turk-dreamworld.com Sitesine Hoþgeldiniz.

2. sayfa - 2 sayfa var BirinciBirinci 12
19 sonuçtan 11 ile 19 arasý
    Member tyfn06 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Bulunduðu yer
    Afghanistan
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    10 Toplam

Standart Cevap: Trabzonspor-Fenerbahçe maçýnda kural hatasý yapýldý.

Bu lig bittiði için mi bu lige snyderler, drogbalar , kuyt lar geliyor,,,yapmayýn lütfen ya ,,, Bakýn bu yýlýn sonun da kimbilir daha niceleri gelecek,,,, Trabzon sporun yapacaðý bir þey var geriye deðil ileriye bakacak tolunay hocaya güvenip zaman tanýyacak ve baþarý gelecek ,,,,,
    AlýntýAlýntý

Junior Member Champione - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    2 Toplam

Ayný pozisyon Süper Lig de baþka bir takýmýn baþýna gelmemiþ mi daha önceden?

Sayýn Hýncal Uluç 2008 sezonunda, Ayný þekilde Deivid in çizgiyi geçen vuruþunda gol verilmeyen maçta sesini çýkarmýþ mý?

Yine 2011 sezonunda Almeida nýn Karabükspor maçýnda benzer pozisyonla çizgiyi geçen topuna yorum yapmýþ mý?

Neden kamoyunu yönlendirmeye çalýþýyor anlam veremiyorum. Kendisi boþ iþlerle ilgileniyor, saygýlar.
    AlýntýAlýntý

Member eyup6106 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    9 Toplam

Alýntý burak_35 Nickli Üyeden Alýntý [Deðerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanýz gerekiyorÜye olmak icin burayý týklayýnýz]
    sen içeride dýþarýda Fenerbahçeye yenil,ondan sonra kupam gasp edildi de.kupam da kupam..peki daha 2 gün önce kendi evinizde 3-0 yenildiniz.þimdi sene sonu fener bahçe 2-3 puan farkala þampiyon olsa sen yine þikeyle oldu dersin,kupam çalýndý dersin)..ya birader önce Feneri yenmeyi bi baþarýn,ondan sonra kupa isteyin bizden..hakketmeyene kupa yok.yenecek hakkedeceksin,o zaman konuþmaya hakkýn olacak kardeþim.
    Þimdi ben senin yaþýný bilmiyorum yazýdan anladýðm kadarýyla ergen yazýsý bu ergen deðilsen belli ki cahilsin ve imam gazali der ki : "cahillerle tartýþmayýn ben onlarý yenemedim siz hiç yenemezssiniz" Ben kupa deðil adaletin tecellisini istiyorum bu 1 ben deðil 16.aðýr ceza mahkemesi þike yaptýnýz diyor bu 2 Trabzonsporu her maçta yeniyor olmanýz fbnin þke yaptýðý gerçeðini kapatmaz buda 3 elma ile armutlarý birbirinden ayýrd edemiyorsan benimle muhatap olamayacaksýn
    AlýntýAlýntý

0 Bu Konu icin
    9 Toplam

Alýntý burak_35 Nickli Üyeden Alýntý [Deðerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanýz gerekiyorÜye olmak icin burayý týklayýnýz]
    Biz kimseye yalvarmadýk bizi ligden düþürmeyin yada bizi ligde tutun diye.þikeyle ilgili sahte uydurma,çekip çýkarma,montajlama vs haberlerden baþka.hani kardeþ olaydý fener þimdiye çoktan bankasya liginde oynuyor olurdu..Tüm takýmlar yalvar yakar olmadýmý fener düþürülmesin,fener düþerse süper ligin marka deðeri düþer,lütfen etmeyin yapmayýn diye.bak Eyüp kardeþim biz o kadar büyük takýmýzki bizim olmadýðýmýz yerde kalite olmaz.Trabzon yýllardýr þampiyonluk yarýþýnda yok,varmý bi þikayet varmý bi eksiklik?yok lig aynen ayný heyecan ve coþkuyla gidiyor.ne arayan var ne soran.ama bak bakalým fener þampiyonluktan kopsun,ne ligi izleyen kalacak,ne gazete satýlacak,ne digitürk para kazanacak,ne spor sitelerinin yüzüne bakan kalacak...kardeþim kusura bakma gerçekler bu.kabul edeceksin,etmesende çoðunluðun arasýnda böyle kaybolup gideceksin.
    Murat Özaydýnlý-M.Ali aydýnlar görüþmesi tapelere yansýyan özaydýnlý:mehmetali bizi bu sene düþürmeyin ekonmik olarak batarýz futbolcular elimizde kalýr biteriz diyor.perde önünde düþürün perde arkasýnda düþürmeyin ewet fb ekonomik siyasi basýn olarak büyük güç lakin biz herzaman diyoruz ki güçlülerin adleti deðil adaletin güçlü olsun feneri düþürürsen gücünden bir þey kaybetmez yine çýkar tertemiz olarak devam eder býrakýn 1 sene dt zarar etsin gazeteler zarar etsin ama bu pisliði temizleyelim kafamýzý kuma gömersek bunun altýnda kalýrýz ne oldu marka deðerimiz mi arttý fifa sýralamasýnda türkiye 43. sýrada haiti zambia senin önünde iþte marka deðeri gerçeði budur bunu göremiyorsan konuþacak bir þey yok
    AlýntýAlýntý

Senior Member burak_35 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    145 Toplam

Alýntý eyup6106 Nickli Üyeden Alýntý [Deðerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanýz gerekiyorÜye olmak icin burayý týklayýnýz]
    Þimdi ben senin yaþýný bilmiyorum yazýdan anladýðm kadarýyla ergen yazýsý bu ergen deðilsen belli ki cahilsin ve imam gazali der ki : "cahillerle tartýþmayýn ben onlarý yenemedim siz hiç yenemezssiniz" Ben kupa deðil adaletin tecellisini istiyorum bu 1 ben deðil 16.aðýr ceza mahkemesi þike yaptýnýz diyor bu 2 Trabzonsporu her maçta yeniyor olmanýz fbnin þke yaptýðý gerçeðini kapatmaz buda 3 elma ile armutlarý birbirinden ayýrd edemiyorsan benimle muhatap olamayacaksýn
    siz adaleti zaten o yýl fazlasýyla tecelli ettirdiniz.önce UEFA liginde eleme maçýnýn ilk maçýnda elendiniz.ardýndan Fenerbahçe þampiyonlar ligine gitmesi gerektiði halde,ve siz uefadan elendiðiniz halde bizim gitmemiz gereken þampiyonlar ligine sizi gönderdiler..bu halde dahi hiç bir varlýk gösteremeden bu kupadanda ilk turda elendiniz.ve ne demiþlerdi,''UEFA böyle istedi''ardýndan UEFA açýklama yaptý 'biz istemedik bu TFF nin kararýdýr''..alavere dalavereler ortaya çýkýnca,sn Aydýnlarda ALDATILDIÐINI,KANDIRILDIÐINI,OYUNA GETÝRÝLDÝÐÝNÝ anlayýnca istifa etmek zorunda kaldý.fenerin hakký resmen gaspedildi.siz daha hangi adalet tecellisi istiyorsunuzki??adalet tecellisi isteyecek bir takým varsa oda fenerbahçedir.yýllardýr tek baþýna savaþýrken,rakiplerimiz birbirlerine ayakçýlýk kýyakçýlýk oyunlarýyla feneri alt etme peþindeler..bu senede kaleci Onuru,yani tek elle tutulur futbolcunuzuda galatasaraya kýyak yapýnda gönderin.nasýlsa siz þampiyonluða oynayamýyor,þampiyonu belirlemeye oynuyorsunuz artýk.
    Konu burak_35 tarafýndan (19.02.2013 Saat 15:08 ) deðiþtirilmiþtir.
    AlýntýAlýntý

Junior Member zabaleta - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    2 Toplam

bir þey çýkmaz bundan olan oldu zaten ligde bitti merak etmesin galatasaray þampiyon olur üzülmesin bu kadar.
    AlýntýAlýntý

Member ozkan1907 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Bulunduðu yer
    NETHERLANDS
    0 Bu Konu icin
    8 Toplam

Allaaahhh Sadri duymasin,
    Artik bir yil boyunca 3 puanimizi geri verin diye tv lerde show yapar )
    Bu aksam Gs ye yarin da Fenere Basarilarrrr.
    AlýntýAlýntý

1 Bu Konu icin
    9 Toplam

siz adaleti zaten o yýl fazlasýyla tecelli ettirdiniz.önce UEFA liginde eleme maçýnýn ilk maçýnda elendiniz.ardýndan Fenerbahçe þampiyonlar ligine gitmesi gerektiði halde,ve siz uefadan elendiðiniz halde bizim gitmemiz gereken þampiyonlar ligine sizi gönderdiler..bu halde dahi hiç bir varlýk gösteremeden bu kupadanda ilk turda elendiniz.ve ne demiþlerdi,''UEFA böyle istedi''ardýndan UEFA açýklama yaptý 'biz istemedik bu TFF nin kararýdýr''..alavere dalavereler ortaya çýkýnca,sn Aydýnlarda ALDATILDIÐINI,KANDIRILDIÐINI,OYUNA GETÝRÝLDÝÐÝNÝ anlayýnca istifa etmek zorunda kaldý.fenerin hakký resmen gaspedildi.siz daha hangi adalet tecellisi istiyorsunuzki??adalet tecellisi isteyecek bir takým varsa oda fenerbahçedir.yýllardýr tek baþýna savaþýrken,rakiplerimiz birbirlerine ayakçýlýk kýyakçýlýk oyunlarýyla feneri alt etme peþindeler..bu senede kaleci Onuru,yani tek elle tutulur futbolcunuzuda galatasaraya kýyak yapýnda gönderin.nasýlsa siz þampiyonluða oynayamýyor,þampiyonu belirlemeye oynuyorsunuz artýk.
    Belliki konuya hakim deðilsin bildiðini deðil sana öðretileni yazýyorsun.En baþta sorgulaman gereken Cas davasýnýn geri çekilmesidir Madem fb ye haksýzlýk yapýldý diyorsun alavere dalavere var diyorsun namus davam dediðin Cas davasýndan neden feragat ettin.SAkýn bana ülke menfaati masalýný anlatma...fb yýllardýr tek baþýna savaþmadý sivas,belediye,manisa gibi bir çok pilot takým oluþturup onlarýda yanýna aldý tapelerde bu açýkça belli oluyor.Trabzon CL liginde baþarýsýz oldu diyorsun fb nin 0 çektiði yýl çok uzakta deðil kaldý ki Trabzon 7 puan aldý S.Moskova maçýnda fb formasý giyip Moskov olan taraftarýnýzýda gördük Trabzonsporu CL ligine alan UEFA nýn baskýsýyla TFF dir.Platini "baþkaný tutuklu olan bir klübü CL ligine almam"diye beyanatý vardýr.bu olay "kiþiler ile kurumlar ayrýlsýn" þike sahaya yansýmamýþtýr"gibi hukuki yalanlanlarla baþka bir boyuta çekilmiþtir.son olarak royters,AP,WP gibi dünyanýn önce gelen basýn kuruluþlarý fb nin yaptýðý þikeleri yazmýþtýr.Aziz Yýldýrýmýn dediði gibi "FByi dünya tanýyacak" demiþti..Artýk dünya sizi tanýyor
    AlýntýAlýntý

9. Teşekkür edenler:

trabzon61 (1.03.2013)

Member trabzon61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    13 Toplam

Evet eyüp kardeþ
    Konuya vakýf olmadýðý belli,seninde dediðin gibi,þampiyonlar ligine ilk katýlýpta bu kadar puaný(hemde hazýrlýksýz olarak;sebebide FenerasYondur) puaný toplayan takým ÞANLI TRABZONSPOR dur.Eðer bizim þampiyonluðumuz gasp edilmeseydi gs ye giden futbolcularýmýzýn hiç biri gitmeyecekti,hepsi takýmlarýnda kalacaktý.
    Türkiyede adýnda adalet olan bir parti bile adaletsiz davranýyorsa,varýn siz karar verin ne olur bu ülkede.MUZ CUMHURÝYETLERÝNÝDE GEÇER YANÝ.
    VESSELAM
    AlýntýAlýntý

2. sayfa - 2 sayfa var BirinciBirinci 12