turk-dreamworld.com Sitesine Hoşgeldiniz.

4. sayfa - 33 sayfa var BirinciBirinci 1234567814 ... SonuncuSonuncu
322 sonuçtan 31 ile 40 arası
    Vip Member bogachan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    13 Toplam

Standart Cevap: DM 500S DSmart calisan özel backup !!!

Alıntı dijitalevren Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    bu imajı yükleyince otomatik dsmart çözcek mi yoksa dsmart kartlar için yapılmış bir iaj mı anlamadım dostlar. yani imajı yüklücem ve direkt açacak mı?
    bu bir backup image dir. icinde hersey hazir,image yukledinmi direkt kart calismaz
    senin yapacagin kendine nline alip denemen,ama newcs den anliyorsan tabiki bu dediklerim gecerli..basarilar
    AlıntıAlıntı

0 Bu Konu icin
    13 Toplam

Alıntı DrLinux Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    arkadaşlar bu DS için kesin çözüm değil spritlen newcs kendini 2 dk da bir resetliyor...
    yani ECM ler belli bir seviyeye ulaşmadan sistem kendini resetlediği için ecmlerdde otomatikman sıfırlaniyor ve kartı koriyor ama garanti değil sistemde karta fazla yöklenildiğinde ve ECM 200 özeri ulaştığı taktirde kart aynen bye bye

kısacası bunu deniyen riskte almış olacak ayrıca 2 dk lık resetlerde donma oliyor...

ama ben kedime göre başka bir çözüm buldum aynı anda 2 kart kullaniyom biri restart olurken diğeri çalışiyor ve CCcamda donma sıfır kesinlikle olmiyor kartın garantili koruma olması için yani yanmaması için restart zamanınıda 1 dk ya inndirdim kesin çözüm için... 1 haftadır tık yok iyi çalışiyor

şu ana kadar 4 kartım yandı ama olsun önemli değil

3000 TL cilein kesesine gireceğine Aydın Emmimin cebine girsin en güzeli bu oldu...

beim 20 bin tl gitsede gene uyanık fırsatçılara 1 tl bile vermezdim sizde vermeyin arkadaşlar bilgi paylaşımın bir anlamı olsun...

saygılar

kolay gelsin...
    arkadasim madem cozumun varsa burada neden paylasmiyorsun, burad aciklada herkes denesin, oyle bosyere konusmayin lutfen,burasi bir paylasim yeri o guzel cozumunu soylede arkadaslarda denesin bosuna kimseye para kaptirmasinlar
    AlıntıAlıntı

Junior Member gardi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    0 Toplam

Alıntı DrLinux Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    arkadaşlar bu DS için kesin çözüm değil spritlen newcs kendini 2 dk da bir resetliyor...
    yani ECM ler belli bir seviyeye ulaşmadan sistem kendini resetlediği için ecmlerdde otomatikman sıfırlaniyor ve kartı koriyor ama garanti değil sistemde karta fazla yöklenildiğinde ve ECM 200 özeri ulaştığı taktirde kart aynen bye bye

kısacası bunu deniyen riskte almış olacak ayrıca 2 dk lık resetlerde donma oliyor...

ama ben kedime göre başka bir çözüm buldum aynı anda 2 kart kullaniyom biri restart olurken diğeri çalışiyor ve CCcamda donma sıfır kesinlikle olmiyor kartın garantili koruma olması için yani yanmaması için restart zamanınıda 1 dk ya inndirdim kesin çözüm için... 1 haftadır tık yok iyi çalışiyor

şu ana kadar 4 kartım yandı ama olsun önemli değil

3000 TL cilein kesesine gireceğine Aydın Emmimin cebine girsin en güzeli bu oldu...

beim 20 bin tl gitsede gene uyanık fırsatçılara 1 tl bile vermezdim sizde vermeyin arkadaşlar bilgi paylaşımın bir anlamı olsun...

saygılar

kolay gelsin...
    edit as11
    Lutfen arkadaslar paylasima cevirmeyin isi.Sonra konu kapatilip kaldirilinca kızıyorsunuz.
    LUTFEN !

saygilar as11
    AlıntıAlıntı

Senior Member posoflu007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    1.380 Toplam

bu neyle yukliyorsun dreamup le denidim gormuyo flashwizzardla dedim onlada gormuyo
    AlıntıAlıntı

Senior Member fbekir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    65 Toplam

arkadaslar bence bu scripte ise yaramaz cunku ben bu sekil denedim hatta 5 dk restart yaptirdim kendi lokalimde denedim ama mallesef sonuc yine negatiff bu ............
    dm 500 s ve omnikey windowsta ............
    AlıntıAlıntı

Member knur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    0 Toplam

uzantıyı ekle flashwızard ıle yuklnıyor...
    AlıntıAlıntı

Banned DrLinux - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    0 Toplam

Alıntı bogachan Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    arkadasim madem cozumun varsa burada neden paylasmiyorsun, burad aciklada herkes denesin, oyle bosyere konusmayin lutfen,burasi bir paylasim yeri o guzel cozumunu soylede arkadaslarda denesin bosuna kimseye para kaptirmasinlar

kardeşim ben çözdüm diye kesin bişi yazmadım sen zaten kullandığım yöntemi buradan vermişsin beni özerine ilave ettiğin newcs de okuttuğum 2 ds karını tek CCCama vermek ve senin verdiğin 2 dk lık restart spritini 1 dk ya indirmem olay bu sadece çok basit ve bilinen bir yöntem.. sadece donmaları önlemek için 2 kart kullaniyorum ve kartın yanmaması için 2 dk olan söreyi 1 dk ya indirmem hepsi bu.....

saygılar koly gelsin...
    AlıntıAlıntı

0 Bu Konu icin
    13 Toplam

kardeşim ben çözdüm diye kesin bişi yazmadım sen zaten kullandığım yöntemi buradan vermişsin beni özerine ilave ettiğin newcs de okuttuğum 2 ds karını tek CCCama vermek ve senin verdiğin 2 dk lık restart spritini 1 dk ya indirmem olay bu sadece çok basit ve bilinen bir yöntem.. sadece donmaları önlemek için 2 kart kullaniyorum ve kartın yanmaması için 2 dk olan söreyi 1 dk ya indirmem hepsi bu.....

saygılar koly gelsin...
    tamam arkadasim tesekkurler ..
    AlıntıAlıntı

0 Bu Konu icin
    13 Toplam

az once bir arkadasa ayni sekildeki backup ile karti calistirdik ve su anda calisiyor sorun yok herkese kolay gelsin,, hee birde kartim yandi diyen varmi??
    AlıntıAlıntı

Member knur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    0 Toplam

bogachan arkadasım verıdgı backup sorunsuz devam edıyor su anda test edıyorum ama sidlerde yanlıslık var gıbı ama yınde olsun evet kesın cocum degıldır ama bloker her ecm den sonra resrtlıyor buda 2 dk resetlıyor aradakı fark budur bıraz daha gelıstırsek ıyı bır sonuc alınacaktır...bogachan arkadsıma teskkurler dha onceden de tanıyorum dursut ve guvenılrı bı arkadstır o yuzden sorumluluk sıze aıt olup denyın derım...
    Konu knur tarafından (18.11.2009 Saat 15:14 ) değiştirilmiştir.
    AlıntıAlıntı

4. sayfa - 33 sayfa var BirinciBirinci 1234567814 ... SonuncuSonuncu