın Grubu CEO'su Cem Aydın, Gezi Parkı eylemleriyle ilgili olarak medyaya yönelik eleştirileri değerlendirdi

Doğuş Yayın Grubu CEO'su Cem Aydın, Gezi Parkı eylemleriyle ilgili olarak medyaya yönelik eleştirileri değerlendiren bir konuşma yaptı.
    Aydın, yaklaşık 300 Doğuş Yayın Grubu çalışanıyla buluştuğu toplantıda şunları söyledi:
    "Yaşanan son gelişmelerin tüm medyayı olduğu gibi NTV çalışanlarını üzdüğünün de farkındayım. Eleştiriler büyük oranda haklıdır. Bunu herhangi bir nedenle değil vicdanımla söylüyorum. Mesleki sorumluluğumuz açısından bize düşen, olanı olduğu gibi vermektir. Dengesizlikler içinde denge arayışı tüm medyayı olduğu gibi bizi de etkiledi. İzleyicilerimiz ihanete uğramış gibi hissetti, bu konuda onları haksız bulmak mümkün değil."
    Yaşanan sıkıntılar konusunda izleyicilere ve DYG çalışanlarına bir özür borcu olduğunu söyleyen Aydın şöyle devam etti:
    "İnsanlar haber almak istediklerinde bunu bizden almalıdır çünkü aksi takdirde büyük bir bilgi kirliliği yaşandığını görüyoruz. NTV toplumun bütün kesimlerinin hassasiyetini ve evrensel habercilik ilkelerini gözeterek haber kanalları arasındaki öncülüğünü sürdürecektir. Bu izleyicimizle olan güven ilişkimizi tazelemek için bize bir fırsattır. Her zamanki gibi işimizi en iyi şekilde yapacağız."

Read more: [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    bu adama birisi anlatsın geçti bor un pazarı sür eşeğini niğdeye.

bugün gözüme en çok medya daki olaylar takıldı. sanki bikaç gün öncesi yaşananlar başka bir ülkedeymişcesine bugün göstermeye başlamaları garipti. hepside sanki hatalarını anlıyorlardı. daaaaa
    da sı iş işten çoktan geçti sayın medya.
    “Biz Yahudiler orta doğuda yıkılmaz denen devleti ( OSMANLI’ yı ) yıkıp iki tane devlet kurduk. ( birisi israil öteki?......)
    Onlara ( yani israil ve ismini bildirmediği öteki devlet)
    öyle güzel sistem inşa ettik’ki, TÜRKLER bize filistini vermeyen ABDULHAMİT’e en az 200 sene daha
    söverler”.

İSRAİL’İN İLK CUMHURBAŞKANI CHAİM WEİZMAMN

5. sayfa - 6 sayfa var BirinciBirinci 123456 SonuncuSonuncu