turk-dreamworld.com Sitesine Hoşgeldiniz.

5 sonuçtan 1 ile 5 arası
    TDW Team-Co Admin himm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    1.641 Toplam

Standart Aziz Yildirim'dan Acilis protestosu!

Bu davranışa üzülen Aziz Yıldırım daha önce katılacağını açıklamasına rağmen yakın dostu Başkan Polat’ı yalnız bıraktı. Bursa Başkanı Yazıcı da aynı sebepten stat açılışına katılmadı.

G.SARAY Başkanı Adnan Polat’ın sekreteri aracılığıyla yaptığı “şartlı” açılış davetine bozulan F.Bahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım G.Saray’ın stadı Türk Telekom Arena’nın açılışını protesto etti. Benzer şartlı davetle karşı karşıya kalan Bursaspor Başkanı İbrahim Yazıcı da F.Bahçe Başkanı Yıldırım gibi açılışa gitmedi.

AZİZ Yıldırım’ın birçok kulüp başkanı tarafından “haklı” bulunan protestosu, dün Swiss Otel’de Süper Lig, Bank Asya ve TFF 2 ve 3. Lig kulüp başkanı ve temsilcileriyle TBMM Araştırma Komisyonu üyelerinin bir araya geldiği toplantıda ortaya çıktı.

‘DAVETİYE SORULUR MU?’

BEŞİKTAŞ Başkanı Yıldırım Demirören, Trabzon Başkanı Sadri Şener ve Bursaspor Başkanı İbrahim Yazıcı ile toplantı öncesinde sohbet eden Aziz Yıldırım, konu Telekom Arena’nın açılışına gelince “Ben gitmeyeceğim” dedi. Yıldırım diğer başkanların sorusu üzerine de gerekçesini şöyle açıkladı: “Adnan beyin sekreteri benim sekreterimi arayıp ‘Aziz Bey eğer açılışa katılacaksa davetiye göndereceğim. Aksi durumda göndermeyeceğim’ demiş. Benim bildiğim davetiye sorulmadan gönderilir, daveti alan kişi gidip gitmeyeceğine karar verir. Bu duruma üzüldüm. Bu nedenle açılışta olmayacağım.”

‘ÇOK HAKLISIN BAŞKAN!’

AZİZ Yıldırım’ın bu açıklaması üzerine söze giren Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören de “Aziz başkan haklı. Bana da benzer biçimde davet yapılmıştı. Ancak daha sonra Adnan başkan beni sözlü olarak çağırdı. O nedenle gideceğim” dedi. Trabzon Başkanı Sadri Şener ise “Aziz Yıldırım’ın haklılık payı var. Davet biçimi hiç hoş olmamış. Benim sekreterim aranmış mı bilmiyorum. Adnan Polat davetiyeyi bana elden verdi. Ben gidiyorum. Ama Aziz başkan sen serzenişinde haklısın” diye konuştu.

AYAKÜSTÜ yapılan bu sohbette son noktayı ise Bursaspor Başkanı İbrahim Yazıcı koydu: “Bana da benzer biçimde davet geldi. Hoş bir çağrı değil. Aynen Aziz Yıldırım gibi düşünüyorum. Ben de çok istememe karşın açılışa katılmayacağım.”

‘COLIN KAZIM’A MUTLULUKLAR DİLERİM’

Taraftarların omuzlara aldığı Santos, G.Saray’a giden yakın arkadaşı Kazım için de “Şu an rakibim ama saha dışında kontağımız sürecek. Yeni takımında başarılar ve mutluluklar diliyorum.”

'Aykut Hoca’dan özür dile'

Santos: “O açıklamaları yapmamalıydım, bana yakışmadı. Hocayla aramızdaki konu artık tamamen kapandı. Büyük başarılar elde edeceğiz. Ben de bunda pay sahibi olacağım.”

F.BAHÇE’DE teknik direktör Aykut Kocaman ile Andre Santos arasında barış sağlandı. Kocaman’ın önceki gün Santos’a kapısının her zaman açık olduğunu söylemesinin ardından dün de Sambacı bir basın toplantısı düzenleyerek hocasından özür dilediğini ifade etti. İşte Andre Santos’un sözleri:

“AYKUT hoca hakkında öyle açıklamalar yapmam bana yakışmadı. Aykut hocayla bu konu hakkında dün konuşup özür diledim. O zamanki ruh halimle yaptığım açıklamalar vardı. Pişmanlık hissettim ve dün (cuma) itibari ile özür diledim. Benim buraya gelmemde büyük pay sahibi olan hocamızdan, başkanımızdan ve yönetimden özür diliyorum. Büyük başarılar elde edeceğiz. Ben de bu başarılarda pay sahibi olacağım.
    DOĞRU zamanın dün olduğunu düşünerek hocamızın yanına gittim. Özrümü 40 dakikalık sohbette net bir şekilde açıkladım. Artık aramızda sorun olacağını düşünmüyorum. Bundan sonra camia olarak takımımızla birlikte güler yüzlü günler göreceğiz. Konu benim ve hocamız arasında tamamen kapandı.

‘SOLUMUZ ZAYIF DEĞİL’

F.BAHÇE’NİN sol kanadının zayıf olduğu yönündeki eleştirilere katılmıyorum. Eksik olabilir ancak zayıf düşüncesi bizim kalitemizdeki futbolcu topluluğu için yanlış ifade. Birbirimize yardımcı olarak zayıf görünen tarafımızın ne kadar güçlü olduğunu gösterebileceğimize inanıyorum.”

Güiza takıma GOLLE DÖNDÜ

ANTALYA kampını günde çift idmanla sürdüren F.Bahçe’de sakatlığı geçen Güiza da bu sezon ilk kez takımla çalıştı. Hafif sakatlıkları bulunan Niang ve Semih günün 2. çalışmasında yer almazken, sabah koşu yapan İspanyol golcü akşam arkadaşlarına katıldı. Son bölümde yarı sahada yapılan çift kalede Güiza iki gol attı.

KOCAMAN: HEP OK ÇALIŞACAĞIZ

F.Bahçe’nin hocası 2. yarıda başarının reçetesini açıkladı.

KUPADAN elenmesinin ardından tüm enerjisini lige yönlendiren F.Bahçe’de teknik direktör Aykut Kocaman dünkü antrenmanda takıma uyarılarda bulundu. Konuşmasında kamp kurallarının ve çalışmanın önemine değinen Kocaman “F.Bahçe Spor Kulübü’ne yakışır bir şekilde bu kamp sürecini tamamlayacağız. Günde 2 antrenman yapmaya devam edeceğiz.

Çok çalışacağız, hep çalışacağız. Limitlerimizi zorlayacağız. Umuyorum ve inanıyorum ki bıraktığımız kötü görüntüleri sileceğiz, bunu yapacak güçteyiz” diye konuştu.

Emre: Bu yenilgiler beni çok kızdırıyor

F.BAHÇE’NİN 2. kaptanı Emre Belözoğlu, Malatya maçında alınan mağlubiyet sonrası adeta kahroldu. Milli oyuncunun takım arkadaşlarıyla yaptığı sohbette “Saha içinde ne olduğunu anlayamıyorum. Nasıl bu kadar tanınmaz hale geliyoruz. Düzelmek zorundayız. Açıkçası böyle mağlubiyetlere sinir oluyorum” ifadelerini kullandığı öğrenildi
    AlıntıAlıntı

Senior Member DELİ99 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    2 Toplam

Standart Cevap: Aziz Yildirim'dan Acilis protestosu!

Çokta lazımdın aziz yıldırım siz olmadan stad açılmadı sanki
    AlıntıAlıntı

Junior Member ustad - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    9 Toplam

yani cokda lazimdin omasanda olur, o gitsin yeni malatyanin maclarini izlesinde bir kac futbolcu alir onlardan.
    Iphone+Dreambox
    AlıntıAlıntı

Member Foreverfb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    8 Toplam

basbakanin söyledigi gibi stadimiz var diye kabarmayin bir kurus para bile vermeden stadiniz oldu ona dua edin aziz beylen ugrasicaginiza
    AlıntıAlıntı

Banned hms - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    25 Toplam

Avrupa kupanız var ama nezaket ve görgü kurallarından haberiniz yok.
    Konu hms tarafından (17.01.2011 Saat 12:14 ) değiştirilmiştir.
    AlıntıAlıntı