turk-dreamworld.com Sitesine Hoşgeldiniz.

51. sayfa - 59 sayfa var BirinciBirinci ... 41474849505152535455 ... SonuncuSonuncu
588 sonuçtan 501 ile 510 arası
    TDW Team-Mod. 67sefa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    2.966 Toplam

Standart Cevap: Irdeto 0664 Sohbet ( Sadece teknik içerikli görüşler )

şahsen ben ülkemizdeki internet koşullarının buna pek uygun olmadığını düşünüyorum ne zaman akk sonrası net hızı 3 e değilde 8-16 ya düşer o zaman belki ben fiber kullanıyorum da ne oluyor 75 gb akk 10 gün zor dayanıyor sonrası 3 mbit bununla ıptv 1080p mi izleyeceğim? bi yandan çocuğum youtubeden video mu izleyecek bi yandan skypeden biraderle görüşmemi yapacağım? dolayısıyla şimdilik dt aboneliği devam ha 2017 sonrası %99 yabancı platformdan yayımlanacağını varsayarak bu çile biter diye düşünüyorum... çünkü bizim ülkemizde ben gelecek yatırım ilerleme olarak hiçbirşey görmüyorum millet fake localci csp ci multics ci olmuş herşeyin kopyası bizde üretim naıma gerçeklik namına birşey yok..

Junior Member byskandal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    6 Toplam

Koskoca ligleri almanya ingiltere fransa gibi liglerini bedavaya izleyen vatandaş,Neden kendi ligimizi izleyemiyor.
    Ya pazarlama sıfır ya da bizim lig çok üstün bir lig de izleyemiyoruz.

Junior Member Serhan Uslu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    8 Toplam

Alıntı byskandal Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    Koskoca ligleri almanya ingiltere fransa gibi liglerini bedavaya izleyen vatandaş,Neden kendi ligimizi izleyemiyor.
    Ya pazarlama sıfır ya da bizim lig çok üstün bir lig de izleyemiyoruz.
    Neden izleyemiyoruz? Paran varsa izlersin, paran varsa interneti kullanırsın, paran varsa dünyanın en pahalı benzinini alıp araba kullanırsın,paran varsa en iyi hastanelerde tedavi hizmeti alırsın.Bu liste uzar da uzar. Sıradan bir vatandaşın aslında rahatlıkla ulaşabilmesi gereken hizmetlere paran varsa ulaşırsın.Paran yoksa ne yaparsın? ya boynunu büker oturursun, ya da alternatif yollardan bu hizmetlere ulaşmaya çalışırsın.Bazen bu yollara illegal ulaşmaya çalışırsın.Çünkü paran olmadığı için seni 2. sınıf vatandaş gören bir sistemde ayakta durmaya çalışırsın.

Senior Member rebeto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    91 Toplam

Türkiye de internet altyapısının kalitesizliği ve AKK denilen haksızlığın önüne geçilmediği sürece İP tv işini hakkıyla yapan kişilere gerekli saygı(hırsızlık adına yapılan) gösterilmediği sürece iptv ye gerekli yatırım yapılmayacak gibi.
    Yayınlar benim TELEVİZYONUMA full hd gelene kadar avatarım siyah kurdale olacak

Senior Member hasoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    98 Toplam

konuyu baska yerlere cekmek istemem ama paran varsa su paran varsa bu bedava neresi onu soyleyin de bizde bilelim.paran yok 2. sinif insansin avrupada paran yoksa yuzune bakmazlar bilemem artik ne yaparsin.tr yi o kadar da asagilamayin.

digiturk meselesi yayin politikasidir sahibinin yaptigidir.

Vip Member ViaHussun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    1 Bu Konu icin
    14.516 Toplam

endebar ustam bu paketlerden hangileri kart ve cihaz eşleşme sistemini kullanıyor?

7. Teşekkür edenler:

dijitalxyz (24.12.2015)

Vip Member endebar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    4 Bu Konu icin
    4.434 Toplam

suan icin kullanan yok hepsi izleniyor kabel kiosk nds izlenmiyor sanırım o ds sisteminde olabilir skylink i2 calısıyor diye biliyorum ama cw kartları kapanmadı henuz
    tvcabo digital+ rsakey var ama izleniyor
    yukarıdaki paketlerden izlenmeyen yok

bizi hangisi ilgilendiriyor diyorsan osn dt ile aynı sistem
    total dolce ds ile aynı sistem
    bunlardan gidipte gelen olmadı

hotbirdteki orange hd de eslesmis sistem ama viaccess sonucta atlas bir yolunu bulmus acmıs ama bizle alakası yok
    bizimle alakalı olması icin i2 olmalı eslesmis olmalı osn gibi
    sky nds eslesmis sisteme gecip acılsa bile bizi ilgilendirmez nds sonucta belki cihazlarda koruma yok belki sky firması kolaylık saglamak icin taviz verecek sinyal gonderecek vs vs belki acılacak ama sky lar acılsa bile bizim icin umut ısıgı asla olamaz
    Konu endebar tarafından (23.12.2015 Saat 16:24 ) değiştirilmiştir.
    insan olmak karşındakinin dinine, diline, ırkına bakmadan saygı göstermektir.

9. Teşekkür edenler:

e_capkan (24.12.2015) , dijitalxyz (24.12.2015) , emre_30 (23.12.2015) , ViaHussun (23.12.2015)

Vip Member ViaHussun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    1 Bu Konu icin
    14.516 Toplam

Alıntı endebar Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    suan icin kullanan yok hepsi izleniyor kabel kiosk nds izlenmiyor sanırım o ds sisteminde olabilir skylink i2 calısıyor diye biliyorum ama cw kartları kapanmadı henuz
    tvcabo digital+ rsakey var ama izleniyor
    yukarıdaki paketlerden izlenmeyen yok

hangileri kart cihaz eşleşmeli
    onu bilmek istiyorum?
    sky v13 v14 ler eşleşmeli değil mi?
    hangisi izleniyor o önemli değil sistem eşleşmeli değil mi onu yazsanız yeterli ustam

saygılar

11. Teşekkür edenler:

dijitalxyz (24.12.2015)

1 Bu Konu icin
    4.434 Toplam

Alıntı ViaHussun Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    hangileri kart cihaz eşleşmeli
    onu bilmek istiyorum?
    sky v13 v14 ler eşleşmeli değil mi?
    hangisi izleniyor o önemli değil sistem eşleşmeli değil mi onu yazsanız yeterli ustam

saygılar
    suan icin eslesmedi ocak ortasına dogru sky lar eslesecek diyorlar ama cihazları toplamayacagı icin mevcud kartlar sinyalle emm kopyalanarak 1 yıl daha gider deniyor
    dedigim gibi yukarıdaki hicbir platform bizi baglamaz eslesse bile baglamaz cunku i2 degil
    bizimle aynı sistemde olan platform osn ler

nds nasıl eslesecek biliyormuyuz ? belki dandik bir key ekleyecek cihazdan onu anında bulup tekrar izlemeye baslayacagız
    digital + dada rsakey var ama ispanyollar yıllardır sorunsuz izleniyor

13. Teşekkür edenler:

dijitalxyz (24.12.2015)

4 Bu Konu icin
    4.434 Toplam

hic bir platform sharingte izlenmek istemez
    3 dunya ulkesinde ben ne dersem o olur diyebilirsiniz ama gelismis
    ulkelerde bu kolay degil
    sadece yasada degil musteri sen beni sharing yapacak diye damgalıyorsun der
    tepki gosterir almaz yayıncı batar

hem yasalar hemde tepkilerden dolayı gelismis ulkeler kademeli olarak gecmek zorundalar
    belki tepki almamak icin yine bir acık verecekler yine izlenecekler
    sky it gitti belki ds sistemine gecti aeskey kullanacak ama 8 saatte bir cihaz kilitlenirse
    alacagı tepkiden belki yine geri adım atacak

3 ncu dunya ulkeleri oyle degil o yuzden samsungun hatalı tum led tv leri tr de satılıyor
    3 ay sonra ekranda bir cizgi cıkıyor uretici sorumlu degil
    gelismis ulkelerde bu sorun olsa degil 3 ay garanti suresi bitse dahi ureticinin sorumlulugu
    olacagını bildigi icin samsungun elde kalmıs led tv leri tr de satılıyor

yani demem odur ki sky it gitmis gelmis sky de gitmis gelmis hicbirsey ifade etmez
    onlar gerek yasalar gerek musteri memnuniyetinden dolayı surekli taviz vermek zorundalar
    bizde hizmet hicbir firmanın lugatında yok
    internette sorun olsa gelen ekip ilk olarak modem arızalı modemi degistirin dedigi bir ulkede
    lig ve avrupa macını aynı platformdan izleyemiyorken sharingte izlemeyi unutun

avrupa maclarına ayrı lig maclarına ayrı ucret isteyen dunyada baska bir ulke yok bu sebepten dolayı
    iptv her saniye donsada maliyeti onlardan alacagım yayının 100 katı olsada beni salak yerine koymaya calısan bu platformlara
    asla uye olmam

15. Teşekkür edenler:

inlive (26.12.2015) , nickneyime (25.12.2015) , dijitalxyz (24.12.2015) , hero 1453 (24.12.2015)

51. sayfa - 59 sayfa var BirinciBirinci ... 41474849505152535455 ... SonuncuSonuncu