turk-dreamworld.com Sitesine Hoşgeldiniz.

5 sonuçtan 1 ile 5 arası
    Senior Member Bigalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    6 Toplam

Standart Orjinal image editlenebilir mi?

Arkadaşlar cihazım Dreambox 500S.Kullandığım image Nemesis 4.4.En beğendiğim skins ise Glassline_blue.Ama Drtıc,Asd (danci),CCcam.info ve Turkeyforum altyazı plugini yüklü.Türkçe dil seçeneği yüklemedim.Doluluk % 70.Bir ara Nemesisteki o iğrenç resimden dolayı TDW image yüklemiştim skins dışında her şeyiyle mükemmel bir image ve hafıza dolulk oranı %49.Yeni bir skin yüklediğimde hafıza % 65-67 lere çıkıyor.Ben imagenin Nemesisten daha stabil olmasını hafızadaki doluluğa bağlıyorum.İşte bu noktada @borsalino 'nun nemesis açılış resmini değiştirdikten sonra aklıma şu geldi.Orjinal imagedeki skins ve pluginler editlenebilir mi?Yani yapmak istediğim;

1-Nemesisteki default skinsi silip default skinsi Glassline_blue yapmak.
    2-Dil dosyası olarak default dil dosyalarını silip sadece Turkçe ve Ingilizce yapmak.
    3-Şu an aklıma gelmeyen ama kullanmadığım menüleri silip hafıza yer açmak.

Sizce tüm bunları yapmak mümkün mü?( İngilizcem kötü olduğu için @borsalıno ustadan yardım isteyemedim malum o bu işin ustası)
    AlıntıAlıntı

Senior Member Bigalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    6 Toplam

Standart Cevap: Orjinal image editlenebilir mi?

Arkadaşlar verdiğiniz tüm cevaplar için teşekkür ederim.Konu mümkünse kapatılabilir mi?
    AlıntıAlıntı

Senior Member cveneburi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    206 Toplam

yeni image yapılabiliyora eskiside editlenebilir.bu ayrı bir uzmanlık isteyen konudur.image kod komut v.s. bilgilerini bilmeniz lazım .bu iş çok kolay olsa ufak rutjlarla başka bir imajı değiştirir yayınlardınız bir birine yakın özellikli binlerce image olurdu
    AlıntıAlıntı

Senior Member Nisbet3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    55 Toplam

Alıntı Bigalı Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    Arkadaşlar verdiğiniz tüm cevaplar için teşekkür ederim.Konu mümkünse kapatılabilir mi?
    Arkadasim oyle bir soru sordun sanki cok basit yapilacak bir is bu is cok basit olsa (images yazma) tdw images her gun milletin istegine gore editlenip verilir.Icinde bir kodu bile yanlislikla degistirsen bir harfi yanlis yazsan images calismaz duruma gelir.Tdw images ne kadar zamanda hazirlandi istersen onu sor yuksel ustaya stabil hale gelesiye kac modificationa ugradi.Sen bunu yapabilecegini dusunuyorsan zaten bize sormaz yapardin cunku zaten acik kaynak kodlu bir yazilim yani linux ve kodlari belli ..Sanirim fazla lafa gerek yok ne anlatmak istedigimi anladin..

Bir çivi bir nalı, bir nal bir tırnagı, bir tırnak bir ayagı, bir ayak bir atı, bir at bir kumandanı, bir kumandan bir vatanı mahvedebilir....
    AlıntıAlıntı

Senior Member cemil2006 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    47 Toplam

Alıntı Bigalı Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    Arkadaşlar cihazım Dreambox 500S.Kullandığım image Nemesis 4.4.En beğendiğim skins ise Glassline_blue.Ama Drtıc,Asd (danci),CCcam.info ve Turkeyforum altyazı plugini yüklü.Türkçe dil seçeneği yüklemedim.Doluluk % 70.Bir ara Nemesisteki o iğrenç resimden dolayı TDW image yüklemiştim skins dışında her şeyiyle mükemmel bir image ve hafıza dolulk oranı %49.Yeni bir skin yüklediğimde hafıza % 65-67 lere çıkıyor.Ben imagenin Nemesisten daha stabil olmasını hafızadaki doluluğa bağlıyorum.İşte bu noktada @borsalino 'nun nemesis açılış resmini değiştirdikten sonra aklıma şu geldi.Orjinal imagedeki skins ve pluginler editlenebilir mi?Yani yapmak istediğim;

1-Nemesisteki default skinsi silip default skinsi Glassline_blue yapmak.
    2-Dil dosyası olarak default dil dosyalarını silip sadece Turkçe ve Ingilizce yapmak.
    3-Şu an aklıma gelmeyen ama kullanmadığım menüleri silip hafıza yer açmak.

Sizce tüm bunları yapmak mümkün mü?( İngilizcem kötü olduğu için @borsalıno ustadan yardım isteyemedim malum o bu işin ustası)
    yapmak mümkundur ama uzun emek ugras ister.SENİN BENİM gibiler ugrasmayacakları kadar zor işlerdir bunlar bırak ustalar ugrassın
    AlıntıAlıntı