turk-dreamworld.com Sitesine Hoşgeldiniz.

1. sayfa - 2 sayfa var 12 SonuncuSonuncu
11 sonuçtan 1 ile 10 arası
    Banned JOKER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    75 Toplam

Thumbs down Dsmart Konusu Neden Kapatıldı ?

Konu 80 sayfa sürdü. Tam sonuca gelmiş ve akilliapo isimli üye çözümü hakkında tüyoları vermeye başlamışken konu birden bire atışmaları bahane ederek kapatıldı. Ayrıca birkaç kelimede Deccal isimli üyeye söylemek istiyorum. Sürekli çelişkili ifadelerde bulunuyorsun. Önce bu işi bıraktım çocuklarıma vakit ayıracam para harcamayacam diyorsun, sonrasında bir arkadaş çıkıp (akilliapo) bu işin olduğunu yapıldığını söylemeye başlayınca ben tekrar başladım 3 kart yaktım 4cüyü deniyorum şunu yaptım bunu yaptım diyorsun. İnsanlara kart klonlama cihazlarını tavsiye ettin bana içine hex ekeleyip yolladılar dedin sonra ortada hex yok diye çıkıyor. Ve en son olaydada kendine team kurdun bu moda oldu iki birşey öğrenen kendine team kuruyo eskide kaon team vardı onlara bir özentidir gidiyor. Bu işle gerçekten uğraşan yada yapan arkadaşları bir anda teame dahil edip sonuca ulaşacam diyorsun ve bunuda forumda açıklamayacam diyorsun oh ne ala memleket. Bence bu işten bu forumda para kazananlar bu işin açığa çıkmasını istemiyolar. Ama bulursam bu işin çözümünü bayrak edip tüm forumlara asacağıma emin olabilirsiniz. Bunlar benim şahsi görüşlerimdir.

Member ccam_34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    22 Toplam

Standart Cevap: Dsmart Konusu Neden Kapatıldı ?

joker kardeş sana aynen katılıyorum ben bu deccal ustayı gerçekten para için yapamadığını düşünüyodum gerçekten takdir ediyordum formdada belirtmiştim ama gerçekten saman altından su yürütülüyor soruyorum deccal ustaya madem deneme yapıyo neden bazı kişilere kart aldırıp ben bu olayı çözdüm sakın formlarda paylaşma diyor denemeler yapıyor vede milleti kandırıyor birde sezo bey siz neden konuyu kapatıyosunuz sadece deccal mi bu konuyla ilgili açıklama yapıyor kimse kesin çözüm bulmadan formda paylaşmıyor çünkü kimseyi yanıltmak istenmiyor herkese saygılar

Member ap58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    1 Toplam

Alıntı JOKER Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    Konu 80 sayfa sürdü. Tam sonuca gelmiş ve akilliapo isimli üye çözümü hakkında tüyoları vermeye başlamışken konu birden bire atışmaları bahane ederek kapatıldı. Ayrıca birkaç kelimede Deccal isimli üyeye söylemek istiyorum. Sürekli çelişkili ifadelerde bulunuyorsun. Önce bu işi bıraktım çocuklarıma vakit ayıracam para harcamayacam diyorsun, sonrasında bir arkadaş çıkıp (akilliapo) bu işin olduğunu yapıldığını söylemeye başlayınca ben tekrar başladım 3 kart yaktım 4cüyü deniyorum şunu yaptım bunu yaptım diyorsun. İnsanlara kart klonlama cihazlarını tavsiye ettin bana içine hex ekeleyip yolladılar dedin sonra ortada hex yok diye çıkıyor. Ve en son olaydada kendine team kurdun bu moda oldu iki birşey öğrenen kendine team kuruyo eskide kaon team vardı onlara bir özentidir gidiyor. Bu işle gerçekten uğraşan yada yapan arkadaşları bir anda teame dahil edip sonuca ulaşacam diyorsun ve bunuda forumda açıklamayacam diyorsun oh ne ala memleket. Bence bu işten bu forumda para kazananlar bu işin açığa çıkmasını istemiyolar. Ama bulursam bu işin çözümünü bayrak edip tüm forumlara asacağıma emin olabilirsiniz. Bunlar benim şahsi görüşlerimdir.
    yanlıs anlasılmasın ama joker arkadasımı desteklıyom sonuca gelınmıs neredeyse bırseyler mahana edılıp konu kapatıldı artık açılsada bu konu hakkında kımse yorum yapmaz bıldıklerımız bıze kalsın der
    100/100 çozum olacak sıstem barı ben soyleyım arkadaslar dogruysa yenı ogrendım bu ısın uzmanından ds nın ılk çıkardıgı cıhazlar var onlardakı kartlar blocerla çalısıyormus atacktan etkılenmeden
    bırde arkadasların çogunlugu da benımle aynı fıkırde ddaha oncekı kapanan konuda da yazmıstım blocersız kullanıyorlar

bırde bır çozum daha arkadaslar kart kendı orjınal cıhazında çalısıyor ama aynı kartı bır baglantıyla dm ye aktarıyor kart dmye aktarılıyor vede dm nın kendısınde hop 0 olarak baskasına verdıgı zaman hop 1 olarak gorukuyor kart atack olayından etkılenmez çunku kendı cıhazında takılı sonuçta

bunu nasıl yapacaksınız cıhazın ıçını açacak ds nın asıl kart okuyucusunun baglantı yerlerınden bır baglantı yapılacak vede bunu ıster blocer yoluyla ıstersenız dm nınde dırek ıçını açarak buraya sabıt bır sekılde baglantı yapılacaksınız kartı gormesı yeterlı gelecek ıstedıgı kadar atack olsun sonuçta kart kendı cıhazında oldugu ıçın etkılenmeyecek
    ınsallah anlata bılmısımdır arkadaslar

bu arada bu benım bır dusuncem ama sonkı yazdıklarımda denense 100/100 çalısma olabılır

Junior Member olgun3428 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    1 Toplam

evet elbet çözülecek bunun başka yolu yok şifreleme sistemini yapan kim insan çözecek olanlarda insan bizler ama herkes para peşinde bizim milletimiz yok 500 tl yok 600 tl ne bu böyle yeter ya dsmartı zengin ettik herkes boş konuşuyor çözenlerin hepsi kartlarını newsde direk takıyor bende dahil olmak şartıyla bu zamana kadar hep takip ettim bir cevap dahi yazmadım dsmart hakkında şimdi yazıyorum bunun ne ayarı varsa o çok bilenler var onlara sesleniyorum çıksınlar söylesinler devamlı forumda reklam yapmaya benzemıyor birbirinin yeterya akılliapo çözdü icat yok tüm forumlarda varlar bunlar devamlı reklam arkadaşlar ister inanın ister inanmayın ama tam 5 kart yaktım eğer çözeyim halen devam ediyorum ilk öncede bu forumda vereceğim saygılarım tüm arkadaşlara kolay gelsin...................

Senior Member -=sezo=- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    878 Toplam

Ustalar su an icin kapali.devamli kapali kalacak diye bir sey yok.
    Yakin zamanda konu gene acilacaktir.Su an icin kapattim.
    Lütfen anlayisla karsilayin ve PM göndermeyin.
    Bilgisi olanlar saklasinlar,yasak,yada dayatma gibi bir sey söz konusu degildir.
    BAYRAKLARI BAYRAK YAPAN ÜSTÜNDEKI KANDIR.
    TOPRAK EGER UGRUNDA ÖLEN VARSA VATANDIR.

Member drdream - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    0 Toplam

merhab arkadaslar ben bir kart yaktim ve simdilik yazilan cevaplari izledigime göre pay server yapanlar cözümü biliyor malesef bize sunmuyorlar bunlar para tuzagi simdilik sky it de dsmart gibi oldu bakalim durum daha neyi gösterecek

Senior Member louis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    5 Toplam

Alıntı ap58 Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    yanlıs anlasılmasın ama joker arkadasımı desteklıyom sonuca gelınmıs neredeyse bırseyler mahana edılıp konu kapatıldı artık açılsada bu konu hakkında kımse yorum yapmaz bıldıklerımız bıze kalsın der
    100/100 çozum olacak sıstem barı ben soyleyım arkadaslar dogruysa yenı ogrendım bu ısın uzmanından ds nın ılk çıkardıgı cıhazlar var onlardakı kartlar blocerla çalısıyormus atacktan etkılenmeden
    bırde arkadasların çogunlugu da benımle aynı fıkırde ddaha oncekı kapanan konuda da yazmıstım blocersız kullanıyorlar

bırde bır çozum daha arkadaslar kart kendı orjınal cıhazında çalısıyor ama aynı kartı bır baglantıyla dm ye aktarıyor kart dmye aktarılıyor vede dm nın kendısınde hop 0 olarak baskasına verdıgı zaman hop 1 olarak gorukuyor kart atack olayından etkılenmez çunku kendı cıhazında takılı sonuçta

bunu nasıl yapacaksınız cıhazın ıçını açacak ds nın asıl kart okuyucusunun baglantı yerlerınden bır baglantı yapılacak vede bunu ıster blocer yoluyla ıstersenız dm nınde dırek ıçını açarak buraya sabıt bır sekılde baglantı yapılacaksınız kartı gormesı yeterlı gelecek ıstedıgı kadar atack olsun sonuçta kart kendı cıhazında oldugu ıçın etkılenmeyecek
    ınsallah anlata bılmısımdır arkadaslar

bu arada bu benım bır dusuncem ama sonkı yazdıklarımda denense 100/100 çalısma olabılır
    Arkadaşım anlattığın iki şekilde de izlenmesi mümkün değil. her ikisi de denendi ve imkansız.

Dsmart cihazındaki yazılımın depolandığı hafıza yani flashı çok farklı, normal cihazlardaki flshlar gibi değil. cep telefonlarını entegrelerine benziyor. ben okutmak istedim okutabilecek bir cihaz bulamadım. eğer okutursak kesin çözerim. içindeki yazılımı dreamboxa uyarlayıp yani image içersine gerekli yazılımı entegre edip ds cihazıymış gibi update etmesini sağlayarak bu işi çözebiliriz. bunun dışında ds blocker çıkarırsa önceki yaptıkları gibi öyle izlenebilir.

bahsettiğim flash içindeki yazılım java programlama dilinde de yazılmış olabilir, ama önemli olan okutabilmek. hiçbir flash programlayıcıya uymuyo. bu konuda bilgisi olan varsa, telefoncu arkadaşlar özellikle paylaşırlarsa iyi olur.

Junior Member santanamera - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    0 Toplam

okutumassın cunku flasların hepsı kılıtlı ben servisim bize dahı flas gondermıyorlar merkeze gonder dıyorlar geneldede bord degısıyorlar flas dumpu hıc bır sekılde okutamadım bnede

Junior Member umitaydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    0 Toplam

herkese selam

Junior Member selcali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    0 Toplam

blockerler su anda isini yapmiyor yeni hex cikmis bilgisi olan varmi?

1. sayfa - 2 sayfa var 12 SonuncuSonuncu