turk-dreamworld.com Sitesine Hoşgeldiniz.

5. sayfa - 7 sayfa var BirinciBirinci 1234567 SonuncuSonuncu
64 sonuçtan 41 ile 50 arası
    Vip Member 55eyup55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    1 Bu Konu icin
    101 Toplam

Standart Cevap: Camdorid new emu

soyle yapalim senin fikrini once kiralim sen bana pm ile adres bilgilerini gonder bende sana bir adet cihaz gonderim once senin dusuncelerini degistirelimki tanimadigin bir cihaz hakkin yanlis bilgi vermeyesin ne dersin

Alıntı endebar Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    soyle yapalim sen bana adresini ver ben sana yollim sen bi dene kararini kendin verirsin

cihaz hakkında bilgi sahibi olmadıgım dogru ama linux olması baska linux yukleniyor olması 200 eu verip edision argus vip aldım onada sozde linux yukleniyor usb ye yukledimde cihaz acılacakta calısacak boyle igrenc bir cihaz gormedim
    belki bunda sorun yoktur bilemem edisiondan dilim yandıgı icin uyarımı yapıyorum
    siz linux yukleyip sonucu paylasırsanız daha faydalı olacaktır

2. Teşekkür edenler:

kocahaydar (21.03.2013)

Vip Member endebar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    4.435 Toplam

Alıntı 55eyup55 Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    soyle yapalim senin fikrini once kiralim sen bana pm ile adres bilgilerini gonder bende sana bir adet cihaz gonderim once senin dusuncelerini degistirelimki tanimadigin bir cihaz hakkin yanlis bilgi vermeyesin ne dersin
    eyvallah usta sagol ama sen yukleyip sonucu paylassanda olur linux sorunsuz calısıyorsa calısıyordur gercegi herkes gorur edision orneginde oldugu gibi linux o cihazda kotu herkes kotu diyor
    linux bu cihazda iyiyse ben kotu demem merak etme dedigim gibi ben cihazı gormeden fikir beyan ettim kullanıcıların yorumları daha onemlidir linux kurup sorunsuz kullanılıyorsa benim yazdıklarım diger cihazları kapsar bunu degil

kolay gelsin

0 Bu Konu icin
    101 Toplam

enigma 2 istege bagli olarak yukleniyo hem usb uzeri hemde direk cihaz uzerine yukleyebiliyosun yanliz bu cihazlarda ci + oldugu icin musteri istegine birakildi enigma kullanimi tabiki bi vu degil ama dreambox 800 gibi rahat calismakda o yuzden benim denedigim hemen hemen butun pluginler sorunsuz calismada 3 adet farkli e2 var bunun icin
    Alıntı endebar Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    eyvallah usta sagol ama sen yukleyip sonucu paylassanda olur linux sorunsuz calısıyorsa calısıyordur gercegi herkes gorur edision orneginde oldugu gibi linux o cihazda kotu herkes kotu diyor
    linux bu cihazda iyiyse ben kotu demem merak etme dedigim gibi ben cihazı gormeden fikir beyan ettim kullanıcıların yorumları daha onemlidir linux kurup sorunsuz kullanılıyorsa benim yazdıklarım diger cihazları kapsar bunu degil

kolay gelsin

Senior Member fbekir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    1 Bu Konu icin
    65 Toplam

cihaz bugun elime gecti... harika makina
    /malum kanallar emu da ok
    /iptv de ok guzel makina tafsiye ederim

6. Teşekkür edenler:

55eyup55 (22.03.2013)

Banned helboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    30 Toplam

hangi yöntemle acıyormus bu cihaz yav hemde emuda şaka felanmı

Junior Member yalvac78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    1 Toplam

evet bende merak ediyorum bu cihazı birazdaha ayrıntılı anlatılamazmı

Senior Member serkanguzel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    4.489 Toplam

Alıntı fbekir Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    emu ile mi açıyor ?

süper bir iş yapıyor öyleyse...

Demek sonunda bunu da yaptılar.

0 Bu Konu icin
    4.435 Toplam

Alıntı fbekir Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    peki bu cihaz internet yokken mi malum kanalları acıyor
    malum derken cryptoworkstan bahsettigimiz bilinsinde yanlıs anlasılma olmasın
    eger oyle ise birileri daha anakey bulmayı ogrenmis ve bunu oscam e yazmıs eger key dosyasına ulasılırsa tum oscamlerde calısır

ama sonucta yakında gidecek bir sistem oldugu icin cokta fazla bir esprisi yok her sistem gitmeden once emuya dusuyor

0 Bu Konu icin
    101 Toplam

endabar evet cryptoworksdan bahsediliyo ve bu sistem en az beim tahminim ilk once salonlar gidecek ve ondan sonra 2 yil devam etmek zorunda tum cw kullanicilari degisene kadar
    peki bu cihaz internet yokken mi malum kanalları acıyor
    malum derken cryptoworkstan bahsettigimiz bilinsinde yanlıs anlasılma olmasın
    eger oyle ise birileri daha anakey bulmayı ogrenmis ve bunu oscam e yazmıs eger key dosyasına ulasılırsa tum oscamlerde calısır

ama sonucta yakında gidecek bir sistem oldugu icin cokta fazla bir esprisi yok her sistem gitmeden once emuya dusuyor

0 Bu Konu icin
    4.435 Toplam

Alıntı 55eyup55 Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    endabar evet cryptoworksdan bahsediliyo ve bu sistem en az beim tahminim ilk once salonlar gidecek ve ondan sonra 2 yil devam etmek zorunda tum cw kullanicilari degisene kadar
    kufurlu forumda 21 nisan deniyor onu bilemeyiz tabi ama irdet.o satın aldıgında aralık 2012 demisti zaten tahminim bir iki aya kadar gider
    once sinema tamamen gider kanal d ntv falan kalır
    her zaman boyle olmustur platform gitmeden 2 ay once emuya duser
    tahminim 2 ayı gecmez en fazla ihtimal yazsonu biter

5. sayfa - 7 sayfa var BirinciBirinci 1234567 SonuncuSonuncu