Gereksinimler: 3.1 +
Genel Açıklama: Halo: Combat Evolved:

Combat Evolved ve Halo 4: Halo - Tüm QI4A [3D] için motorlar karanlık yerlerde değişiklik benim amatör İspanyolca Jomart2000 Efsanevi first person shooter taşınan
Taşınabilirlik iş bitmiyor: bir yıl içinde gerçekleşir ve her zaman bir liman tam sürümünü bırakarak.
Halo 4 kampanyasının son sürümü neredeyse tamamen mevcut ve bir deathmatch mevcuttur. DM düzeltilmiş botlara sayısı, zaman sınırı ve frag sayısı, karmaşıklığı. Ayrıca mevcut ve online multiplayer, denedi kadar sunucuya bağlanmak için doğrudur. Açıklama: Halo 4 1 video oyunu FPS Master Chief tarz uzun bir kış uykusu sonra en iyi, tabii ki, iyi bir zaman uyanır: sözleşmelerine arasında kırılgan bir barış yaralandı; evren felaketin eşiğine durur. ve hatta personel karıştırma büyük ölçekli problemi için - yapay zeka Cortana, ebedi arkadaşı Chifa (poluintimnyh anları yukarı, evet), başarısız üzeredir. omuzlarında sorumluluk ağırlığı ile kız yardım için umut verici, biz uzun bir yolculuğa başladı.

limanda tam işlev başardı Bütün 3,1 + 500 boş RAM (TÜM GPU) swg değil en güçlü donanım 3.7.0: SPU - 2x1200MGts; RAM - ve nadir GPU 1GB (özgürdü lansman sırasında 600MB) - Vivante GC1000; Yönetim Kurulu firmware optimizasyon 4.1.2JB - QI4A oyun sinekleri değişen ama somut dondurulmuş olan oyun Quake 3.0.1 bir nüans var, bu yüzden çok dik cihazlar çalıştırmak kullanmanızı öneririz değil QI4A olan

Gizli iceriği görmeniz icin 'Teşekkür' etmeniz gerekiyor.
Yetersiz haklar yüzünden gizli iceriği göremessinız.