turk-dreamworld.com Sitesine Hoşgeldiniz.

5 sonuçtan 1 ile 5 arası
    Member megamen55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    6 Toplam

Standart i2 yeni kart yardım

selamlar 2 gün önce yeni üyelik aldım kart cihaza hiç takılmadı serisi 4112 sorum şu : bu kartı nekadar bekletmem gerek?bekleme süresi sonunda orjinal cihazamı dreamımi takcam?dreamboxta hangi emu olacak?emuda yapmam gereken özel bişe varmı? yani nasıl olcak bu iş.....
    AlıntıAlıntı

Administrator d-king - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    1 Bu Konu icin
    7.395 Toplam

Standart Cevap: i2 yeni kart yardım

Usta bu konu acdiginiz bölümü hic inceledinizmi?
    Lütfen konuylari bir gözden geciririn, eminim kafanizdan gecen sorulara cevabi bulacaksiniz.
    Lütfen Gizli mesaji görmek icin Tesekkür/Danke Buttonunu kullanin,tesekkür yazarak Spam yapmayalim.
    AlıntıAlıntı

3. Teşekkür edenler:

sely (30.01.2011)

Member megamen55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    6 Toplam

Alıntı d-king Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    Usta bu konu acdiginiz bölümü hic inceledinizmi?
    Lütfen konuylari bir gözden geciririn, eminim kafanizdan gecen sorulara cevabi bulacaksiniz.
    üstad emin ol inceledim şunlar var : dt fıkrası i2 çözüm hayır bu yalan xpcs yok xpcs yalancı bu doğrucu kart nişnlanmış hayır nişanı atmış başkasıyla kaçmış falan filan ??? üstad yukardaki yazı yerine bana konunun işlendiği linki ataydın da bi zahmet bulamadım daaa....saygılar...
    AlıntıAlıntı

Senior Member coscos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    41 Toplam

Alıntı megamen55 Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    selamlar 2 gün önce yeni üyelik aldım kart cihaza hiç takılmadı serisi 4112 sorum şu : bu kartı nekadar bekletmem gerek?bekleme süresi sonunda orjinal cihazamı dreamımi takcam?dreamboxta hangi emu olacak?emuda yapmam gereken özel bişe varmı? yani nasıl olcak bu iş.....
    [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]

bunu yapacaksin, sky da kulaniyorsan, mgcamd kulanma onunyerine cccam oscam kulan, mgcamd sky da takilma yapiyor.
    AlıntıAlıntı

Member beca2006 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    2 Toplam

coscos kardes sana pn atacaktim ama kutun dolu
    bir bakarmisin
    AlıntıAlıntı