turk-dreamworld.com Sitesine Hoşgeldiniz.

5. sayfa - 7 sayfa var BirinciBirinci 1234567 SonuncuSonuncu
67 sonuçtan 41 ile 50 arası
    Senior Member aykiri1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    3 Bu Konu icin
    346 Toplam

Standart Cevap: haberci diye birisi bize iftira yapma istiyor.

Birkere insan mantikli dusunmeli herseyden once

Eger bu paralar tum uyelerden istenmis olsaydi neden vip bolumunde sadece viplerin girebildigi bir alana koyulsunki ?
    genel bir konunun altina yazilirdi herkesten istenirdi. (eger amac para toplamak olsaydi)

forumdaki arkadaslardan isteyenlerin yuksel ustaya destek verebilecegi belirtilmis kimseyide zorunlu tutmamis
    bunun insanlari rahatsiz eden tarafi ne hala onu anlamis degilim.
    iftira atmak "dogmamis cocugunun basina bela sarmaktir" allahtan korkmuyorsa bunu goze alabiliyorsa soyleyecek sozum yok
    AlıntıAlıntı

2. Teşekkür edenler:

TA69 (18.03.2011) , Batu55 (18.03.2011) , besir (18.03.2011)

Vip Member Batu55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    8 Bu Konu icin
    12.119 Toplam

Böyle dalkavukluk olmaz.. insan görünümlü mallarin tek sigindiklari insan dogasina aykiri terbiyesizce yapilmis bir iftiranin kimseye birseyler kazandirmayacagi acik acik ortadadir, ve kimseye de birseyler kazandirmaz. Zaten kandirdiklari kisiler veya kanak olanlar ayni kisilik sifati tasiyan kisilerdir, fazlasida bunlardan beklenemez.
    Kendi pisliklerini bizlere attiklarinda bizleri kirlenecek sanan zavalli kisilik sorunu olan insanlar malesef fazlasiyla yanilacaktir.
    Erkek olan ortaya konusur, delikanli olan cikar yigitce icindekileri ve bildiklerini, gördüklerini (neyse artik onlar) anlatir. Kim kimi havada kapar onu kimse bilemez. Öyle klavye arkasindan klavye erkekligi kimse yapmasin.
    Bizim hic bir kimseyle alip vermedigimiz gizlimiz saklimiz yok hersey ortada. Burada dostca kardesce sukunet icinde eglenmekteyiz bunu cekemeyenler engel olanlar Allah'indan bulsun.. fazlada birseyler demek istemiyorum. Zavalli makluatlar her zaman icin böyle cirkeslige basvuranlar olacaktir. Bu zamanakadar olmustur, bundan sonrada olacaktir. Böyle olaylar bizi basitlestirmez aksine bizi daha denli ve daha hirsli bir sekilde yolumuza devam etmemize olanak saglar. Ve dahada percinlesmemize meyil olacaktir, hic bir kimsenin bundan süphesi olmasin. Bizlerde bu istek olduktan sonra tirs gelir, tirst gider. Kimseler bosununa debelenmesin, cirpinmasin sirf kendi egolarini tatmin etmek icin yaptilarda attacklari gönderdilerde ne oldu, baslari gökleremi erdi. Bunlar faso fiso isler..

Lütfen gizli icerikleri görebilmeniz icin soldaki Tesekkür butonunu kullaniniz. Tesekkür butonunu kullandiginiz halede Linkler acilmiyor ise asagidaki nedenlerden kaynaklanabilir!

Neden 1
    Neden 2

Neden 3
    Neden 4
    AlıntıAlıntı

4. Teşekkür edenler:

altinovali (22.03.2011) , TA69 (18.03.2011) , besir (18.03.2011) , Duezceli (18.03.2011) , kadir28 (18.03.2011) , himm (18.03.2011) , -=sezo=- (18.03.2011) , cemil2006 (18.03.2011)

Vip Member levent67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    1 Bu Konu icin
    369 Toplam

çoğu yabancı forumlarda bağış(donate) adı altında bölümler var.hiçbir zorlama olmadan yapılan işler bunlar.isteyen destek olur istemeyen olmaz bu kadar basit..işin hatalı olan tarafı konuyu açan dostumuzun dikkat çekmek için yanlış başlık kullanması.o düzeltilirse bana göre sorun kalmaz gibi geliyor.herkese hayırlı cumalar.

Üstad haklarını bize helal et.seni unutmayacağız...
    AlıntıAlıntı

6. Teşekkür edenler:

Batu55 (18.03.2011)

Senior Member kadir28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    4 Bu Konu icin
    127 Toplam

Bizlerin burda uyelere kendimizi anlatmamiza veya savunmamiza zaten gerek oldugunu zannetmiyorum. Bu forum zaten dunku forum degildir ve TDW nin cizgizinin ve seviyesinin ne oldugunu gercekten TDW ailesinden olan kisiler bilirler. Birileri birseyler zirvaliyorsa anca kendini rezil ediyor demektir. TDW nin seviyesi ve cizgisini ispat etmeye zaten gerekte yoktur. Boyle duzeysiz insanlar kendilerine gore baska yerlerde dolansa daha iyi olur cunku bu forum onlarin seviyesini asar. Hem istegen istedigi yere yardim eder ve buna kimsenin karismaya hakki yoktur.

Saygilar
    AlıntıAlıntı

8. Teşekkür edenler:

altinovali (22.03.2011) , TA69 (18.03.2011) , Batu55 (18.03.2011) , Duezceli (18.03.2011)

Junior Member jumper28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    0 Toplam

ardındayız dostum merak etme güneş balçıkla sıvanmaz
    AlıntıAlıntı

Senior Member Duezceli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    2 Bu Konu icin
    2.506 Toplam

Levent67 usta
    sana bir konuda katilmiyorum, baslik öyle olmasa kimse o konuyu okumayacakti, mesajin icerigi önemli olan, basligi degil.

Maalsef o baslik fikride benim oldugu söyleniyor, orda önemli olan bizim bir seyleri paylasmak istememizdi, ynai tek kisinin üzerindeki yükü hafifletmek, baska amc yok.

O kadar masrafi nasil olurda tek kis üstlenir, TDW bizim olduguna göre, sikintisinida paylasmaliyiz diye düsündüm. Baslik dikkat ceksin diye yazilan bir sey.

Burda tartisilan baska bir sey, adam kalkiyor olmayan seyi oldu gibi gösterip iftira atmaya calisiyor, bununda tartisilacak hic bir yönü yok kinamaktan baska, hatta diyelimki ben veya baskasi burda bir konu acti bunnun TDW ile alaksi nedir.
    Fikirlerim beni baglar TDW yi degil, kurallar icinde oldugu sürece tabiki.

Lafin sana degil ama bunlari demeden edemedim.

Ama üyelerimiz ne oldugunu farkindadir bu gibi oyunlara gelmeyeceklerine inaniyorum
    AlıntıAlıntı

11. Teşekkür edenler:

Batu55 (18.03.2011) , kadir28 (18.03.2011)

Junior Member volkancan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    1 Bu Konu icin
    1 Toplam

İt ürür kervan yürür sizden biz üyeler memnunuz meyva veren agaç taşlanır derler ya çekemiyorlar
    AlıntıAlıntı

13. Teşekkür edenler:

Batu55 (18.03.2011)

Junior Member BARON* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    1 Bu Konu icin
    12 Toplam

Arkadaşlar büyük geçmiş olsun TDW ailesi hiç kafayı takmayın bu ipsiz sapsız kişilere atalarımızın bir deyimi vardır (MEYVE VEREN AGAÇ TAŞLANIR) misali bunlar daha birşey degil ileride forumların önünü kesmek için bazı densizler kendilerince yıpratma ve karalama kampanyası başlatıyor bilsinlerki hiç bir forum bunlara fırsat vermeyecektir.
    burada üyelerimize çok büyük görev düşüyor oda birinci ağızdan duymadıkları her konuya itimat etmemmeleridir
    Bizler dogru yoldayız inş bu çizgiden çıkmayız allah hepimizin yardımcısı olsun
    saygılar sunarım

BARON*
    AlıntıAlıntı

15. Teşekkür edenler:

Batu55 (18.03.2011)

Vip Member Patrick - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    121 Toplam

Arkadaşlar bu olyı yapan kişi kimki ya ne ki kendini ne saniyor kanı 5 Para etmez Şerefsizin teki..
    YEmin ederim ona ulaştığımda sonucu bedeli ne olursa olsun zaten eskiden kalan bi kinim vardı adiye, anasından doğrduğuna pişman edecem...

bi yüzyüze geliyim allahtan tek dileğim o ve oda olacak az kaldı..
    AlıntıAlıntı

Senior Member kadirgalikadir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    2 Toplam

banada geldi oyle bi mail. benim anlamadigim bu kisi nerden ulasti tdw uyelerinin emaillerine??
    AlıntıAlıntı

5. sayfa - 7 sayfa var BirinciBirinci 1234567 SonuncuSonuncu