turk-dreamworld.com Sitesine Hoşgeldiniz.

1. sayfa - 3 sayfa var 123 SonuncuSonuncu
21 sonuçtan 1 ile 10 arası
    Senior Member tybet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    2 Bu Konu icin
    495 Toplam

Standart Digitürk Sinema Kanallarını buluyorsunuz?

Digitürk te salonlar dahil sürekli film oynatan 11 tane kanal var bu kanalları nekadar sıklıkta izliyorsunuz film içerikleriyle ilgili önerileriniz nelerdir artı ve eksileri?

bu başlığı açmamın sebebi digitürk ün kimlere nasıl hizmet ettiğidir. komplo teorisi kurabilirsiniz veya kurmazsınız o sizin bileceğiniz iş

malum digitürk ün ortağı amerikalı birisi kimdir nedir hakkında çok fazla bi bilgisi olanda yazsın.

bizim evde 7/24 tv açıktır. kanalın ne olduğu farketmez.

digitürkte 11 film kanalı var çoğu boş filmler oynatılırken bazı sözde gişe yapmış filmleri kullanarak insanlara new age akımını empoze etmeyi çok iyi beceriyor.

salonlarda oynayan filmler genelde bu akımı çok iyi gösteriyor.
    örnek verecek olursak yeşil fener çelik yumruklar harry potter

özellikle çelik yumruklarda ap açık tanrıya bi meydan okumayı görüyoruz. güçlü robotun ismininn zeus ( yunan mitolojisinde en büyük tanrı) 2. nesil robotun isminin edim ( ingilizce adem) olması tesadüfmüdür acaba?

son yıllarda avrupa amerikan filmlerine boyun eğerken türkiye de gişe rekorları kırmış yerli yapımların vizyona konulmamasının sebebi ne olabilir?

oynattığı bir film var beni unutma o film bile digitürkün oynattığı salon filmlerinden kat be kat üstün değilmidir sizce?
    11 tane amerikan filmi oynatan yer varken türk max i saymazsak 1 tane bile türk filminin oynatıldığı yer olmaması tesadüfmüdür?

kısacası digitürk müslüman mahallesinde salyangoz satmaya çalışmıyormu bu tavırlarıyla?
    “Biz Yahudiler orta doğuda yıkılmaz denen devleti ( OSMANLI’ yı ) yıkıp iki tane devlet kurduk. ( birisi israil öteki?......)
    Onlara ( yani israil ve ismini bildirmediği öteki devlet)
    öyle güzel sistem inşa ettik’ki, TÜRKLER bize filistini vermeyen ABDULHAMİT’e en az 200 sene daha
    söverler”.

İSRAİL’İN İLK CUMHURBAŞKANI CHAİM WEİZMAMN
    AlıntıAlıntı

2. Teşekkür edenler:

kocahaydar (25.03.2012) , sayder (25.03.2012)

Senior Member sayder - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    1 Bu Konu icin
    181 Toplam

Standart Cevap: Digitürk Sinema Kanallarını buluyorsunuz?

bencede çok madidar bu uygulamar.digitürkün içinde yönetiminde bulunan amerikalıların digitürkün yayın ilkelerine ne kadar etgisi oluyor,özellikle yayınlanan filmleri onlarmı seçiyor bunlar çok önemli bunlar hakkında bilgilenirsek abone oldugumuzda ki ben asla olmam paramızın kimlere gittigi hakkında bazı bilgiler edinmiş oluruz.benim aldıgım önemli bir bilgiyi aktarayım hakan şükürün digitürkde çalışmasını bir siyasi partiyi kullanarak bu yabancı ortakların engellemeye çalışmış ve bazı filmlerin yayınlanmasında veto haklarını kullanmış olmaları çok manidar gelmiştir.bunlar önemli kanatindeyim.
    [SIGPIC][/SIGPIC]VUDUO SOLO-2 Nabilo Black Hole 2.0.2-Meoboot Revenge
    ATLANTA Xtrend ET 9000 = OpenPLi-3.0-beta-Et9x00
    VU+ Duo Twin Linux HDTV Receiver= VTi-V 4.1-VuDUO
    Dreambox 800HD=NabiloBlackHole_DM800_012.nfi
    LG42LM660S 3D SMART 400HZ
    Philips 37 PFL560D FULL HD LCD
    Samsung PS42A410 PLAZMA TV
    LG 32LD350 FUL HD LCD
    AlıntıAlıntı

4. Teşekkür edenler:

geminix (25.03.2012)

Senior Member emrecan56 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    11 Toplam

aklıma bile gelmiyor digitürkteki filim kanallarını açıp bakmıyorum bile salonlar desen öyle buket listeme dahi koymadım sadece belgesel ve spor diğer leri bakmaya bile değmez türkmaxta bazen denk gelirsem yeni türk filmi olursa bakarım. digitürkü lig tv ayakta tutuyor yoksa kimse digitürkün sinema paketine üye olmaz olsada en kısa sürede iptal eder
    Konu emrecan56 tarafından (25.03.2012 Saat 16:24 ) değiştirilmiştir.
    AlıntıAlıntı

Senior Member tybet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    495 Toplam

Alıntı sayder Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    bencede çok madidar bu uygulamar.digitürkün içinde yönetiminde bulunan amerikalıların digitürkün yayın ilkelerine ne kadar etgisi oluyor,özellikle yayınlanan filmleri onlarmı seçiyor bunlar çok önemli bunlar hakkında bilgilenirsek abone oldugumuzda ki ben asla olmam paramızın kimlere gittigi hakkında bazı bilgiler edinmiş oluruz.benim aldıgım önemli bir bilgiyi aktarayım hakan şükürün digitürkde çalışmasını bir siyasi partiyi kullanarak bu yabancı ortakların engellemeye çalışmış ve bazı filmlerin yayınlanmasında veto haklarını kullanmış olmaları çok manidar gelmiştir.bunlar önemli kanatindeyim.
    Biz çok uluslu şirkete karşı değiliz işte bunun için israil veya fransaya boykotun saçma olduğuna inanıyorum çünkü global ekonomi denilen mantıkta karasal sınırlar ortadan kalkmıştır.
    bizim karşı olduğumuz sırf içerisinde yabancı ortak var diye toplum değerlerine aykırı şekilde birşeylerin yapılmaya çalışılması.

açıkcası digitürk markasında taşıdığı türk kelimesine uygun yayın yapmıyor digitürkten olsa olsa digiusa olur.

[aklıma bile gelmiyor digitürkteki filim kanallarını açıp bakmıyorum bile salonlar desen öyle buket listeme dahi koymadım sadece belgesel ve spor diğer leri bakmaya bile değmez türkmaxta bazen denk gelirsem yeni türk filmi olursa bakarım. digitürkü lig tv ayakta tutuyor yoksa kimse digitürkün sinema paketine üye olmaz olsada en kısa sürede iptal eder
    ben burda sadece film kanallarını bahsettim diğer dizi çocuk ve entertaintment kanallarına yeri geldikçe başlık açacaktım. ama madem söz buraya geldi açın bakın çizgi film kanallarında hangi mizin çocukluğunun böyle geçmesini isteriz. bi doktor abimiz var konusunda türkiye çapında tanınmış biri zamanında amerikan emperyalizmine kafa tutmuş birisi kızı var disney xd nin başından kalkmıyor. sordum nedir abi bu iş senin zamanında karşı çıktığın şeylere kızının bakması?

bizler amerika yada karşı değiliz böyle bişey anlaşılmasın
    Konu tybet tarafından (25.03.2012 Saat 16:36 ) değiştirilmiştir.
    “Biz Yahudiler orta doğuda yıkılmaz denen devleti ( OSMANLI’ yı ) yıkıp iki tane devlet kurduk. ( birisi israil öteki?......)
    Onlara ( yani israil ve ismini bildirmediği öteki devlet)
    öyle güzel sistem inşa ettik’ki, TÜRKLER bize filistini vermeyen ABDULHAMİT’e en az 200 sene daha
    söverler”.

İSRAİL’İN İLK CUMHURBAŞKANI CHAİM WEİZMAMN
    AlıntıAlıntı

Member cosmos811 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    15 Toplam

ben dt nin hiçbir filmini izlemiyorum eğer gerçek kalitede filim izlicek gitsin dsmarta üye olsun süper kaliteli filmler
    AlıntıAlıntı

Member lukens - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    46 Toplam

Yayın İçeriği Konusunda Tybet Ustaya Katılıyorum + Olarak Salon Kanallarıda Çamur Gibi Görüntü Var Ulusal Kanalların Yayın Kalitesi Bile Ondan İyidir.

2007 de Almış Olduğum D-Smart ı Her Ne Kadar İzlemesem de Bazen Arayıp Yada Mesaj Yoluyla 1-2 Hafta Full Paket Hediye Veriyorlar Takıp İzlediğim Zaman Sinema Kanalları Budur Diyorum.

D-Smart Hediye Konusunda Biraz Cömert Bence Dt Bu Konuda Sınıfta Kalmış Spor Paketi Olmassa Kimse Abone Olmaz Derim Ben.
    AlıntıAlıntı

Senior Member ozbikkafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    2 Bu Konu icin
    10 Toplam

bu bir kültür savaşı yeni başlamadıki bu biz amerikan filmlerini seyrede seyrede buyuduk eskiden bu etki daha azdı çünkü tv kanalı azdı yazlık sinemada bi ferdi tayfur bir orhan gencebay filmi oldumu sinemada oturcak yer olmazdı
    herkez çigdemi ni gazozunu alıp seyrederdi o yıllarda koka kolaya daha coca cola diyoduk
    amerikan filmlerinin tamamı propoganda amaçlı filmlerdir en son çekilen filme kadar hepsi her film
    filme film gibi bakıldıgında o gizli kod lar gözükmez dikkatli bakmak lazım
    bi film olsa o film in konusuda turkiye ile abd savaşıyo olsa filmin başrolleri ve çeken amerika oldugu için küçük çocukların hepsi amerikalılar için bizimkiler kazandı diyecektir film için
    kendimden biliyom küçükken wietnam filmlerinde amerikalıları tutup bizimkiler kazandı gene diyoduk ama artık demiyom wietnamlıları tutuyom filmde amerika kazansada aslında amerikanın o savaşta kaybettigini biliyom çünkü
    filmlerde bize enjekte edilen kültürle aslında herbirimiz yarı amerikalı sayılırız
    AlıntıAlıntı

10. Teşekkür edenler:

yavuz38 (26.03.2012) , tybet (25.03.2012)

Senior Member velican - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    25 Toplam

Türk örf ve aile yapısını bozmaya yönelik genelde eşcinsel temalı filmlere ağırlık veriyorlar bence dsmartım sinema kanalları onlardan iyi ama belgesel için digitürk ön planda
    AlıntıAlıntı

Member cemel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    5 Toplam

bence kimse film satin almadigi icin dt önemsemiyor mosc kullananlara cok bile diye düsünüyordur.. yoksa niye izin versin kacak bakmaya
    AlıntıAlıntı

Member eto35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    6 Toplam

başlık ofsayt.
    AlıntıAlıntı

1. sayfa - 3 sayfa var 123 SonuncuSonuncu