turk-dreamworld.com Sitesine Hoşgeldiniz.

1. sayfa - 4 sayfa var 1234 SonuncuSonuncu
31 sonuçtan 1 ile 10 arası
    Senior Member akilliapo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    92 Toplam

Standart A N K E T __=== dt abonelık ıptalı anketı

degerlı arkadaslar burdan bır sonuca varmak ıstıyorum elınde abonelıgı olan ve bunu son 1 ay ıcınde sonlandırmıs butun uyelerımızın kart sayılarını ve olayın gelısımını yazmasını ıstıyorum dt tabıkı burdan bu rakamları gorebılecek ve acaba sorusu aklına gelecektır .

ben toplam 4 adet kart kapattım tamamı ful hd uyelık ıdı yanı platınum uyelık ıdı buyrun ankete!!!!!!!!!!

Senior Member sonyokay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    42 Toplam

Standart Cevap: A N K E T __=== dt abonelık ıptalı anketı

apo affeder sin ama adamların derdi belli ,umurlarında değil server alan kişilerin çoğu maç seyretmek için alıyor sen dört kart iyade ettin belki o karttan 1000 kişi faydalınıyordu ,sende kart olmayınca o bin kişi senin kart açılmasınımı bekleyecek yoksa dt ye gidip yasal abonelikmi yaptıracak ,allah aşkına tr dekı servercilerde toplasan kart sayısı 400 ü gecmez sen neden bahsediyorsun ama serverlerde üye sayısı 20000 i geçer olaya birde burdan bak .

NOT: YUKARIDAKİ RAKAM LAR SALLAMA RAKAMLARDIR
    REAL OSCAM GROUP

Vip Member sarilar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    370 Toplam

Alıntı sonyokay Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    apo affeder sin ama adamların derdi belli ,umurlarında değil server alan kişilerin çoğu maç seyretmek için alıyor sen dört kart iyade ettin belki o karttan 1000 kişi faydalınıyordu ,sende kart olmayınca o bin kişi senin kart açılmasınımı bekleyecek yoksa dt ye gidip yasal abonelikmi yaptıracak ,allah aşkına tr dekı servercilerde toplasan kart sayısı 400 ü gecmez sen neden bahsediyorsun ama serverlerde üye sayısı 20000 i geçer olaya birde burdan bak .

Benim aboneligim yok ama cevremdeki arkadaslar bildigim kadariyla 40 a yakin bugun iptal ettiler
    Beni görmek demek mutlaka yüzümü görmek demek değildir. Benim fikirlerimi, benim duygularımı anlıyorsanız ve hissediyorsanız bu yeterlidir.

Vip Member sarilar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    370 Toplam

Alıntı sonyokay Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]

Sen bizden yanamisin yoksa dt den yanami sallama rakamla ilgisi yok erkek Adam cikarir gosterir

Ayrica 4 karttan 1 binkisi bayagi iyimis
    Konu sarilar tarafından (8.09.2011 Saat 16:36 ) değiştirilmiştir.
    Beni görmek demek mutlaka yüzümü görmek demek değildir. Benim fikirlerimi, benim duygularımı anlıyorsanız ve hissediyorsanız bu yeterlidir.

Senior Member Dartanyan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    10 Toplam

Dt nin umrunda olmaz ha Senin yaninda olsun ha olmasin tr oyle sizin dusundugunuz gobo karsi cikanda yok degisime bayiide otururken 1 saat de 10kisi geldi kart gostermiyor diye degisim yapilacak dedi bayii kimse hayirda demedi paylasim isi ile ugrasmayan ne oldugunu bilmeyen hicbir kimse hayir demiyor zaten pasa pasa drgistiriyor hele birde buna tr deki hayat sartlari eklanince kimse bedava kutuya hayir demiyor hele birse Hd olursa ne ala

Junior Member coder1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    1 Bu Konu icin
    2 Toplam

dtyi dreamden izleyenlerin cogu zaten üye olmayacak adamlar sade dt icinde line almiyorlar .. bence dt zarar görür bu isten...

dt adam gibi reseiver verse herkes abo olur zaten 10 euroluk reseiverlerle millete kazik atiyor istenmeyen bu..
    almanyada yasayan birini düsünelim.. ligtv icin 1 reseiver yanina tr abolu star ve kanald icin birdaha dt reseiver Sky icin bir daha yanina ekle .....hepsine hangi canaktan kac kablo cekecegiz zaten belediye evlerinde oturanlar 1 kablo zor cekiyor
    Konu coder1 tarafından (8.09.2011 Saat 19:33 ) değiştirilmiştir.

7. Teşekkür edenler:

sarilar (8.09.2011)

Senior Member sonyokay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    2 Bu Konu icin
    42 Toplam

Alıntı Vatan50 Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    Sen bizden yanamisin yoksa dt den yanami sallama rakamla ilgisi yok erkek Adam cikarir gosterir

Ayrica 4 karttan 1 binkisi bayagi iyimis
    Ne alakası var ben kimseden yana değilim olmam olmamda burda grçeklerden bahsediyoruz olayı hemen saptıryor sunuz zaten açılan konular belli yazılan cevaplarda böyle olur geyikten başak bir şey yok artık forum sitelerinde çözüm arayışı yok .....
    REAL OSCAM GROUP

9. Teşekkür edenler:

-=sezo=- (8.09.2011) , sarilar (8.09.2011)

Senior Member DATAMAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    4 Toplam

3 ful hd paket iptalide benden

Member sakiri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    9 Toplam

2 sene yasal üyeligim vardi ve kapattim artik. Sebebi ise dandik bir kutu göndermeleri ve paylasim yapmadigim halde cryptoworks kartimi kapatmalari. Birde yapilan yayin bu paralari haketmiyor.

Senior Member -=sezo=- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    878 Toplam

@Sonyoka`in yazdiklarina %100 katiliyorum.1 000 büyük servercide 1000 alici olsa düsünün rakamlari.
    Bunlarin %10u DTye abone olsa DT karda ve öylede olacaktir.
    Biz TDW olarak paylasima karsi oldugumuz icin DT kartimizda yok,iptal edilecek bir durumda yok.
    Bize yapilan ataklardan sonra,bedava verselerde hayir.
    Avrupada bakmak isteyenler gene bakacaktir.23,5 Astra´da Alman paketinde ve diger uydularda belirli paketler icinde verilmekte.
    LNBnizi 7°den 23,5e veya 9° gönlendirmeniz yeterli olacaktir.
    BAYRAKLARI BAYRAK YAPAN ÜSTÜNDEKI KANDIR.
    TOPRAK EGER UGRUNDA ÖLEN VARSA VATANDIR.

1. sayfa - 4 sayfa var 1234 SonuncuSonuncu