Açıklama
★ Çift Gölge ★
sevgi dolu Android cihazı görünüm ve his birleştiren iki gölgeler ve yuvarlak tutucu içerir High Definition Simge paketi.

★ 1000 ★ + Simgeler ve kapalı 2500 uygulamalar.
★ Desteklenen depar :: Aksiyon, ADW, AdwEX, Apex, Atom, uçak kullanmak, GO, Esin, KK, Sonraki, Dokuz, Nova, Akıllı, Solo, Holo, CM Tema Motor ve daha birçok!
★ değil temalı uygulamaları birleştirmek olacaktır Simge maskeleme. Bu ince ve müdahaleci olmayan var
★ Paralaks Duvar Kağıdı Galerisi

Çift Gölge simgeleri isterseniz, onları oranı lütfen.

LAUNCHER APP VERILEN DEĞİL İSE ★ IT DESTEKLENMEMEKTEDİR anlamına gelmez ★

Eğer uygulaması ile herhangi bir sorunları varsa, kötü derecelendirme ayrılmadan önce, bana ulaşın, ben sorunu çözmek için elimden geleni yapacağım lütfen.

GO Launcher Not
Şu anda simge maskeleme ile ilgili bir sorun var, tercihleri> Simgeler> OFF İŞARETLEYİNİZ "gösterisi simge ana" gidin bu sorunu çözmek için

En son haberler ve güncellemeler için Google Plus topluluğa katılın
[Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]

Sen Twitter'da beni takip edebilirsiniz:
[Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]

Eğer herhangi bir hata bulmak ya da herhangi bir öneriniz varsa, her zaman benimle temas kurmaktan çekinmeyin ve ben mümkün olduğunca en kısa sürede yardımcı olacağız!
Yenilikler
- Added 26 new icons
Ek bilgiler
Güncellendi
8 Ocak 2015
Boyut
26M
Yükleme sayısı
1 - 5
Mevcut Sürüm
1.0.1
Gereken Android sürümü
4.0 ve üzeri
İçerik Derecelendirme
Herkes