turk-dreamworld.com Sitesine Hoşgeldiniz.

14. sayfa - 43 sayfa var BirinciBirinci ... 410111213141516171824 ... SonuncuSonuncu
422 sonuçtan 131 ile 140 arası
    Vip Member salim1965 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    628 Toplam

Standart Cevap: Enigma2 plugin youtube-h1 ipk güncel

YENİ YOUTUBE plugin 446 usr lib enigma2 pyton plugins extensions içindeki eski youtube yi silin bunu yükleyin
    [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]

Video oynatma url dosyası düzeltilmiştir bütün videoları oynatır.. yapmanız gereken youtube api keyinizi YouTubeUi.py dosyasını düzenle deyip içindeki, bu apiyi silip, AIzaSyCyIlbb0FIwoieEZ9RTShMVkRMisu-ZX0k yeni adresi yazıp cihazı yeniden başlatın. bütün videolar süper çalışıyor. (openpli 7.2 openatv 6.3_6.4 hyperıon 7.1 denenmiştir)
    Konu salim1965 tarafından (12.04.2020 Saat 17:25 ) değiştirilmiştir. Sebep: 446 dosya düzeltildi
    AlıntıAlıntı

Junior Member Velikomur27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    0 Toplam

dediğiniz gibi yaptım bir şekilde api key bulup değiştirdim ve şu an herşey açılıyor teşekkürler.yalnız eskiden youtubeye kendi kullanıcı adımla giriş yapabiliyordum şimdi oturum aç deiğimde hata veriyor.oturum nasıl açabilrim
    AlıntıAlıntı

Senior Member lider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    102 Toplam

Alıntı kartal5 Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    merhaba Mediaportal da youtube bu şekilde çalışırmı acaba?
    kac gun baktım ugrastım kendi sayfasınada yazdım ama çalışmadı bende mediaportaldaki youtube
    AlıntıAlıntı

0 Bu Konu icin
    102 Toplam

Alıntı salim1965 Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    YENİ YOUTUBE plugin 446 usr lib enigma2 pyton plugins extensions içindeki eski youtube yi silin bunu yükleyin
    [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]

Video oynatma url dosyası düzeltilmiştir bütün videoları oynatır.. yapmanız gereken youtube api keyinizi YouTubeUi.py dosyasını düzenle deyip içindeki, bu apiyi silip, AIzaSyCyIlbb0FIwoieEZ9RTShMVkRMisu-ZX0k yeni adresi yazıp cihazı yeniden başlatın. bütün videolar süper çalışıyor. (openpli 7.2 openatv 6.3_6.4 hyperıon 7.1 denenmiştir)
    ustad emegine sağlık ama bi dizide sorun devam ediyor bende bir bakarmısın sende oynatıyormu
    yazlıkçılar dizisini aratıyorum acıyor ama ya ses gelmiyor ya atliya atlıya geliyor yada ses goruntu senkron değil bir bakarmısın yazlıkçılar 1. bölum sende çalışıyormu
    AlıntıAlıntı

0 Bu Konu icin
    628 Toplam

Alıntı lider Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    ustad emegine sağlık ama bi dizide sorun devam ediyor bende bir bakarmısın sende oynatıyormu
    yazlıkçılar dizisini aratıyorum acıyor ama ya ses gelmiyor ya atliya atlıya geliyor yada ses goruntu senkron değil bir bakarmısın yazlıkçılar 1. bölum sende çalışıyormu
    cihazın eskiyse markasını bilmiyorum youtube ye gir menü kurulum ayarlarında ,maksimun video çözünürlügünü, 640x360, dene yeşil tuş kaydet ben denedim yazlıkçılar 1 bölüm hiç bir soun yok mükemmel çalışıyor.
    AlıntıAlıntı

0 Bu Konu icin
    102 Toplam

Alıntı salim1965 Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    cihazın eskiyse markasını bilmiyorum youtube ye gir menü kurulum ayarlarında ,maksimun video çözünürlügünü, 640x360, dene yeşil tuş kaydet ben denedim yazlıkçılar 1 bölüm hiç bir soun yok mükemmel çalışıyor.
    ustad adamlık yarışması acılsa 1. olursun dediğini yaptım oldu çok saolasın valla

simdi kalan sey mediaportalda youtube çalışırmı sorusu
    Konu lider tarafından (12.04.2020 Saat 15:57 ) değiştirilmiştir.
    AlıntıAlıntı

0 Bu Konu icin
    628 Toplam

Alıntı lider Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    ustad adamlık yarışması acılsa 1. olursun dediğini yaptım oldu çok saolasın valla

simdi kalan sey mediaportalda youtube çalışırmı sorusu
    mediaportaldaki youtubede çalışır, fakat cihazın markasını bilmiyorum, eklentilerdeki programlarda ne var bilmem lazım, buda en önemlisi serveApp kesinlikle açık olmaması lazım, o zaman kullanırsınız.
    AlıntıAlıntı

0 Bu Konu icin
    102 Toplam

mediaportaldaki youtubede çalışır, fakat cihazın markasını bilmiyorum, eklentilerdeki programlarda ne var bilmem lazım, buda en önemlisi serveApp kesinlikle açık olmaması lazım, o zaman kullanırsınız.
    cihaz vu+ solo2
    eklentilerde çok bisi yok turkvod mediaportal youtube var baska bisi yuklemedim
    image vti
    AlıntıAlıntı

0 Bu Konu icin
    628 Toplam

cihaz vu+ solo2
    eklentilerde çok bisi yok turkvod mediaportal youtube var baska bisi yuklemedim
    image vti
    servviceApp açıksa kapat çalışması lazım
    mediaportalda kullanmak için kapat normal eklentilerdeki youtubeden kullanmak için açın.
    Viti image kullanmadığım için bilmiyorum ( Zgemma h9 ,formuler1, openatv openpli, hyperıon sorun yok)
    Konu salim1965 tarafından (12.04.2020 Saat 19:31 ) değiştirilmiştir.
    AlıntıAlıntı

Senior Member burak_35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    145 Toplam

Salim Ustam YouTubeUi.py i düzenle diyorum.Acılan dosyada bi sürü degişik yazı var..Aldıgım yeni apiyi nereye yapıştıracagım bulamadım.Bi yardım edersen sevinirim
    AlıntıAlıntı

14. sayfa - 43 sayfa var BirinciBirinci ... 410111213141516171824 ... SonuncuSonuncu