turk-dreamworld.com Sitesine Hoşgeldiniz.

1. sayfa - 3 sayfa var 123 SonuncuSonuncu
24 sonuçtan 1 ile 10 arası
    Junior Member cabot - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    0 Toplam

Standart TDW imajdaki pluginler!

slmlar.öncelikle geminiden sonra ilk kez başka bir imaj kurdum.ve ne kadar isabetli bir karar verdiğimi anladım.tdw imaj gerçekten başarılı bir imaj emeği geçen herkese tşkler.benim sormak istediğim cihaza tdw imaj 1.60 ı attıktan sonra içinde kullanmadığım pluginleri nasıl silebileceğim yönünde.mesela new tuxwetter,sysinfo gibi pluginleri ve oyunları ftp programıyla nasıl?hangi dosyalara girerek silebilirim?.son sorum ise cihaza aynı geminideki gibi .tar.gz uzantılı dosyaları ftp'den tmp'ye atıp manuel yükleyebilirmiyiz?yardımlar için tşkler.iyi çalışmalar.
    Konu cabot tarafından (20.04.2008 Saat 11:54 ) değiştirilmiştir.
    AlıntıAlıntı

Senior Member aydink - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    1 Toplam

Standart İlgi: TDW imajdaki pluginler!

Ftp den var/script den istemedi,ğiniz scriptleri, var/tuxbox/plugins den kullanmadığınız pluginleri silebilirsiniz.

Manuel kurulumu dediğiniz şekilde yapabilirsiniz, yanlız paketlenmilş tar.gz TDW için oluşturulmuş olmalı ve attığınız dosyanın ismini "addon.tar.gz" yapmalısınız.

Gbox gibi non public emuler hariç Addons da olmayan kullanmak istediğiniz şeyler varsa yazın server a yükleyelim.

Kolay Gelsin
    AlıntıAlıntı

Junior Member cabot - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    0 Toplam

aydink arkadaşım bilgiler için saol.aslında ben kendi adıma sadece cccamd yada bazen mgcamd emu ve bunlara bağlı sharingleri kullanıyorum.gbox şimdiye kadar kullanmadığım için buna bağlı eklentilerde bana yaramıyor.yani cihazda boşu boşuna yer kaplamamaları için bunlarıda silebilirsem cihazda daha fazla boşluk elde ederim diye düşünüyorum.verdiğin bilgiler için tekrar tşkler.bu imajı henüz dün kullanmaya başladım ama kullandıkça sizlere izlenimlerimi iyi kötü aktarırım.iyi çalışmalar.
    AlıntıAlıntı

Senior Member cemil2006 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    47 Toplam

Alıntı aydink Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    Ftp den var/script den istemedi,ğiniz scriptleri, var/tuxbox/plugins den kullanmadığınız pluginleri silebilirsiniz.

Manuel kurulumu dediğiniz şekilde yapabilirsiniz, yanlız paketlenmilş tar.gz TDW için oluşturulmuş olmalı ve attığınız dosyanın ismini "addon.tar.gz" yapmalısınız.

Gbox gibi non public emuler hariç Addons da olmayan kullanmak istediğiniz şeyler varsa yazın server a yükleyelim.

Kolay Gelsin
    manuel olarak plug kuramıyorum nasıl attıgım dosyanın sonunu addon.tar.gz yapacagım bı ornek verırmısınız
    AlıntıAlıntı

0 Bu Konu icin
    47 Toplam

tdw de addonsta olmayan plugler yuklenmıyor mu. yuklenıyorsa nasıl olacak dosyanın ısmını mı degıstırecegız yardım edın lutfen
    AlıntıAlıntı

TDW Team-Co Admin as11 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    682 Toplam

@cemil2006 ,
    @aydink usta yazmış bak,ya onun dediği gibi yaparsın ve ya ftp ile bağlanıp dosyaları gereken yerlere kendin atarsın

kolay gelsin
    Haddini bilmedikten sonra çok şey bilmek birşeye yaramaz. Suskunluk kimseyi yanıltmasın, Çünkü susan konuşursa kimse kaldıramaz.
    -W. Butler-

Ok gibi doğru olsam, yabana atarlar beni,
    Yay gibi eğri olsam; elde tutarlar beni,
    Doğruda aç görmedim; eğride tok,
    Eğri yay elde kalır; menzil alır doğru ok.

Mevlana
    AlıntıAlıntı

0 Bu Konu icin
    47 Toplam

tdw ıcın olusturulmus oldugunu nasıl anlayacagız ve komple mı dosyanın ısmını degıstırecegız ne kadar zormus bu yenı ımageye alısması
    AlıntıAlıntı

0 Bu Konu icin
    1 Toplam

Alıntı cemil2006 Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    tdw ıcın olusturulmus oldugunu nasıl anlayacagız ve komple mı dosyanın ısmını degıstırecegız ne kadar zormus bu yenı ımageye alısması
    TDW için oluşturulmuşsa içinde install.xml ve uninstall.xml dosyası vardır, tar.gz uzantılı dosyanın. Eğer yoksa o dosyayı açıp ftp den atmanız gerekecek.

Bu genel prensip, ne kurmak istiyorsanız plugin olarak yazın addon a ekleyelim.

Kolay Gelsin.
    AlıntıAlıntı

0 Bu Konu icin
    47 Toplam

vlcf 1.8.0 plugını ıstıyorum usta vlc playerla pcdekı fılmlerı dreamde ızlemek ıcın ayrıca bu pluglerı tdw ımagesıne gore uyarlamak ıcın bı faq yaparsanız sıze fazla yuk olmayız saygılar
    AlıntıAlıntı

0 Bu Konu icin
    1 Toplam

vlcf 1.8.0 ı Addons da Pluginlerde bulabilirsiniz. Fakat nasıl kullanıldığı konusunda yardımcı olamayacağım. PC deki filmleri Dream üzerinden seyretmeyi gereksiz buluyorum. Bu benim düşüncem herkezin zevkine saygım var.

Kolay Gelsin
    AlıntıAlıntı

1. sayfa - 3 sayfa var 123 SonuncuSonuncu

Bu Konudaki Etiketler