turk-dreamworld.com Sitesine Hoşgeldiniz.

9 sonuçtan 1 ile 9 arası
    Member hüseyin27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    5 Toplam

Standart Digi türk reziligine bakin kandiriyorlar mileti

slm arkadaslar benim kisa anlatacagim konu benim lig tv uyligim vardi ve 2 ci bir uyelik icin digitürkün bi kac bayisi ile görüstum yan oda icin bayiler yan oda kampanyamiz yok dediler ben digitürk musteri hizmetlerini yani frakfurtu aradim 160 euro senelik 40 euro box parasi 10 euro pasta toplam 210 euro dediler bende ok dedim ertesi gün kart geldi 210 euro parasi ups aldi ve digitürk aradim aktiv yapsinlar diye not aldilar 3 veya 5 is günunde acilir dediler defalarca aradim bekle bekle acilacak 12 gün gecti hala acmadilar bende faxla cikisi yoladim ve mail olarakda yoladim ne cevap verdiler nede aradilar kart ve boxu daha sonra cikisida tekrar hem fax hemde tahutlu gönderdim size sormak istedigim bunlarda parami geri alabilirmiyim dt vermiyoruz parayi geri yani tlf da diyorlar ne yapmam gerekiyor avkata versem nasil olur bana gelen sözlesmede 15 gün icinde iade edebilirsiniz öyeliginizi diyor fikirleriniz bekliyorum simdiden tsk ler herkese
    AlıntıAlıntı

Banned ergguvenc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    4 Toplam

Standart Cevap: Digi türk reziligine bakin kandiriyorlar mileti

Alıntı hüseyin27 Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    slm arkadaslar benim kisa anlatacagim konu benim lig tv uyligim vardi ve 2 ci bir uyelik icin digitürkün bi kac bayisi ile görüstum yan oda icin bayiler yan oda kampanyamiz yok dediler ben digitürk musteri hizmetlerini yani frakfurtu aradim 160 euro senelik 40 euro box parasi 10 euro pasta toplam 210 euro dediler bende ok dedim ertesi gün kart geldi 210 euro parasi ups aldi ve digitürk aradim aktiv yapsinlar diye not aldilar 3 veya 5 is günunde acilir dediler defalarca aradim bekle bekle acilacak 12 gün gecti hala acmadilar bende faxla cikisi yoladim ve mail olarakda yoladim ne cevap verdiler nede aradilar kart ve boxu daha sonra cikisida tekrar hem fax hemde tahutlu gönderdim size sormak istedigim bunlarda parami geri alabilirmiyim dt vermiyoruz parayi geri yani tlf da diyorlar ne yapmam gerekiyor avkata versem nasil olur bana gelen sözlesmede 15 gün icinde iade edebilirsiniz öyeliginizi diyor fikirleriniz bekliyorum simdiden tsk ler herkese
    ver mahkemeye o çocuklarını nasıl vermezler paranı
    AlıntıAlıntı

Vip Member Patrick - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    121 Toplam

Alıntı hüseyin27 Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]

[Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    AlıntıAlıntı

Senior Member turkteam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    38 Toplam

fax cekdiysen geri iade ettiysen hi9c affetme direk mahkemeye ver tazminat da iste oyle serefsizlereo yarasir
    AlıntıAlıntı

Vip Member sarilar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    2 Bu Konu icin
    370 Toplam

biz burda defalarca yazdik gidip uye olmayin diye siz halen kosup uye oluyorsunuz artik pesinden kosarsin
    Beni görmek demek mutlaka yüzümü görmek demek değildir. Benim fikirlerimi, benim duygularımı anlıyorsanız ve hissediyorsanız bu yeterlidir.

AlıntıAlıntı

6. Teşekkür edenler:

rafael (5.11.2011) , By_X1903 (5.11.2011)

Senior Member ill7ridaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    15 Toplam

210Eur, allah senin gibilere akil versin, birde TR ligi icin, yazik :x
    AlıntıAlıntı

Senior Member silence81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    20 Toplam

hüseyin kardes, bildigin gibi 14 gün geri verme hakkin var almanya'da. aliciyiyla karti ver ups'e retoure yap bu kadar. paranda gelmezse polise git sikayette bulun. panige gerek yok kardes.
    AlıntıAlıntı

Junior Member koyay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    0 Toplam

Bu adamlara 1 kuruş bile vermemek lazım. Ne kadar seyredilirsen o kadar iyi, Reklamı fazla alırsın, reklam ücretlerini artırırsın vs. Kaçak kullanımdan batsaydı Microsoft batardı. Teknoloji olarak bence tüm korsan windows kullanımını engelleyebilecek güçteler ama adamlar dokunmuyor, piyasada da rakipsizler. En dandik activatorlerle bile windows 7yi kaçak kullanabiliyoruz. kazandıklarını kazanıyorlar, korsanı engelleseler insanlar alternatif arayışına girecek, linux, pardus vs. uygulamalar patlayacak yeni şirketler çıkacak...
    AlıntıAlıntı

Member rafael - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    1 Bu Konu icin
    10 Toplam

dt diyorki : bana üye olun dreambox vb linux cihazları getirin.. aynı sözlerim d.smrt içinde geçerli peki getirelimde,sen bana ne verebilicen yayıncılık açısından.. dt diyorki sinema kanallarım var: 2011 filmleri yayınlarsın, ama tek bir salonun hd değil.. değeri verdiğiniz milyon dolarların yarısı etmeyen ssl ne vericeniz paralarla alt yapınızı geliştirseydiniz. diğeri derki: avrupa ligleri bizde avrupa ligi sizdede şampiyonlar liginde diyelimki 4 grupta 8 müsabaka var. siz ne yapayorsunuz. varsa o gün türk takımının bir maçı maçı varirsiniz stara bir veya 2 tane de sd olan dandik bir kanalınızdan atıyorum barcelona ve ya real madrid maçını verirsiniz. doğru değilmi yazdıklarım evet doğru örnek verelim sky italia ne yapar 4 gurubun 8 müsabakasınıda hd olarak, artısıda var bir hd kanalınıda dönüşümlü goller için ayırır.. ayrıca aklıma gelmişken daha düne kadar atıyorum şampiyonlar ligi grubunda bir türk takımının maçı var o maçı naklen verirsiniz. grubumuzdaki diğer maçı bırakın naklen yayınlamayı spikeriniz aynen maç esnasında şöyle der: x maç kıran kırana geçiyor goller var ama tenezzül edipte maç skorunuda söylemez ve ekler bu maçtan hemen sonra izleyebilirsiniz... işte sizlerin yayıncılık anlayışınız bu ben ve benim gibi düşünen bir çok kişi dreamboxları sizin liginiz için almadık sizin içinde iade etmeyiz bizlere sky lar yeterde artar bilee......
    ş
    AlıntıAlıntı

11. Teşekkür edenler:

eraydin_93 (5.11.2011)