turk-dreamworld.com Sitesine Hoşgeldiniz.

10 sonuçtan 1 ile 10 arası
    Member vasabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    89 Toplam

Standart dream500 satılık

arkadaşlar elimde birisi dream500 (orjinal) ve ikincisi humax5400 z iki ayrı uydu alıcım var.bunların ikisini birden satıyorum yada dream600 pvr ile üste fazla olmadan para verme şartıyla takas etmek istiyorum.ilgilenenlerin ulaşması rica ediyorum.

dream500 orjinal ama garantisi bitti (Hepsidijitalden alınma ) fiyat : 160 ytl
    humax 5400z almanyadan gelme oda sağlam makina herşey full fiyat: 140 ytl

acildir.
    Konu vasabi tarafından (21.10.2008 Saat 14:31 ) değiştirilmiştir.
    AlıntıAlıntı

Junior Member kido52 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    2 Toplam

Standart Cevap: dream500 satılık

iyide hocam bunların fiyatını yazmamışsın. neye göre alıcaz bilgi verirsen iyi olur.
    AlıntıAlıntı

Senior Member cemil2006 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    47 Toplam

hayırlı satıslar vasabı usta.humaxta ne full onuda yazarsan daha aydınlatıcı olur bence
    AlıntıAlıntı

Junior Member Rookie 1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    0 Toplam

Alıntı vasabi Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    arkadaşlar elimde birisi dream500 (orjinal) ve ikincisi humax5400 z iki ayrı uydu alıcım var.bunların ikisini birden satıyorum yada dream600 pvr ile üste fazla olmadan para verme şartıyla takas etmek istiyorum.ilgilenenlerin ulaşması rica ediyorum.

dream500 orjinal ama garantisi bitti (Hepsidijitalden alınma ) fiyat : 160 ytl
    humax 5400z almanyadan gelme oda sağlam makina herşey full fiyat: 140 ytl

acildir.

üstadım İstanbul da iseniz dream 500 e talip olurum.onun son nakit fiyatı ne olur?anlaşırsak alırım.

selamlar.
    AlıntıAlıntı

0 Bu Konu icin
    89 Toplam

arkadaşlar dreambox500'da kutu içeriğinde makinanın orjinalden gelen her tür donanımı mevcut kutusu var kumandası sağlam her tür yazılım kabul eder ama ben türkdreamworld yazılımı kullanıyorum son fiyatı:150 lira olur kargo alıcıya aittir.

Humax 5400z ise kullanılmakta olan bir alıcı ben değiştirmek istediğim için satıyorum yoksa işimi görüyor ondanda kumanda falan full çalışıyor çizik bile yok üstünde onunda son fiyatı : 140 lira kargo alıcıya ait

bu arada benim asıl derdim iki alıcıyı verip dm600 pvr almak hdd'si ile birlikte alacağam o şekil düünen varsa daha çabuk olur işimiz.

ilginize teşekkürler
    AlıntıAlıntı

Junior Member Rookie 1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    0 Toplam

Alıntı vasabi Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    arkadaşlar dreambox500'da kutu içeriğinde makinanın orjinalden gelen her tür donanımı mevcut kutusu var kumandası sağlam her tür yazılım kabul eder ama ben türkdreamworld yazılımı kullanıyorum son fiyatı:150 lira olur kargo alıcıya aittir.

Humax 5400z ise kullanılmakta olan bir alıcı ben değiştirmek istediğim için satıyorum yoksa işimi görüyor ondanda kumanda falan full çalışıyor çizik bile yok üstünde onunda son fiyatı : 140 lira kargo alıcıya ait

bu arada benim asıl derdim iki alıcıyı verip dm600 pvr almak hdd'si ile birlikte alacağam o şekil düünen varsa daha çabuk olur işimiz.

ilginize teşekkürler

Üstadım dream 500s i tek satarsan alıcıyım.Özelden msn i yolladım.görüşelim.

kolay gelsin
    AlıntıAlıntı

0 Bu Konu icin
    89 Toplam

ustad ekledim sizi yalnız son fiyat 150 olur bilginize bende bir 600pvr buldum onu alcam .humax5400 için de son fiyatım 130 liradır acil satacağam onu bilginiz olsun
    AlıntıAlıntı

Senior Member kaymakamhakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    12 Toplam

Gerci hiç bahsetmemişsiniz cihazınız acıldımı,veya tamir gördümü, her hangi bir şekilde servise gönderdiniz mi? valla dreamboxun fiyatı bence bayagı makul ve ucuz tek satarsan bende alırım gerci bende orjinal dreambox500s var ama bu fiyata alırım eternet ışığı yeşil renkte sarı degil ve orjinal degilmi hayırlı satışlar.
    Konu kaymakamhakan tarafından (22.10.2008 Saat 12:39 ) değiştirilmiştir.
    AlıntıAlıntı

0 Bu Konu icin
    89 Toplam

ustadlar cihaz orjinal hiç tamir falan gibi bir şey görmedi içi hiç açılmadı.eternet ışığı da yeşil yanıyor küçk bir sorunu sadece (belki bendeki motordan da olabilir motor çevirmiyor.bende powertech motor var.adaptörü 2 amperdir) bundan başka bir tek sorunu yok.olmasıda mümkün değil zaten ben kullanıyorum bir sorunu olsa bende yapar ama iki yıla yaklaştı hiç bir sorun dahi yaşatmadı
    AlıntıAlıntı

0 Bu Konu icin
    89 Toplam

arkadaşlar dreambox500 satıldı bilginiz olsun elimde sadece humax5400 z var isteyen olursa fiyat 130 lira lafımızı yemeyelim isteyen olursa hemen satarım bilginzi olsun.ilginize teşekkür ederim
    AlıntıAlıntı