turk-dreamworld.com Sitesine Hoşgeldiniz.

6. sayfa - 7 sayfa var BirinciBirinci ... 234567 SonuncuSonuncu
64 sonuçtan 51 ile 60 arası
    Banned helboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    30 Toplam

Standart Cevap: Camdorid new emu

bi taraftan cw ler emuya düştüyse dediginiz gibi beyler yakında hepsi selametle o zaman

Vip Member 55eyup55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    101 Toplam

sizlerin bilgisi ne kadar bilmem ama mosc kartlar var oldugundan beri bu emu var bunu herkes biliyo ama birileri bu istden para kazanmak ugurna eski kartlari yazmayi tercih ettigindendir

Vip Member endebar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    4.434 Toplam

Alıntı 55eyup55 Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    sizlerin bilgisi ne kadar bilmem ama mosc kartlar var oldugundan beri bu emu var bunu herkes biliyo ama birileri bu istden para kazanmak ugurna eski kartlari yazmayi tercih ettigindendir
    usta bu emu diye birsey yok sonucta oscam sonucta oscam.keys okur
    cw yi emuya dusuren sey anakey onu biliyorsan cccam ede yaz mgcamd de yaz izlersin

biz bilmiyoruz bildigim 1 kisi biliyordu oda mosc yazdı mosc yazan emu yapamaz mı yapar ?
    camdroid emu der keyleri gizler oscam compile ederken al sana emu acıyor olur

acan birsey yok bilen biri var bu yolu secmis ona birsey diyemem ama kesin olan birsey var oda cw nin yakında gidecegidir

cihazı cw icin alacak elini cabuk tutsun bir iki ay zamanı var cihazı cw icin satacakta elini cabuk tutsun bir iki ay zamanı var

Senior Member Hezekiel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    1 Bu Konu icin
    256 Toplam

Alıntı endebar Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    usta bu emu diye birsey yok sonucta oscam sonucta oscam.keys okur
    cw yi emuya dusuren sey anakey onu biliyorsan cccam ede yaz mgcamd de yaz izlersin

biz bilmiyoruz bildigim 1 kisi biliyordu oda mosc yazdı mosc yazan emu yapamaz mı yapar ?
    camdroid emu der keyleri gizler oscam compile ederken al sana emu acıyor olur

acan birsey yok bilen biri var bu yolu secmis ona birsey diyemem ama kesin olan birsey var oda cw nin yakında gidecegidir

cihazı cw icin alacak elini cabuk tutsun bir iki ay zamanı var cihazı cw icin satacakta elini cabuk tutsun bir iki ay zamanı var
    endebar bence gereksiz insanları panik yaptırıyorsun... alan arkadaşlar bunu sadece emu içinmi alıyor sanıyorsun? cihazın hiç bir artısı yokmu sence? ci+ desteği var bence bu bile yeterli.. kanımca gereksiz alan alsın satan satsın paniği yaratman... cw için kimse bu cihaza bence para vermez zaten... verende cihazın diğer artıları için yanlış seçim yapmış olmaz.. yapan oscamla yapmış onla yapmış bunla yapmış buda kimseyi ilgilendirmez... zamanında sende yapmadınmı? hatta bunun için baya baya mesai harcadınız yanlışmı biliyoruz...

saygılarımla
    Cömertlik ve yardım etmede akarsu gibi ol...Şefkat ve merhamette güneş gibi ol...Başkalarının kusurunu örtmede gece gibi ol...Hiddet ve asabiyette ölü gibi ol...
    Tevazu ve alçak gönüllülükte toprak gibi ol...Hoşgörülülükte deniz gibi ol...Cahil kimsenin yanında kitap gibi sessiz ol...Ya olduğun gibi görün, ya göründüğün gibi ol...
    Mevlâna Celâleddin-i Rûmî

5. Teşekkür edenler:

serkanguzel (22.03.2013)

1 Bu Konu icin
    4.434 Toplam

Alıntı Hezekiel Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    endebar bence gereksiz insanları panik yaptırıyorsun... alan arkadaşlar bunu sadece emu içinmi alıyor sanıyorsun? cihazın hiç bir artısı yokmu sence? ci+ desteği var bence bu bile yeterli.. kanımca gereksiz alan alsın satan satsın paniği yaratman... cw için kimse bu cihaza bence para vermez zaten... verende cihazın diğer artıları için yanlış seçim yapmış olmaz.. yapan oscamla yapmış onla yapmış bunla yapmış buda kimseyi ilgilendirmez... zamanında sende yapmadınmı? hatta bunun için baya baya mesai harcadınız yanlışmı biliyoruz...

saygılarımla
    yazdıklarımı okursanız emu icin alacak olan olursa diyorum
    btk icin yazarım btk dusmanı olurum camdroid icin yazarım onu kotuluyor olurum
    iyide bu emuların birsey yaptıgı yok ki oscam sonucta

hangi emu cccam e biss ve emuyu paylasıma veriyor ? onuda ben yaptım gosterin bakalım paylasımdan cccam e biss key gonderecek bir emu ?

yeni emu diye birsey yok oscam uzerinde oynayıp duruyoruz birseyler cıkıyor 2 yıldır hergun yeni emu cıkıyor bilmiyoruz sanki hepsi oscam degil farklı bir emu gibi lanse etmenin anlamı yok

sanki emuda super bir degnek var herseyi hallediyor biri bulmus iste anakeyi emuya gommus bunda buyutulecek olan nedir ?

ci+ evet iyi bir ozellik fiyatıda uygun yazdıklarımı okuyun cihaza sadece linux degilse kotudur dedim onun haricinde kullanmadıgımı ve yaptıgım yorumları emu icin yaptım

linux oluyormus ci+ ozelligide var fiyatıda uygun linux stabil calısıyorsa kullanmama ragmen boyle bir cihaza ihtiyac var linux hd olan en dandik cihazların fiyatları ucuyor

uygun fiyata linux hd bir cihaz sart bunu herkes biliyor

yazdıklarım yanlıs anlasılmasın lutfen kullanmadıgım test etmedigim bir cihazı asla kotulemem

7. Teşekkür edenler:

serkanguzel (22.03.2013)

Senior Member serkanguzel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    4.481 Toplam

Alıntı endebar Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]

iyide bu emuların birsey yaptıgı yok ki oscam sonucta

hangi emu cccam e biss ve emuyu paylasıma veriyor ? onuda ben yaptım gosterin bakalım paylasımdan cccam e biss key gonderecek bir emu ?
    Hocam konu dışına çıkılacak ama kısaca sorayım...

btk diye bahsettiğiniz Btkcam ise, biss şifreli kanallar Btkcam'da server üzerinden açılabiliyor. Yani doğru...

Emu ile çözülen kanallar btkcam'a dahil edilmedi ki henüz... Yani benim bildiğim kadarıyla. Siz hangi emu'lu kanalları btkcam server üzerinden gönderiyorsunuz?

Yanıt için şimdiden teşekkürler.

1 Bu Konu icin
    4.434 Toplam

Alıntı serkanguzel Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    Hocam konu dışına çıkılacak ama kısaca sorayım...

btk diye bahsettiğiniz Btkcam ise, biss şifreli kanallar Btkcam'da server üzerinden açılabiliyor. Yani doğru...

Emu ile çözülen kanallar btkcam'a dahil edilmedi ki henüz... Yani benim bildiğim kadarıyla. Siz hangi emu'lu kanalları btkcam server üzerinden gönderiyorsunuz?

Yanıt için şimdiden teşekkürler.
    btk server sadece btk emuya veriyor ben cccam e biss.key (sinema tv, ntv spor, idman vs )ve emuyu veriyorum (emuda olan ne varsa bulsat mezzo tvglobo vs )
    bahsettigim emu oscamdir baska emu yok zaten biraz oynadım rusun yaptıgı ymod emuyu veriyor ama biss.key veremiyor

konu dagılmasın bu mesajı editleyeyim normal oscam ve constant.cw ilede oluyormus yeni kesfettim ben softcam.keys dosyasını paylasıma veriyorum

ama stabil degil bir acıyor bir acmıyor iki biss kanal arasında zap yapınca cache yapıyor fake ecm veriyor ama biraz bekleyince 20 saniye kadar o zaman acıyor
    paylasıma verilince ne olur bilemem surekli birileri istek yaparsa fake mi verir yoksa beklerse kanalı acarmı test etmek gerek belki oylede olur
    Konu endebar tarafından (23.03.2013 Saat 05:15 ) değiştirilmiştir.

10. Teşekkür edenler:

serkanguzel (22.03.2013)

0 Bu Konu icin
    101 Toplam

sayin endebar birisi oscam da bu hizmeti vermis adini camdroid koymuus sende yap adi endebarcam koy seni alkislasinlar cihaza gelince zaten kendisi linux tabanli senin vunun destekledigi butun camlar bunda var artisi ci+ ve dahasi ip tv son kullanici icin dahada basitlestirilmis halde insanlara hizmet vermek neresi kotu cw 2 aya gidecek diyosun 2 ay sonra burda yusasarisin gidince dt nin bikere en az 2 yillik anlasmali uyelikleri var biride bende once onlari kapatmasi lazim onada simdi baslasa 2 sene surer bunun ornekleri yasandi o yuzden kimsenin yaptigi biseyi kotuleme kafa karistirma

btk server sadece btk emuya veriyor ben cccam e biss.key (sinema tv, ntv spor, idman vs )ve emuyu veriyorum (emuda olan ne varsa bulsat mezzo tvglobo vs )
    bahsettigim emu oscamdir baska emu yok zaten biraz oynadım rusun yaptıgı ymod emuyu veriyor ama biss.key veremiyor

konu dagılmasın bu mesajı editleyeyim normal oscam ve constant.cw ilede oluyormus yeni kesfettim ben softcam.keys dosyasını paylasıma veriyorum

ama stabil degil bir acıyor bir acmıyor iki biss kanal arasında zap yapınca cache yapıyor fake ecm veriyor ama biraz bekleyince 20 saniye kadar o zaman acıyor
    paylasıma verilince ne olur bilemem surekli birileri istek yaparsa fake mi verir yoksa beklerse kanalı acarmı test etmek gerek belki oylede olur

Senior Member sakli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    158 Toplam

Konu cihazin iyi olup olmadigi degil sanirim. Konu oscam den devsirme bir emu. Bu emu yu artisi ve eksisi ile yorumlamak en dogrusu. Suan icin olan bir seyi konusuyorsak ilerde olmayacak bir seyide konusup son kullanicilari bilgillendirmek sanirim cihaz kullanicilari icin de alacaklar icin de daha olumlu olur. Aksi ise son kullanicilari kandirmak olabilir.

Ayrica kimsenin sozlemesinde biz size sozlesme bitene kadar cw hizmeti verecem yazmiyor. Yayinci radikal bir karar alip sistemi kapatip musterilerinin gerek kartlarini gerek ise cihazlarini degistirebilir. Uye kaybedermi? Evet kaybeder, zaten onun icin de adi radikal bir karar olur. Onun icin de sirketlerin birisinin ismi Digiturk digerinin ki ise.... ( Nokta nokta yerlere kendi cihazinizin ismi koyun)

Not: Ayrica su yazdigina da koptum.

0 Bu Konu icin
    101 Toplam

sayin sakli benim cw konusunda en az 1 yil kapanma soz konusu degil oncelikle dt salonlari cikarmak icin yol ariyo ilk once o lar gidecek daha sonra digi bunun zamani ise 2 ay degil
    en az 2 sene bu isler birinin kafasina esti hadi bu sistemi kapatalim buna gecelim degil butun platformlar icin gecerli bu kurallar su ana icin avrupada bir cw satisi yok ve trde hala devam ediyo gerisini siz degerlendirin

Alıntı sakli Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    Konu cihazin iyi olup olmadigi degil sanirim. Konu oscam den devsirme bir emu. Bu emu yu artisi ve eksisi ile yorumlamak en dogrusu. Suan icin olan bir seyi konusuyorsak ilerde olmayacak bir seyide konusup son kullanicilari bilgillendirmek sanirim cihaz kullanicilari icin de alacaklar icin de daha olumlu olur. Aksi ise son kullanicilari kandirmak olabilir.

Ayrica kimsenin sozlemesinde biz size sozlesme bitene kadar cw hizmeti verecem yazmiyor. Yayinci radikal bir karar alip sistemi kapatip musterilerinin gerek kartlarini gerek ise cihazlarini degistirebilir. Uye kaybedermi? Evet kaybeder, zaten onun icin de adi radikal bir karar olur. Onun icin de sirketlerin birisinin ismi Digiturk digerinin ki ise.... ( Nokta nokta yerlere kendi cihazinizin ismi koyun)

Not: Ayrica su yazdigina da koptum.

6. sayfa - 7 sayfa var BirinciBirinci ... 234567 SonuncuSonuncu