turk-dreamworld.com Sitesine Hoşgeldiniz.

3 sonuçtan 1 ile 3 arası
    TDW Team-Co Admin himm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    1.641 Toplam

Standart Arda buz gibi!

Diyarbakırspor maçında protestolara hedef olan yıldız oyuncu, Manisa’da taraftarların ısrarına rağmen tribüne gitmedi. Arda’nın yüzü atılan gollerden sonra bile gülmedi

Galatasaray taraftarı ile kaptan Arda arasındaki soğukluk Manisa’da da devam etti. Diyarbakır maçında taraftarların protesto ettiği genç yıldız, ısınma sırasında tribünlerin, “Büyük kaptan buraya” tezahüratına karşılık vermedi. Önceki maçlarda önce Arda’yı tribüne çağıran taraftarlar bu kez sırasıyla Sabri, Keita ve Baros’u tribüne davet etti. Sarı-kırmızılılar son olarak Diyarbakır maçında özel besteyle tepki gösterilen ve oyundan çıkarken de ıslıklanan Arda’yı tribüne çağırdı. Ancak genç futbolcu, tribünlerin sesini duymazdan geldi. Maç boyunca son derece moralsiz olan Arda’nın gollerden sonra bile yüzü gülmedi. Başarılı oyuncunun geçen haftaki protestoların etkisinden kurtulamadığı gözlendi.
    Taraftarlar oyundan çıkarken Arda için bir kez daha, “Büyük kaptan” tezahüratı yaptı. Ancak milli futbolcu, taraftarların sevgisine yine karşılık vermedi.

Rijkaard: Barışacaktır
    Teknik Direktör Frank Rijkaard, Arda için ilginç bir benzetme yaptı. Hollandalı hoca, “Arda bizim için çok önemli bir oyuncu. Eğer yüksek bir ağaçsanız en çok rüzgârı siz alırsınız. Arda da bir yıldız. Bunları aşacak ve taraftarla yeniden barışacaktır” dedi.

Aslan’a sökmedi!
    Dört büyükler arasında Manisaspor’u bu sezon deplasmanda yenen ilk takım Galatasaray oldu. Ege ekibi ligde Trabzonspor’u 1-0 yenerken, Beşiktaş’la 1-1, Fenerbahçe ile 2-2 berabere kaldı. Manisa kupada ise Beşiktaş’ı 2-1 mağlup etti, Fenerbahçe ile de 1-1 berabere kaldı. Dört büyüklere karşı bu sezon sahasındaki ilk yenilgisini dün akşam alan Manisa, Galatasaray’ı ligde hiç yenemedi. Geride kalan 8 maçın 5’ini kazanan Cim-Bom, 3 mücadeleden beraberlikle ayrıldı.
    AlıntıAlıntı

Senior Member -=sezo=- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    878 Toplam

Standart Cevap: Arda buz gibi!

Buz gibi olmayacaksin,paraya gelinde Volkan gibi oluyorsun.Önce aldigin paranin hakkini vereceksin.
    "Ben simarmam,fakir bir ailenin cocuguyum,bu günlere nasil geldim bilirim" diyen ben degildim,sululugun luzumu yok.
    BAYRAKLARI BAYRAK YAPAN ÜSTÜNDEKI KANDIR.
    TOPRAK EGER UGRUNDA ÖLEN VARSA VATANDIR.
    AlıntıAlıntı

TDW Team-Co Admin himm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    1.641 Toplam

Standart Cevap: Arda buz gibi!

Hic bir futbolcu kulubunden daha buyuk degildir. Arda'nin gordugu protesto diger kuluplerdeki protestolarin yaninda devede kulak kaliyor. Bu tarz seyler Galatasarayda sık olmadigi icin garip eliyor onlara. Eger protesto edilmisse elini vicdanina koyup bir dusunsun ben neden protesto edildim diye. Geri donup 2009-2010 sezonuna bir baksin elde ne var?
    AlıntıAlıntı