turk-dreamworld.com Sitesine Hoþgeldiniz.

6 sonuçtan 1 ile 6 arasý
    Senior Member tako 2000 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    2 Toplam

Standart TDW Ýmagede ccam ve gbox Ayný Anda Çalýþýrmý

Sevgili dostlar cihazýmý ilk aldýgým zaman tdw image yüklemiþtim.cihazýmda hem ccam hemde gbox kullanýyordum.paylaþým'da bulundugum arkadaþlarýn bazýlarý ccam bazýlarý gbox kullanýyorlardý.Tabi bu durum ekli oldugum kiþilerde sorun oluyordu.ccamý aktif edince gbox ekli arkadaþlar abi oflinesin diye sitem ediyordular.bende bu arkadaþlarý kýrmamak için cihazýma iki emununda ayný anda çalýþan gemini 4.60 imageyi yükledim.sorunu bu þekilde þimdilik halletmiþ oldum.sadece bilgi almak amacýyla ccam ve gbox ayný anda tdw imagede'de çalýþýrmý diye merak ettim ve bu konuyu açtým.Bilgi sahibi olan arkadaþlardan fýrsatlarý olunca bilgi edinmek isterim.teþekkür ederim.
    AlýntýAlýntý

Banned meraklý1 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    79 Toplam

Standart Cevap: TDW Ýmagede ccam ve gbox Ayný Anda Çalýþýrmý

Alýntý tako 2000 Nickli Üyeden Alýntý [Deðerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanýz gerekiyorÜye olmak icin burayý týklayýnýz]
    Sevgili dostlar cihazýmý ilk aldýgým zaman tdw image yüklemiþtim.cihazýmda hem ccam hemde gbox kullanýyordum.paylaþým'da bulundugum arkadaþlarýn bazýlarý ccam bazýlarý gbox kullanýyorlardý.Tabi bu durum ekli oldugum kiþilerde sorun oluyordu.ccamý aktif edince gbox ekli arkadaþlar abi oflinesin diye sitem ediyordular.bende bu arkadaþlarý kýrmamak için cihazýma iki emununda ayný anda çalýþan gemini 4.60 imageyi yükledim.sorunu bu þekilde þimdilik halletmiþ oldum.sadece bilgi almak amacýyla ccam ve gbox ayný anda tdw imagede'de çalýþýrmý diye merak ettim ve bu konuyu açtým.Bilgi sahibi olan arkadaþlardan fýrsatlarý olunca bilgi edinmek isterim.teþekkür ederim.
    Usta onu ayarlar kýsmýndan yapmanýz lazým...Çok TDW image kullanmadýðým için bilmiyorum...Ama yeni image çýktýðýnda hemen yükliycem ve yenilikler neymiþ bakacaðým. Diðer arkadaþlar yardýmcý olabilirse sevinirim ben bilmiyorum :S

Saygýlarýmla. meraklý1
    AlýntýAlýntý

0 Bu Konu icin
    2 Toplam

Ben tdw imageden çok memnunum.hatta ismini hatýrlayamadýgým bir skin kullanýyordum onda skinde sag tarfada gbox bilgileri filan çýkýyor çok kullanýþlý bir skin'di ama iþte bahsettigim gibi iki emudanda paylaþým yaptýgým için arkadaþlarý kýrmamak için gemini yüklemek zorunda kaldým.bende yeni çýkacak tdw imageyi bekliyorum.cevabýn için teþekkür ederim dostum.
    AlýntýAlýntý

TDW Team-Co Admin as11 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    682 Toplam

@tako usta [Deðerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanýz gerekiyorÜye olmak icin burayý týklayýnýz] bakarsan istediðin bilgiler var

kolay gelsin
    Haddini bilmedikten sonra çok þey bilmek birþeye yaramaz. Suskunluk kimseyi yanýltmasýn, Çünkü susan konuþursa kimse kaldýramaz.
    -W. Butler-

Ok gibi doðru olsam, yabana atarlar beni,
    Yay gibi eðri olsam; elde tutarlar beni,
    Doðruda aç görmedim; eðride tok,
    Eðri yay elde kalýr; menzil alýr doðru ok.

Mevlana
    AlýntýAlýntý

Member One Mjoy - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    2 Toplam

her iki emuda çalýþýyor aktif olarak; fakat cccamda localden gelen cart bile donuyor gbox tan açmaya çalýþýyor bunun için ne yapmalýyýz..
    AlýntýAlýntý

0 Bu Konu icin
    2 Toplam

Þu ana kadar böyle sorunla karþýlaþmadým.ben ccam'da kanal infonun içini boþalttým,prio dosyasýný düzenledim.Gbox'da ise ignore,indent dosyalarýný düzenledim.
    AlýntýAlýntý